استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
برنامه هیئت آنلاین

برنامه هیئت آنلاین

تماشای رایگان مراسم‌های مذهبی

نسخه۲.۰.۰ MK
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۹
تعداد دانلود۳۳ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۵۰
حجم۲۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده فراکاو

مراسم‌های مذهبی بسیاری در طول سال برگزار می‌شود. برخی اوقات، مانند ماه محرم و صفر، شاهد برگزاری مراسم‌های مذهبی بیشتری هستیم و در مواقعی از سال، مراسم‌های مذهبی با فرکانسی پایین‌تر برگزار می‌گردند. با این حال، حضور فیزیکی در مراسم‌های مذهبی همیشه هم کار راحتی نیست و مسائلی مانند مسیر طولانی می‌تواند یک چالش جدی به حساب آید. تماشای مراسم‌های مذهبی به صورت آنلاین و زنده اما یکی از راه‌های فیض بردن از این مراسم‌ها بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل برگزاری آن‌هاست و اپلیکیشن هیئت آنلاین دقیقا چنین امکانی را برای کاربران فراهم کرده است. 

تماشای آنلاین هیئت‌های عزاداری

هیئت‌های عزاداری مختلفی در طول سال به خصوص ماه‌های محرم و صفر، میزبان عاشقان امام حسین (ع) و اهل بیت هستند. شاید حضور فیزیکی در محل برگزاری این عزاداری‌ها برای همه ممکن نباشد و فاکتورهایی از قبیل مسیر طولانی، یک چالش بزرگ به حساب بیایند. اما با هیئت آنلاین شما می‌توانید به صورت زنده این مراسم‌های عزاداری این هیئت‌ها را تماشا کنید و به شیوه‌ای دیگر در این عمل پرفضیلت حضور داشته باشید. 

هیئت‌های مختلفی در هنگام برگزاری مراسم‌های خود، در هیئت آنلاین هم حضور فعال دارند. مثلا، اگر قصد دارید مراسم هیئتی که مداحی شناخته شده مانند محمود کریمی در آن حضور دارد و مداحی می‌کند به صورت آنلاین حضور داشته باشید، این امکان از طریق برنامه هیئت آنلاین میسر است و به راحتی می‌توانید به صورت زنده مراسم هر هیئتی که در این اپلیکیشن حضور دارد را تماشا کنید. 

 

همچنین، جالب است بدانید که چند تلویزیون ۲۴ ساعته مذهبی نیز در هیئت‌ آنلاین حضور دارند و به طور فعال، همواره در حال پخش محتواهای مذهبی هستند، به این ترتیب هیئت آنلاین همواره این پتانسیل را دارد تا برای مخاطبان محتواهای مذهبی، جذاب باشد.

هئیت آنلاین با پخش زنده حرم‌های مطهر

اگر چه هیئت آنلاین، همان طور که از اسم آن برمی‌آید، تمرکز فراوانی روی بحث پخش زنده مراسم‌های مذهبی هیئت‌های مختلف دارد، اما این تمام قابلیت‌های این اپلیکیشن نیست. شما می‌توانید به صورت آنلاین از طریق این برنامه به قرآن نیز گوش فرا دهید و از سوی دیگر، پخش زنده حرم‌های مطهر امام حسین (ع) و امام رضا (ع) نیز در از طریق این برنامه میسر است که یک ویژگی اساسی و بسیار جذاب به شمار می‌آید. دیگر نیازی به طی کردن هزاران کیلومتر برای غرق شدن در حال و هوای ملکوتی حرم‌های مطهر کربلا و مشهد نیست و به راحتی و با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید به صورت زنده تصاویر صحن این حرم‌ها را تماشا کنید. 

بخشی از این برنامه به پوشش اخبار مذهبی مهم درباره مناسبت‌های مذهبی و هیئت‌ها اختصاص پیدا کرده که با استفاده از آن می‌توان اطلاعات خوبی را کسب کرد. در پایان نیز به بخش آرشیو این برنامه می‌رسیم که می‌توان محتواهای ویدیویی منتخب را از طریق آن تماشا کرد. 

با دانلود اپلیکیشن هیئت آنلاین از مایکت، می‌توانید به راحتی به صورت آنلاین در مراسم‌های عزاداری هیئت‌های مختلف حضور داشته باشید.

 

ویژگی‌های اصلی هیئت آنلاین:

 

. پخش زنده مراسم‌های مذهبی هیئت‌های مختلف

. آرشیوی از محتواهای ویدیویی منتخب

. پخش زنده حرم‌های مطهر کربلا و مشهد 

. پخش زنده قرآن

. حضور تلویزیون‌های ۲۴ ساعته مذهبی

‏‏بهبود و رفع ایرادات جزئی

نظرات و امتیاز ها

۲۵۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ۹۶۷۸۴۱
٢٤ شهریور ١٤٠٢

‏✓ ✅️مناسب برای همه سنین ‏✓ ✅️مناسب برای تمام سلیقه ها ‏✓ ✅️بهترین برنامه مذهبی ‏✓ ✅️بهترین اخبار و نوحه های روز خیلی برنامه عالی ای هست برای تکامل روح و ذهن

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر گیمر
٧ مرداد ١٤٠٢

‏✓ امکان دیدن زنده ی حرم ها ‏✓ مداحی دارد ‏✓ قاری دارد ‏✓ خبر های اسلامی را پخش میکند ‏✗ اینترنت زیاد مصرف میکند این برنامه ی بسیار خوبی هستش حتما نصب کنید ولی یکم زیاد اینترنت مصرف می‌کند اما به دیدن حرم امام حسین و بقیه ی امام ها می ارزد

میپسندم۴ نمیپسندم۰
عکس کاربر لاهف
٦ مرداد ١٤٠٢

‏✓ کم ‏✗ همرو میزنه خطا رسیدگی بشه من الان میخواستم حرم حضرت عباس رو ببینم مینوشت خطا

میپسندم۴ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده