استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Town Building Games: Tropic Ci

Town Building Games: Tropic Ci

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۸
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۹۵
حجم۳۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Sparkling Society - Farm Games & Paradise Tycoon
‏‏برای دوستداران شهر سازی: فرار به جزیره جزایر گرمسیری و ساخت روستای شهر از رویاهای خود!
‏یک بازی شبیه ساز ساختمان ساختمانی جدید در راه خود به دستگاه شما است. آیا شما بازی های سبک بازی های سبک سرمایه گذاری را دوست دارید که به شما به معنای واقعی کلمه گزینه های بی حد و حصر در چگونگی ایجاد و طراحی زندگی شهرت خود را ارائه می دهند؟ سپس این بازی Citybuilder جدید دقیقا همان چیزی است که شما دنبال آن هستید. این بر اساس پروژه ساختمان شهر City Island 2 - Building Sim است، اما با یک طراحی جدید تعامل جدید و یک روش کاملا جدید برای جمع آوری پول نقد شما. اکنون همیشه چیزی برای انجام دادن وجود دارد و همیشه پول نقد برای جمع آوری!

ویدئو معرفی بازی

‏این بازی با استفاده از خانه های ساده که به آسمان خراش ها و اسکیپ های بزرگ تبدیل می شود، برنامه های مدیریتی شما و مهارت های سازمانی را تست می کند. پارک ها، خیابان ها، سرگرمی ها و مناطق کاری را بگذارید. فراموش نکنید که خدمات شهری اولیه مانند برق، بهداشت، و پلیس و حفاظت از آتش را فراهم کنید. شهروندان شما سپاسگزار و سازنده تر خواهند بود و خوشبخت تر است که آنها را در محیط سفارشی خود قرار دهید.
‏گرافیک زیبا یک بخش کلیدی از این بازی 'شیر' جدید هیجان انگیز مبتنی بر جزیره شهر 2 است. لوازم آرایشی از ساختمان ها، مغازه ها و استادیوم ها هنگامی که شما شروع می کنید در انتظار شما هستند. هرچه بیشتر شهر خود را رشد دهید، هر ساختمان تزئینی و دقیق تر می شود. همانطور که در امکانات رفاهی سرمایه گذاری می کنید، شهر شهری شما بیشتر و بیشتر شبیه جامعه ی رویایی که تصور می کنید و رشد می کند تا تبدیل به یک کلان شهر واقعی شوید.
‏این نوع از بازی ساخت شهر است که به شما آموزش می دهد که شما بازی می کنید، دانش خود را از برنامه ریزی شهر، مدیریت منابع و خدمات مورد نیاز برای ایجاد یک شهر افزایش دهید. این قوانین دنیای واقعی را در مورد چگونگی ارتباطات شهروندان با تحولات شما ارائه می دهد. گزینه های سفارشی به شما اجازه می دهد تا شهر خود را به نحوی مناسب تنظیم کنید و به شما اجازه می دهد که تجربه بازی خود را تغییر دهید با چالش های جدید تنظیم کنید.
‏اطمینان حاصل کنید که شهروندانتان را خوشحال کنید یا درآمد هایی را که برای ساخت شهر از رویاهای خود ساخته اید، تولید نکنید. رضایت شهروندان بسیار شبیه به دنیای واقعی است اگر شما می خواهید سرمایه گذاری این سازنده شهر باشد، کلید موفقیت است. محیط های مختلف و ده ها ساختمان مختلف کمک خواهد کرد که این شادی را به وجود آورد. هرچه بیشتر بازی کنید، اسرار بیشتر شما در مورد شهر خود و نحوه کار آن کشف خواهید شد.
‏طراحی دنیای واقعی را محدود نکنید. هزاران گزینه در مورد چگونگی ساخت شهر خود را در این بازی ساخت آنلاین رایگان آنلاین وجود دارد. شما قادر به پخش هر دو در خط و خاموش است. رایگان برای بازی، هر کسی می تواند شروع کند. پرداخت های ویژه برای ارتقاء و ساخت ویژه در دسترس خواهد بود، اما لازم نیست.
‏امروز این بازی جدید را دانلود کنید و شهر رویاهای خود را در این بازی ساخت و ساز در شهر بسازید.
‏‏فقط کمی سرهم بندی پس زمینه برای بهبود تجربه شما!

نظرات و امتیاز ها

۹۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Porya petk
١٤ دی ١٤٠١

نمی شود زمین های اطراف را بخری باسه ی همین یک ستاره کم دادم سازنده لطفا رسیدگی شود

۱۰ ۲
کیانوش نارویی
٢٥ مهر ١٤٠١

سلام بازی خوبی است ولی یه مشکل داره نمیتونم زمین بیشتری بخریم ممنون از سازنده اش لطفا بازی مودش بسازید

۸ ۴
هیتلر
٢٢ مهر ١٤٠١

ولی جوری که بقیه بازی کردن و نظر دادن نصب کردم امیدوارم عالی باشه

۱۱ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده