استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Idle Racing GO: Clicker Tycoon

Idle Racing GO: Clicker Tycoon

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۹.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۱۴
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۹
حجم۹۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده T-Bull
‏‏مهارت های رانندگی تان را ثابت کنید و روح مسابقه خود را در قلب شهرهای لوکس نشان دهید! Nitro Racing GO به ارمغان می آورد کاملا منحصر به فرد تجربه مسابقه بی نهایت منحصر به فرد! اکنون آن را دانلود کنید
‏ویژگی های کلیدی:

ویدئو معرفی بازی

‏- تست کاملا جدید تجربه مسابقه ای بیکار و سرگرم کننده بی پایان!
‏- مسابقه با بیش از 20،000 مخالف در لیگ های مختلف!
‏- پرش به دنیای غیر قانونی، مسابقه ترافیک واقعی و سعی کنید شانس خود را در سریعترین اتومبیل های موجود!
‏- تنظیم ماشین خود را با 45 + ارتقاء بخش ماشین در سطوح مختلف!
‏- افزایش مهارت های رانندگی خود را مسابقه ترافیک واقعی!
‏- کارت های ویژه ای که به شما یک افزایش شدید می دهند، سریع شوید!
‏- جمع آوری سریع ترین اتومبیل در گاراژ خود را!
‏- ضرب و شتم نمره بالا و صعود به بالای تابلوهای آنلاین!
‏- استخدام رانندگان و مکانیک جدید برای تیم مسابقه خود و افزایش عملکرد مسابقه!
‏مسابقه ترافیک غیرقانونی در شهر که هرگز نمی افتد!
‏سرعت، مسابقه پرش به عقب چرخ از گران قیمت ترین اتومبیل ها و نشان دادن همه آنها که رئیس واقعی است! اگر می خواهید در یکی از شهرهای پرجمعیت دنیا رقابت کنید، همانطور که می توانید در این کیکر مسابقه ای ضربه بزنید! در میان بهترین رانندگان خود را پیدا کنید و از منظره شگفت انگیز دبی لذت ببرید. آسمان خراش های زرق و برق دار، جدیدترین دستاوردهای معماری مدرن عربی، با صدای بلند رودخانه، بزرگراه ها و جاده ها با صخره ها به چالش کشیدن، که شما به سادگی نمی توانید اشتباهاتی انجام دهید. وقت آن رسیده است!
‏مهارت های رانندگی خود را بر روی هزاران سطوح منحصر به فرد!
‏در حال حاضر موقعیت خود را در مسابقات خیابانی خالی بسازید - 20،000 روروک مخصوص بچه ها در انتظار شما هستند! مهارت های خود را در جاده ها بوسیله چالش های رقابت شیرین افزایش دهید. تا جایی که بروید، سخت تر می شود برای رسیدن به آن. آیا شما به اندازه کافی سریع برای قرار دادن نام خود را در بالای رهبران؟ خودتان را در آهنگ های آسفالت در این بازی گیر مسابقه ای چالش کنید! بهترین شبیه ساز مسابقه 2018 را بازی کنید!
‏مهارت های رانندگی خود را بر روی هزاران سطوح منحصر به فرد!
‏باز کردن 25 تقویت کننده اصلی برای ماشین مورد علاقه خود را! همه آنها دارای بیش از 1000 سطح ارتقاء هستند! استفاده از آنها را عاقلانه در جاده ها و بزرگراه شهر و نشان می دهد که رئیس رئیس مسابقه خیابانی غیر قانونی است! مزایای حتی بیشتر در ترافیک استفاده از کارت های ویژه. آیا تا به حال برای ساختن عرشه کارت حماسی خود فکر کرده اید؟ جمع آوری 77 کارت مختلف و در حال حاضر قدرت اسب خود را افزایش دهید! استخدام ماشین مکانیک جدید یا راننده برای تیم مسابقه خود و اجازه دهید آنها را افزایش عملکرد ماشین شما! برای آئین نامه مکانیک خودرو آینده مکث کنید!
‏در حال حاضر با بازی های RACING CLASSIC بازی می کنید؟
‏آیا شما نیاز به ویژگی های خاص در عناوین مسابقه دارید؟ به دنبال چیزی جدید در رقابت رانندگی واقعی؟ هی، شما در جای مناسب هستی سریعتر و سریعتر ضربه بزنید تا سرعت بیشتری داشته باشید و تجربه کاملا جدید مسابقه ای بیکار را تجربه کنید! چشمان خود را در جاده نگه دارید و ناهنجاری های نزدیک به آن - جمع آوری پاداش های ویژه ای که به شما یک بسته ویژه از نیترو را به شما بدهد! همانطور که آمادگی خود را برای یک چالش و پر کردن گاراژ خود را با هر 10 اتومبیل برای جمع آوری! پرش به عقب چرخ در Nitro Racing GO - شبیه ساز رانندگی بیکار و ... TAP NOW!
‏نگه داشتن بالاترین موقعیت!
‏ضرب و شتم آنها را همه و نشان می دهد که هیچ محدودیت سرعت وجود دارد! تبدیل شدن به بهترین مدیر مسابقات اتومبیل رانی! رقابت با مخالفان خود برای دستیابی به بهترین نتایج مسابقه و بالاترین سطح ممکن! بالاترین رتبه را در رتبه بندی Nitro Racing GO بدست آورید و بالاترین موقعیت را در سال 2018 حفظ کنید! باشگاه خود را ایجاد کنید و آن را مشهورترین باشگاه رانندگی در سراسر جهان کنید. مهارت های خود را بالا ببرید، ماشین سریع خود را ارتقا دهید و تابلوهای قهرمانی را در مسابقات خیابانی غیر قانونی تسخیر کنید! هیچ وقت برای توقف گودال اضافی وجود ندارد! این همان چیزی است که بازیکنان بازی مسابقه ای نیاز دارند!
‏Nitro Racing GO در نهایت در Google Play در دسترس است!
‏منتظر چی هستی؟ اکنون آن را دانلود کنید
‏بازی های دیگر ما را کشف کنید: http://t-bull.com/#games
‏مانند ما در فیس بوک: https://facebook.com/tbullgames
‏ما را در توییتر دنبال کنید: https://twitter.com/tbullgames
‏‏رفع اشکالات جزئی

نظرات و امتیاز ها

۱۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
alirezahm
٢ اردیبهشت ١٣٩٩

عالی

۰ ۰
ابوالفضل
١١ فروردین ١٣٩٩

آشغاله

۰ ۰
مهدی
١ اسفند ١٣٩٨

خیلی عالیه لطفا دوج دیمون هم بیارین

۲ ۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده