استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سرگرمی
YoHo: Group Voice Chat Room

YoHo: Group Voice Chat Room

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۲۹.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۲۰
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۵۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده YoHo Studio
‏‏به یوهو خوش آمدید
‏آیا دوست دارید چیزهای فانتزی را امتحان کنید و دوستان جدید پیدا کنید؟شیک ترین برنامه گپ صوتی گروهی است که می تواند تجربه ای کاملاً جدید را برای شما به ارمغان بیاورد.در یک اتاق گفتگوی صوتی بیایید ، یک بازی را با افراد جدید ثبت کنید، داستان های خود را به اشتراک بگذارید یا می توانید آهنگی بخوانید !

ویدئو معرفی برنامه

‏yoho با کمک UI جدید چندین عملکرد و طراحی منحصر به فرد داشت ،استفاده از این محصول قدرتمند آسان تر شده است.توابع بیشتری ارائه شده است مانند شروع چت صوتی خصوصی با سادگی ضربه زدن روی یک نماد و بازی بیشتر با گپ زدن با دوستان جدید.چرا آن را بارگیری نکرده و در حال حاضر یک بحث زنده داریم!
‏✨ویژگی yoho 1 - اتاق گفتگوی آنلاین یک به یک رایگان✨
‏در اتاق گفتگوی خصوصی یک پیشرفت قابل توجه وجود دارد.دوستان جدید بالقوه شما بصورت تصادفی به عنوان لیستی برای شما تولید می شوند.روی نمادی که به آن علاقه دارید ضربه بزنید و مستقیماً به آنها سلام و بدون هیچ مانعی سلام کنید.خواهید فهمید که از آن زمان پیدا کردن دوست راحت تر بوده است.
‏✨ویژگی yoho 2 - چت آنلاین هنگام بازی کردن✨
‏شما می توانید چندین بازی را در هنگام چت در اتاق های گفتگوی صوتی انجام دهید. yoho اکنون بیش از هر زمان دیگری بازی ارائه کرده است. مانند ludo ، uno و dominoes,شما آن را نامگذاری کرده اید! با دوستان از سراسر جهان بیشتر لذت ببرید.
‏✨yoho ویژگی 3 - گفتگوی زنده گروهی رایگان✨
‏یک اتاق گفتگوی صوتی گروهی ایجاد کنید ، دوستان خود را دعوت کنید ، یا منتظر بمانید تا غریبه ها به آن بپیوندند ، از متن یا صدا برای گفتگوی زنده با دوستان خود استفاده کنید ، از لذت یک مهمانی چت صوتی عالی لذت ببرید.
‏✨ویژگی yoho 4 - برچسب موضوع بحث زنده✨
‏شما می توانید برچسب های موضوع را به اتاق های گفتگوی رای خود اضافه کنید. برچسب های مختلف چت برای چت وجود دارد ،سرگرمی ، آواز ، و تن دیگر.شما می توانید چت روم مورد علاقه خود را با توجه به موضوع انتخاب کنید این برچسب به شما کمک می کند با همان دقت دوستانی پیدا کنید تا بتوانید در مورد آنها موضوع بیشتری داشته باشید.
‏✨ویژگی yoho 5 - هدیه مجازی عالی✨
‏yoho هدایای شگفت انگیز مجازی از دست رفته را ارائه می دهد ، با ارسال هدایای مجازی زیبا ، دوستی بین خود و دوستان خود را تقویت کنید.
‏✨ویژگی yoho 6 - ثبت نام آسان است✨
‏برای ثبت نام در یک حساب yoho از پیام و فیس بوک استفاده کنید. این آسان تر و با صرفه جویی در وقت است.از تجربه چت صوتی خود به سرعت و به راحتی لذت ببرید.
‏‏1، اشکال رفع شد

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط