استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
CIA Secret Agent Escape Story

CIA Secret Agent Escape Story

داستان فرار مامور مخفی سیا

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵.۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۶/۲۷
تعداد دانلود۸۰ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۱۱۹
حجم۴۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Tag Action Games
‏‏داستان فرار مامور مخفی
‏داستان جذاب فرار یک مامور زندانی از امن ترین زندان روسیه
‏داستان فرار مامور مخفی در قالب یک بازی سه بعدی با مراحل چالش برانگیز در مدت زمان خاص می باشد.یک بازیه نجات و بقا برای کسانی که ارزش آزادی را می دانند و باید چه هزینه ای را برای بدست آوردن آن بپردازند اگر گیر بیوفتند.بازی های زندان همگی در خصوص فرار از آن و شرایط جهنمیه آن می باشد.
‏شما یک مامور مخفیه سازمان سیا هستید که در حال انجام یک ماموریت در سازمان فدرال روسیه برای ایالات متحده بودید. شما ماهر،قدرتمند و مامور مخفی هستید که کمی مانده به پروازتان به ایالات متحده بود که توسط سازمان اطلاعات روسیه دستگیر شدید و حکم شما زندانی شدن در یک زندان برون مرزی شده است.شما به ۱۴ سال حبس برای ارتکاب قتلی محکوم شده اید که هرگز آن را انجام نداده اید.بعد از اینکه شما را زندانی کردند،حالا نوبت شماست که توانایی های مامور بودن خودتان را نشان دهید. بقا و زنده ماندن ماموریت شماست ولی فرار هدف شما می باشد!
‏باهوش و شجاع باشید و در رویارویی با مامورین زندان خودتان تنها هستید.ماموریت حال حاضر شکا بقا در این زندان فوق امنیتی می باشد.
‏نیروهای روس بی رحم هستند و حواسشان بطور ویژه ای روی نیروهای آمریکایی که محکوم هستند می باشد. دوربین های مداربسته،سگ های k9(واحد canine)،نیروهای ویژه و فنس های دور زندان اون رو به یک برزخ روی زمین تبدیل کرده است.برای فرار از این محل جهنمی نقشه بکشید و استراتژی مناسب تدوین کنید و قدم های درست بردارید.شما باید با مامورین زندان مبارزه کنید،کلیدها رو بقاپید و خودتان را درها برسانید.
‏هر گِیت دارای لایه های ضد نفوذ برای جلوگیری از فرار هستند.این ماموریت سخت زندگی شما بوده و به خوبی برای فرار از این محیط ها آموزش دیده اید.
‏با جسارت بجنگید و از مغزتان نهایت استفاده را کنید!
‏برایتان در داستان فرار از زندان بخت و اقبال آرزو میکنیم،بقا z!!!
‏ویژگی:
‏محیط سه بعدی جذاب
‏صداها و افمت های طبیعی
‏مراحل چالشی برای تکمیل گیم پلی و شانس برای ساخت یک داستان فرار از زندان چند لایه امنیتی روسیه

نظرات و امتیاز ها

۱۱۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
parsa
٢٦ خرداد ١٤٠١

خیلی بده خیلی بد ترین بازی این بود فقط یک ستاره دادم که نظرم ثبت بشه

۲۵ ۱۱
زبیر
٢١ تیر ١٤٠١

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی یلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بده

۱۶ ۷
یییی
١٢ تیر ١٤٠١

باخودت بازی کنی کنی بهتر تا بااینبازی کنیم

۲۱ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده