خانه برنامه پزشکی و سلامت
انواع بیماریها

انواع بیماریها

تعداد دانلود۴۰۰
امتیاز۴
تعداد نظرات۴
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده مهرداد90
‏‏هرچیزی که از پزشک انتظار دارید برای درمان در این برنامه میتوانید پیدا کنید
‏معرفی علائم بیماری ها، علل، پیشگیری، تشخیص، روش های درمان و درمان خانگی بیماری ها.
‏بیماری به ناهنجاری در بدن یا روان می‌گویند که به علت ناراحتی، اختلال عملکرد یا تنش دربیمار یا سایر افراد مرتبط با او ایجاد می‌گردد. البته باید میان بیماری و سایر حالت‌ها پزشکی مانند خستگی، ضعف، کسالت و اندوه تفاوت گذاشت. عامل ایجاد بیماری می‌تواند بیرونی مانند باکتری، انگل، تغذیه ناکافی و… یا درونی مانند پرکاری تیروئید، دیابت و … باشد. همچنین بیماری می‌تواند مادرزادی مانند سندرم ترنر یا لب شکری یا ژنتیکی مانند آلبینیسم باشد. بیماری تند یا کهنه، واگیر دار یا ناواگیر نیز می‌تواند باشد.
‏در این برنامه شما با انواع بیماری ها بر اساس حروف الفبا بعلاوه شما با علت، علائم شایع، راه های پیشگیری، عوارض و درمان بیماری ها آشنا خواهید شد.
‏ویژگی های برنامه :
‏* دارای کاربری آسان و میحطی زیبا
‏* دارای فونت مناسب برای مطالعه راحت
‏* ترتیب بیماری های براساس حروف الفبا و آسانی جستجو کردن مطالب
‏* دارای قابلیت جستجو و سرچ مطالب و عنواین بیماری های مختلف
‏* دارای لیستی جامع از انواع بیماری ها و راه های درمانی
‏* رایگان برای سیستم عامل اندروید
‏خیلی از بیماری هایی که امروزه مردم با ان ها دست و گنجه نرم می کنند به دلیل عدم و شناخت و آگاهی عامه مردم از جزییات سلامت و درمانی است
‏مطالعه محتوای برنامه نباید باعث شود که کاربر دارویی را به صورت خودسرانه و بدون تجویز پزشک مصرف نماید این اپلیکیشن فقط جهت اطلاعات دارویی کاربرد دارد
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟