استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Police Car Chase - Gangster

Police Car Chase - Gangster

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۱۵
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۱۰۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده GamesEntity
‏‏خود را در ربات پلیس واقعی غوطه ور کنید و یک ربات گانگستری هیجان انگیز را تعقیب کنید. از ویژگی‌های کامل بازی تعقیب و گریز پلیس Robot و ماموریت‌های فرار جنایی هیجان‌انگیز با گروه روبات‌های واقعی در ترافیک شهری و ترافیک بزرگراه‌ها که باعث ایجاد وحشت در شهر وگاس می‌شوند، لذت ببرید. Real Police Robot Car یک غذای عالی برای همه دوستداران بازی های ربات ماشین پلیس واقعی است که می توانید به راحتی بهترین مهارت های رانندگی ماشین شهری خود را در بازی های ماشین پلیس شهری ثابت کنید. شما مانند یک افسر پلیس که در بازی های ماشین پلیس با جنایات گانگستری روبرو می شود، اجرا خواهید کرد. شما در بازی های رانندگی ماشین پلیس با شتاب حداکثر سرعت، تبدیل ماشین پلیس را دارید. وقت خود را هدر ندهید رانندگی ماشین شهری را نصب کنید و تمام پست های بازرسی را برای تعقیب و گریز پلیس واقعی تکمیل کنید. در Real Police Gangster Car Chase، با استفاده از ماشین‌های پلیس مدرن که برای کنترل جنایات میامی استفاده می‌شوند، در مأموریت‌های تعقیب و گریز پلیس هیجان‌انگیز یا تعقیب ماشین پلیس با گانگسترهای مختلف شهر به عنوان پلیس پلیس نیروی محرکه شهر NYPD سرگرم خواهید شد.

ویدئو معرفی بازی

‏با شبیه ساز اکشن یا شبیه ساز پیشرفته رانندگی ماشین بازی کنید و از بهترین بازی پلیسی رایگان در فروشگاه بازی لذت ببرید. با بازی به عنوان یک افسر پلیس حرفه ای شبیه ساز ماشین پلیس از تمام بازی های جدید 2020، با دشمنان و گانگسترها در بازی های واقعی ماشین پلیس روبرو شوید. این پلیس پلیسی که به تازگی رانندگی می کند، مبارزه فوق العاده ای با پلیس دارد و تعقیب و گریز گانگستری را امتحان کنید و این تعقیب و گریز با ماشین پلیس را امتحان کنید و تبدیل به یک تعقیب کننده پلیس حرفه ای شوید. . شبیه‌ساز ماشین پلیس لوکس را از طریق ترافیک بزرگراه یا ترافیک شهری برانید و هرگز فرصت بازی Real Police Gangster Car Chase: Driving Simulator را از دست ندهید. بازی های رانندگی با ماشین پلیس یا بازی های تعقیب و گریز ماشین پلیس تجربه واقعی تعقیب و گریز پلیس را به شما می دهد که هرگز پایان نخواهد یافت.
‏وظیفه خود را به عنوان راننده پلیس با بازی در بازی پلیسی پر از تعقیب و شکستن ماشین انجام دهید. سعی کنید تمام اتومبیل های جنایتکار را که در مقابل دستگیری مقاومت می کنند، شکست دهید. Real Police Gangster Car Chase: شبیه ساز رانندگی به شما این امکان را می دهد که به عنوان یک پلیس شهر یا افسر پلیس حرفه ای گشت زنی پلیس شهر بازی کنید که وظیفه تعقیب و گریز جنایی متعدد یا ماموریت های فرار جنایی هیجان انگیز را با گروه گانگستری واقعی یا جنایتکاران مافیایی بر روی ماشین پلیس واقعی دارد. ترافیک شهر دیوانه شهر جرم و جنایت. اگر عاشق واقعی بازی های افراطی ماشین سواری پلیس به همراه بازی هیجان انگیز تعقیب و گریز ماشین پلیس هستید، این تعقیب و گریز واقعی پلیس گانگستر قطعاً نیاز شما را برای رانندگی با ماشین پلیس در خیابان های شهر وگاس برای نظارت و کنترل جنایات میامی برآورده می کند. بنابراین نفس خود را حبس کنید و خود را برای بازی‌های رانندگی هیجان‌انگیز گانگستر در مقابل پلیس آماده کنید که هیجان تعقیب و گریز پلیسی واقع بینانه دارند.
‏ویژگی‌های بازی:
‏• مجموعه ماشین‌های پلیسی عالی.
‏• فرصتی برای کنترل فعالیت‌های مجرمانه.
‏• ماموریت ها و سطوح بسیاری برای حمله به مافیا.
‏• کنترل های واقعی رانندگی و مسابقه ای ماشین.
‏• انیمیشن ها و کنترل های تعقیب ماشین واقعی.
‏• دزدان را دریافت کنید و آنها را دستگیر کنید.
‏• بکشید روی ماشین‌های با سرعت بالا بروید و بلیط بدهید.
‏• نرخ جرم و جنایت را در شهر به صفر برسانید.
‏• ربات پلیس ماشین شناور
‏• تبدیل ربات پلیس به ماشین شناور و دوچرخه
‏دانلود رایگان شبیه‌ساز ماشین پلیس بازی 2021 و قبل از فرار جنایتکاران را بکشید. به عنوان بهترین پلیس 2021 همیشه ماشین های دزد را شکار می کند و بعد از آن ماشین پلیس 2021 را در موقعیت مناسب خود پارک می کند. ماشین پرنده پلیس – بازی تبدیل ربات
‏‏تعقیب و گریز ربات پلیس

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده