استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها مذهبی
آیت الکرسی با 9 صوت زیبا

آیت الکرسی با 9 صوت زیبا

با صدای 9 قاری برتر

نصب در حال دریافت
نسخه۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۵
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده دانه
‏‏آیت الکرسی صوتی و متنی با صدای 9 قاری برتر، ظاهری زیبا، امکانات بی نظیر و با امکان پیماش (اسکرول) خودکار برای شما کاربران عزیز آماده شده است به این معنی که شما هر جای متن بزنید از همانجا شروع به خواندن خواهد کرد.در زمان پخش صوت نیز خودکار به متن های بعدی می رود. این دعا دارای 8 نوع فونت زیبا بوده و بدون نیاز به اینترنت قابل استفاده است.
‏صداهای قاریان شامل ( قاری فرهمند، قاری عبدالباسط، قاری ماهر المعیلقی، قاری خلیل حصری، قاری کریم منصوری، قاری پرهیزگار، قاری فرهمند، قاری سعد الغامدی،قاری منشاوی) در این برنامه موجود است. همچنین برای مطالعه راحت در محیط های تاریک حالت شب نیز در ایت الکرسی گنجانده شده است.برای کاربران عزیزی که تمایل به مطالعه متن با اندازه های بزرگتر دارند نیز امکان بزرگنمایی متن در نظر گرفته شدهاست.
‏ آیت الکرسی با صوتی دلنشین در منو نیز دارای قسمت هایی نظیر ( آشنایی با آیت الکرسی، ذکر روزهای هفته، شمارنده تسبیحات حضرت زهرا (س)، شمارنده صلوات و راهنمای کار با اپلیکیشن) است.
‏❤️ امیدواریم از کار با آیت الکرسی صوتی و متنی لذت برده، با نظرات خود و معرفی این دعا به عزیزانتان ما را یاری کنید. همچنین می توانید بقیه دعاهای ما را هم در پروفایل ما مشاهده نمایید. التماس دعا
‏‏ -رفع چند باگ

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده