استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Grand Theft - Car Battleground

Grand Theft - Car Battleground

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۱۲
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۶
حجم۷۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Blockot Games
‏‏تبدیل به گانگستر بزرگ مافیا شوید. شما یک قلدر و یک دزد اتومبیل هستید و باید در شهر بقا داشته باشید. هر جنایتی پر از اقدام، اسلحه، تیراندازی است... آیا در هر ماموریتی موفق خواهید شد؟
‏پلیس همیشه شما و گروهتان را تعقیب می کند. در خیابان های شهر بروید و پلیس ها را در هر گوشه ای پیدا کنید: آنها هدف تیراندازی شما هستند. از مناسب ترین سلاح ها برای کشتن آنها استفاده کنید و به سرقت جنایی سه بعدی خود ادامه دهید. به عنوان یک قلدر واقعی در شهر، باید همیشه هوشیار و آماده اقدام باشید.
‏کلید بقا در شهر این است که تمام اتومبیل ها یا موتورسیکلت هایی را که در خیابان ها پیدا می کنید، بدزدید. با این همه ماشین برنده رانندگی با سرعت خواهید بود و خطر شما به عنوان یک جنایتکار بیشتر خواهد شد.
‏علاوه بر یک دزد خودرو، شما بزرگ و بهترین تک تیرانداز مافیا هستید. باند شما نیز با مشکلات مواد مخدر درگیر است، بنابراین شما در کانون توجه پلیس هستید. تمام شهر به شما نگاه می کنند، بنابراین باید از آنها باهوش باشید و بقا را به دست آورید.
‏این بازی یک شبیه ساز سه بعدی موبایل زندگی است بنابراین سطح اکشن، سرعت و واقعیت بسیار زیاد است. به دنبال بهترین ماشین برای استفاده باشید و هر چیزی را که می توانید بدزدید. شما همچنین می توانید از بین انواع سلاح ها، اسلحه ها انتخاب کنید تا هدف تیراندازی شما گرفته شود و کشته شود. تبدیل به خطرناک ترین دزد خودرو در جهان شوید.
‏یک شهر آرام و خیابان‌های شهری به میدان جنگ واقعی و بزرگ تبدیل می‌شوند، بنابراین هر عابر پیاده می‌تواند یک پلیس باشد، بنابراین شما باید تیراندازی کنید و همه را بکشید. شما نباید شبیه یک گانگستر به نظر برسید تا دزدی راحت تر شود. مردم باید به شما اعتماد کنند و بعد… شما مرتکب جرم می شوید. انواع ماشین ها را برانید تا سریع ترین گانگستر و قلدر در شهر باشید.
‏سرعت و مهارت های رانندگی عالی و تیراندازی تمام چیزی است که برای پیروزی در نبرد و هر ماموریت جنایی نیاز دارید. سلاح ها و ماشین ها بزرگترین گنج شما هستند. حالت صحنه جهان باز رایگان و بسیار واقعی است.
‏وقتی از یک ماموریت جان سالم به در می‌برید، ماموریت بعدی خطرناک‌تر و دشوارتر خواهد بود. مافیا، باندها و گانگسترها دشمن پلیس هستند، بنابراین شما باید تمام تلاش خود را انجام دهید. وقتی اسلحه یا تفنگ مناسب را در اختیار داشته باشید و به هدف خود شلیک کنید، پیروزی نزدیکتر است. شما به محله های یهودی نشین خواهید رفت و جنایات دزدی در آنجا ترسناک خواهد بود. اما یک دزد خودرو شجاع است و باید در مواقع و مکان‌های سخت نیز زنده بماند.
‏در مافیا، شما یک تک تیرانداز بزرگ و دزد خودرو هستید، سخت‌ترین ماموریت‌های سرقت را بر عهده خواهید داشت. شما می توانید با سایر قلدرها همکاری کنید، اما با قلدرها و پلیس، دزدها و پلیس ها اشتباه نگیرید.
‏Grand Auto Gangster - Real Theft Crime Simulator یک بازی جهان باز رایگان سه بعدی موبایل است. این پر از اکشن، ماجراجویی، موتور سیکلت، تک تیراندازها و اراذل و اوباش است. زندگی واقعی گانگستر اصلا آسان نیست. به عنوان یک قلدر و دزد، به عنوان عضوی از مافیا، شما یکی از افراد تحت تعقیب در شهر هستید. هر فردی می تواند دشمن شما باشد. این یک جنگ بزرگ و واقعی است.
‏این شبیه ساز جنگ دارای گزینه های سریع و رایگان است. اکشن و تیراندازی جهان باز بسیار واقعی است. شما می خواهید باور کنید که یک گانگستر و دزد مافیایی واقعی هستید.
‏برای اقدام بزرگ در شهر آماده هستید؟ آماده تیراندازی، سرقت و قتل پلیس هستید؟ بیا بریم!

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
cxder no
٢٨ مرداد ١٤٠٠

ارزش دانلود را ندارد

۱۰ ۱۱
آرین امیرپور
٢٧ خرداد ١٤٠١

خوب بود ⁦☺️⁩

۰ ۰
کمیل شمس الدینی
٥ مهر ١٤٠٠

بدددددددد بدددددددد 👎👎👎👎👎خیللللللل ببببللد

۷ ۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده