استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی ماجراجویی
ARK: Survival Evolved

ARK: Survival Evolved

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۲۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۳/۲۰
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۸۷
حجم۲.۳ گیگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Studio Wildcard
‏‏*** لطفا توجه داشته باشید: این بازی به طور رسمی پشتیبانی می شود تنها در صفحه نمایش دستگاه های آندروید با حداقل 3 گیگابایت رم و به روز رسانی پشتیبانی Vulkan. برخی از دستگاه هایی که باید بتوانند بازی کنند که به عنوان ناسازگار نامیده می شوند وجود دارد، ما این را به محض اینکه می توانیم برطرف کنیم! ***

ویدئو معرفی بازی

‏شیرجه رفتن به ماجراجویی نهایی تلفن همراه دینو با ARK: زنده ماندن تکامل یافته! دنیای بازی عظیم ترکیبی از 80+ دایناسورهای منحصر به فرد و موجودات اولیه برای شما برای گرفتن و دست زدن - ساخت برای یک نوار تجربه زنده ماندن - هیچ. با دیگر بازیکنان و دوستان در این دوره ژوراسیک، با تشکیل قبایل و همکاری برای ساختن مستعمرات بازماندگان، با دیگران ملاقات کنید.
‏ARK: Survival Evolved با توجه به ماجراجویی ژنراتور از کامپیوتر و کنسول ها، شما را وادار به زنده ماندن و رشد یک جزیره مرموز می کند، جایی که شما تنها و بدون سر و صدا شروع می کنید. جمع آوری منابع و ابزار دستی برای ساخت پناهگاه و شکار. دامنه خود را در حین ضبط و تسخیر دایناسورها برای انجام پیشنهادات خود گسترش دهید. دوستان جدید آنلاین، قبایل را تشکیل می دهند و ساختارهای قدرتمند برای دفاع در برابر انسان و شکارچیان مهاجم به طور یکسان!
‏ویژگی های ARK: Burnout Evolved عبارتند از:
‏- 80+ دایناسورها: از استراتژی و تاکتیک های حیرت انگیز استفاده کنید تا از دایناسورها و دیگر موجودات اولیه که از اکوسیستم های پویا و پایدار در سرتاسر زمین، دریا، هوا و حتی زیر زمین برخوردارند، استفاده کنید.
‏- کشف: یک زندگی عظیم و تنفس چشم انداز ماقبل تاریخ را کشف کنید، به عنوان وسیله ای برای زنده ماندن، شکوفایی و فرار از آرک پیدا کنید.
‏- کرافت و ساخت: با استفاده از هر وسیله ای که لازم است برای زنده ماندن، سلاح، لباس و وسایل مورد نیاز، پناهگاه ها، روستاها و حتی شهرهای بزرگ را بسازید.
‏- زنده ماندن به تنهایی یا با دیگران: با صدها نفر از بازیکنان دیگر در یک دنیای آنلاین در مقیاس بزرگ گروه بندی کنید یا آنها را به دام ببرید یا تصمیم بگیرید آن را تنها در حالت تک نفره انجام دهید.
‏- پیوستن به یک قبیله: سیستم قبیله ای، با حمایت از احزاب دینامیکی برای به اشتراک گذاشتن منابع، XP و ایجاد نقاط مجدد، تشریک مساعی را تشویق می کند.
‏این بازی شامل اشتراک Primal Pass اختیاری است که به صورت ماهانه یا سالانه موجود است. این اشتراک تمام تبلیغات را حذف می کند، به شما یک XP 2x افزایش می دهد، و دسترسی به سرورهای مورد نظر و همچنین اسلات های مورد علاقه در سرورهای آزاد را فراهم می کند. مشترکین در کنار نام خود علامت گذاری می کنند تا موقعیت خود را به عنوان دارندگان اصلی اولیه نشان دهند و از زمان و به طور خاص اخبار و به روز رسانی ها دریافت می کنند.
‏از کاربر خواسته شود قبل از خرید وارد حساب کاربری گوگل خود شوید (اگر در حال حاضر نیست). پرداخت در صورت تأیید خرید به حساب Google پرداخت می شود. اشتراک به صورت خودکار تجدید می شود مگر اینکه تمدید خودکار حداقل 24 ساعت قبل از پایان دوره فعلی خاموش شود. این حساب برای تمدید ظرف 24 ساعت قبل از پایان دوره جاری تادیه خواهد شد. اشتراک ممکن است توسط کاربر مدیریت شود و تمدید خودکار ممکن است با رفتن به تنظیمات حساب کاربر پس از خرید خاموش شود. لغو اشتراک فعلی در طول دوره اشتراک فعال ممنوع است.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
-Bug fixes and stability improvements

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

شاید دوست داشته باشید