خانه برنامه عکس و فیلم
Story Music Video - Magic Video Beat Video Editor

Story Music Video - Magic Video Beat Video Editor

تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۸۶
حجم۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده easytoolscreator
‏‏Story music beat video - ویرایشگر ویدیوی موسیقی جادویی ویدئو یک ویرایشگر ویدیو است که می توانید ضرب آهنگ را برای عکس اضافه کنید و Story Music Video جلوه موسیقی جادویی موسیقی را برای فیلم های شما فراهم می کند. موسیقی فیلم ویدیویی داستان خود را به همین راحتی اضافه کنید.
‏Music magic video editor video editor یک ویرایشگر قدرتمند ویدیوی زیبایی با جلوه های تصویری شگفت انگیز و مضامین ویدیویی جادویی و موسیقی برای جلوه های زنده و فیلترها و برچسب ها و ابزارهای ویرایش ویدئو و سحر و جادو است. دقیقاً مانند جلوه گل جلوه آتش و جلوه زیبایی حباب و غیره برای ویدیوی شما. جلوه زیبایی فیلم جادویی را در ویدیوی خود ایجاد کنید و محبوبیت بیشتری در ویدیوها ایجاد کنید.
‏Story music video beat - ویرایشگر ویدیوی موسیقی ویدئویی جادویی بهترین سازنده فیلم و ویرایشگر ویدیو برای شماست تا عکس ها را فیلم های جادویی کنید. موسیقی و جلوه ویدئویی مورد علاقه خود را برای عکسها و داستان ویدیویی خود اضافه کنید. همزمان می توانید فیلترهای زیبایی را برای فیلم های نمایش اسلاید خود اضافه کنید. Story Music Video عکس ها را با موسیقی جادویی و آهنگ به فیلم ها ارائه می دهد.
‏Story music video beat- ویرایشگر ویدیوی موسیقی جادویی به شما یک ویدیوی جادویی برای دوستانتان می دهد. می توانید فیلم ها را در توییتر یوتیوب اینستاگرام و فیس بوک و غیره به اشتراک بگذارید. عکس ها را انتخاب کنید و موسیقی را در فیلم های جادویی خود اضافه کنید. ساخت داستان ویدیویی جادویی بسیار ساده است.
‏🔥بهترین ویرایشگر ویدیو🔥
‏✅موسیقی را به عکس ها و فیلم های خود اضافه کنید.
‏✅ بسیاری از فیلترهای زیبا برای شما.
‏✅جلوه ویدئویی جادویی برای موسیقی داستان شما.
‏ویدئو
‏✅ موسیقی مورد علاقه خود را برای فیلم نمایش اسلاید خود انتخاب کنید.
‏نمایش فیلم
‏✅ به راحتی می توانید آن ویدیو را در واتساپ فیس بوک ، توییتر ، یوتیوب و غیره به اشتراک بگذارید.
‏✅ به ویدیوهای موسیقی جادویی علاقه مند شوید.
‏1. جلوه ویدئویی جادویی زیبایی را روی ویدیوی خود اضافه کنید.
‏ 2. لمس جادویی برای افزودن جلوه و مضامین ویدیویی.
‏ 3. موسیقی ویدیویی محبوب برای شما. موسیقی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و آنها را برای فیلم کوتاه کنید.
‏ 4. برچسب ها را برای فیلم ها لمس کنید. 5. یک ویدیوی مربع شکل با پس زمینه رنگارنگ و پس زمینه تاری ایجاد کنید. 4: 3 3: 4 برای جلوه ویدیویی شما.
‏ 7. فیلترهای شگفت انگیز برای ویدیوی شما .
‏8. ویرایش ویدیوی خود: طول ویدیوی مورد نظر خود را ببرید‌.
‏9. پس زمینه ویدئو را تنظیم کنید .
‏10. فیلم های جادویی را برای اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید.
‏🌟-- --بازخورد -- -- 🌟
‏ویدیوی موسیقی Story بهترین سازنده ویدیو برای افزودن داستان موسیقی به فیلم های شما است. Story music magic beauty Video یک سازنده ویدیوی زیبایی با جلوه ویدئویی است و می توانید متن موسیقی و جلوه ویدیویی را به فیلم اضافه کنید. و می توانید فیلم و موسیقی را به دلخواه تنظیم کنید. فوری برای ایجاد ویدیو و به اشتراک گذاشتن فیلم های زیبایی جادویی در اینستاگرام و فیسبوک و واتساپ و توییتر .
‏اگر پیشنهادی دارید لطفا به ایمیل زیر برای ما ارسال کنید: easytoolscreator@gmail.com
1.Magic effect for story music video
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟