استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Grand Jail Prison Break Escape

Grand Jail Prison Break Escape

نسخه۱.۹۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۸
تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۹۵
حجم۷۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Iconic Gamez
‏‏بازی های فرار از زندان وظیفه بسیار نجیب و سختی را برای انجام ماموریت فرار برای یک فرد غیرقانونی ارائه می دهد که توسط مقامات زندان بازی های تیراندازی نبرد فرار از زندان به طور جنایتکارانه پشت میله ها قرار گرفته است. ماموریت Grand Jail Break Prison Escape را با توانایی خود بازی کنید و اجازه ندهید در این وضعیت اسفبار بازی های فرار از زندان بمیرد، زیرا او هیچ کار غیرقانونی انجام نداده است و زندان او کاملاً بی اساس است و فقط به دلیل رشوه هنگفتی که به زندان داده شده است. شکستن مقامات توسط جنایتکاران بازی های فرار از زندان پلیس. در این بازی زندان، وظیفه فرار از زندان او را بر دوش خود بگیرید و طرح های آبی خود و طرح جدید بازی های فرار از زندان را پخش کنید.
‏تخمین دقیقی از افراد امنیتی بازی های فرار از زندان داشته باشید و وارد شوید. شیوه ای کاملا محرمانه از بازی های فرار از زندان به طوری که هیچ مقامی از زندان بوی پیشرفت شما به سمت سلول مورد نظر بازی های فرار از زندان پلیس را ندهد. انواع لباس های ضد گلوله بپوشید تا تمام خطرات بازی های بقای فرار از زندان را از بین ببرید و سرعت واقعی پیشرفت خود را در این ماجراجویی جدید بازی فرار از زندان ببخشید. مطمئن شوید که در مسیر درست بازی‌های فرار از زندان پیش می‌روید و تمام تلاش خود را بکنید تا از طیف دوربین‌های امنیتی بازی‌های فرار جنایی دور باشید.
‏کلیه عوامل امنیتی بازی‌های ماموریت بقا از زندان فعال هستند. حالت هشدار بالا و حتی یک اشتباه جزئی می تواند تأثیر عمیقی بر زندگی شما در این اکسپدیشن بازی های بقا در زندان بگذارد. از تمام اقدامات امنیتی بازی های فرار از زندان دوری کنید تا این عملیات فرار از زندان فرار جنایی از بازی های زندان را با موفقیت قانع کننده و دستوری انجام دهید. به همه مسئولان بازی های زندان شهر بگویید که به اندازه کافی شجاع و جسور هستید تا جان خود را برای امنیت و فرار موفقیت آمیز قهرمان زندان خود از بازی های زندان پلیس به خطر بیندازید.
‏ویژگی های Grand Jail Break Prison Escape:< br> زندان مرکزی شهر.
‏ طرح واقعی فرار از زندان.
‏ ماموریت عملی فرار.
‏ ماجراجویی فرار از زندان.
‏ هیجان بی پایان فرار.
‏ نگهبانان امنیتی در اطراف.
‏ دوربین حساس زاویه ها.
‏ موقعیت بازی هشدار قرمز.
‏ وارد این سرمایه گذاری مشترک جدید بازی های فرار مرکزی از زندان شوید تا عملاً کار سخت و خسته کننده طرح فرار از زندان بازی های زندان شهری را انجام دهید. به ما کمک کنید تا در آینده این برنامه جدید از بازی های غیرممکن فرار از زندان را ارتقا و مدرن کنیم.
‏‏🥳 حالت عکسبرداری جدید اضافه شد

نظرات و امتیاز ها

۹۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سید محمد
٢٠ تیر ١٤٠٢

بازی خیلی خیلی بد است چون که زود مرحله هاش تمام میشه یک ستاره هم برایش زیاداست

میپسندم۱۵ نمیپسندم۹
عکس کاربر زهراسادات رضوی
١ تیر ١٤٠٢

بازیش خیلی مسخره بودچون خیلی زود مرحله هاش تغیر میکرد👎👎👎🤮🤮😠😠

میپسندم۱۸ نمیپسندم۱۴
عکس کاربر مجید طارمی راد
١٠ اسفند ١٤٠١

‏✓ سلام خسته نباشید خانم من هم به من چه میدونم ولی من خیلی دوست داشتم که با یه شماره تماس گرفتم الان باید حوزلمیه درس خوند وباید انجا باشم

میپسندم۴۶ نمیپسندم۷۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده