استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Amaha (InnerHour): self-care

Amaha (InnerHour): self-care

نسخه۳.۱۰۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۱۰
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۱
حجم۴۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده Amaha Health
‏‏با InnerHour خودمراقبتی را در اولویت قرار دهید
‏ابزارهای مبتنی بر درمان خودمراقبتی را برای غلبه بر افسردگی، غلبه بر اضطراب، مقابله با استرس، بهتر خوابیدن و بهبود سلامت کلی روان خود بیابید. .
‏InnerHour فضای امن شما برای مراقبت از خود است.
‏ما به حمایت از سلامت روان با کیفیت اعتقاد داریم. روانپزشکان و روانشناسان ما از بینش خود از درمان همراه با جدیدترین علم در CBT (رفتار درمانی شناختی)، روانشناسی مثبت و ذهن آگاهی استفاده کرده اند تا تجربه درمانی از زندگی واقعی را به ماژول های خودمراقبتی تبدیل کنند.
‏تغییر دهید زندگی برای بهتر شدن با بیش از 500 ابزار خودیاری مبتنی بر درمان که برای افسردگی، اضطراب، استرس و سایر نگرانی‌های مربوط به سلامت روان طراحی شده‌اند.
‏▌شش دوره آموزشی خودمراقبتی
‏ br> مهم نیست که نیاز سلامت روان شما چیست، InnerHour شما را تحت پوشش قرار داده است.
‏• افسردگی: با غلبه بر افسردگی امید پیدا کنید
‏• اضطراب: با راهبردهای تسکین اضطراب به آرامش برسید
‏• خواب< /b>: عادات خواب سالم را ایجاد کنید
‏• استرس: استرس را از خود دور نگه دارید و احساس آرامش و کنترل کنید
‏• عصبانیت: راهکارهایی برای رها کردن آن بیاموزید خشم
‏• شادی: مثبت و شادی را در زندگی خود پرورش دهید
‏▌برنامه های شخصی 4 هفته ای
‏ما بدانید که هر فردی نیازهای بهداشت روانی منحصر به فردی دارد. ارزیابی علمی ما - ساخته شده توسط متخصصان سلامت روان - به ما اجازه می دهد تا سفر خود مراقبتی خود را برای افسردگی، اضطراب، استرس، خواب و موارد دیگر شخصی سازی کنیم.
‏هر روز، شما...
‏ 1. فعالیت‌های خودمراقبتی
‏با فعالیت‌های ساده‌مان، مهارت‌هایی را برای سلامت روانی خوب بیاموزید - که هر کدام از درمان‌های زندگی واقعی و تحقیقات سلامت روان در زمینه‌های CBT، روان‌شناسی مثبت یا ذهن‌آگاهی نشأت می‌گیرند.
‏جملات تاکیدی را تمرین کنید، مراقبه‌های تمرکز حواس را بیابید، تمرین‌های مجله هدایت‌شده را دریافت کنید، و موارد دیگر!
‏2. هدف گذاری و ردیابی
‏عاداتی برای سلامت روانی ایجاد کنید که با تعیین و پیگیری اهداف خودمراقبتی تا آخر عمر باقی خواهد ماند. این ویژگی الهام گرفته شده از CBT به شما این امکان را می دهد که در مسیر خود بمانید تا بهترین نسخه خود شوید.
‏3. ردیابی خلق و خو
‏آیا در طول روز احساس ضعف، اضطراب یا استرس می کنید؟ از ردیاب خلق و خوی مبتنی بر درمان ما برای ایجاد خودآگاهی و بررسی خود استفاده کنید. درباره سلامت روان خود اطلاعاتی کسب کنید و راه حل های ساده مراقبت از خود را بیابید تا در طول زمان احساس بهتری داشته باشید.
‏4. منابع InnerHour
‏به یادگیری ادامه دهید، با منابع سلامت روان مانند مقالات، نکات، و نقل قول های الهام بخش از درمانگران ما به رشد خود ادامه دهید. به عنوان مثال، شما:
‏• علل افسردگی را درک کنید
‏• در مورد علائم اضطراب بیاموزید
‏• بدانید چگونه تشخیص دهید که آیا زمان رفتن به درمان فرا رسیده است
‏ طرح خودمراقبتی انعکاسی از آنچه در درمان زندگی واقعی اتفاق می افتد است. در طی 4 هفته، امیدواریم به شما کمک کنیم مهارت‌هایی را برای مبارزه با افسردگی، خواب بهتر، تسکین اضطراب، مقابله با استرس و در نهایت سلامت روانی خوب تمرین کنید.
‏سایر ابزارهای خودمراقبتی ما را بررسی کنید:
‏• به دوره‌های خودیاری اضافی دسترسی داشته باشید
‏برای نگرانی‌های خاص‌تری مانند تفکر بیش از حد، اضطراب اجتماعی، تنهایی، پشتیبانی دریافت کنید. درست مانند درمان، می‌توانید علاوه بر برنامه اصلی خود روی این زمینه‌های خاص کار کنید.
‏• با Allie کمتر احساس تنهایی کنید
‏Allie چت ربات هوشمند ما است که مشکل سلامت روان شما را در حال حاضر شناسایی می کند - خواه اضطراب، استرس یا افسردگی باشد - و فعالیت های ساده ای را ارائه می دهد تا به شما کمک کند بلافاصله احساس آرامش و آرامش کنید.
‏• بهزیستی در سال 2022 بیابیدبه دوره‌های خودمراقبتی ما با دوره‌های محدود درباره مدیریت زمان، ایجاد انگیزه، پرورش روابط و مراقبت از خود، با هدف بازیابی تعادل تحت تأثیر امواج همه‌گیری، دسترسی پیدا کنید. موارد بیشتری به زودی ارائه می شود!
‏از امروز شروع به مراقبت نامحدود از خود کنید.
‏برنامه درمانی خود مراقبتی InnerHour برای دانلود رایگان برای همه است. تعدادی از پیشنهادات ما به صورت رایگان در دسترس هستند، از جمله دوره های بنیاد ما، Relief Bot، Self-Care Goals، Mood Tracker، و InnerHour Resources.
‏برای هر گونه سوال، می توانید از طریق پشتیبانی با ما تماس بگیرید. @theinnerhour.com.
‏از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.theinnerhour.com/
‏‏ما سخت تلاش کرده‌ایم تا تجربه‌ای روان‌تر را در برنامه خود به شما ارائه دهیم. در آخرین نسخه خود، تجربه کاربری را بهبود بخشیده و برخی از اشکالات را برطرف کرده ایم. ما امیدواریم که این به سهولت سفر شما به سمت رفاه ذهنی بهتر کمک کند.

نظرات و امتیاز ها

۲۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر یاحسین🖤فالو=فالو
٢٨ خرداد ١٤٠٢

چطوری باید بری توش نمیاره!؟

میپسندم۳ نمیپسندم۳
عکس کاربر park honey
١١ اسفند ١٤٠١

باز نمیکنه برااام

میپسندم۶ نمیپسندم۲
عکس کاربر elham
١٧ دی ١٤٠٢

‏✗ باید از فروشگاه پلی دانلود کنید اینجا همه برنامه ها همینن

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند