استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
کتاب هوشمند 1100 واژه که باید بدانید.

کتاب هوشمند 1100 واژه که باید بدانید.

آموزش جامع و کامل 1100واژه

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۰۶
تعداد دانلود۱ هزار
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده نو آموزش
‏‏کتاب هوشمند 1100 واژه انگلیسی
‏1100 واژه که باید بدانید. / آموزش جامع و کامل 1100 واژه
‏1100 Words You Need to Know
‏کتاب 1100 واژه ضروری زبان انگلیسی منبعی بسیار مهم برای تقویت دایره واژگان محسوب می‌شود و افراد برای شرکت در آزمون‌های بین‌المللی مانند آیلتس، تافل و آزمون دولینگو استفاده می‌کنند.
‏کل واژگان کتاب 1100 در 46 هفته ارائه می‌شود. در هر هفته شما با 20 لغت جدید مواجه می‌شوید. ویژگی مثبت این کتاب این است که دقیقا برای شما مشخص کرده که در هر روز کدام کلمات را بخوانید. کتاب در هرروز برای شما 5 لغت جدید را ارائه می‌کند. پس برای یادگیری لغات هرهفته به 4 روز نیاز دارید. می‌توانید 3 روز باقی مانده را به تمرین و تکرار اختصاص دهید که باعث تثبیت مطالب در ذهنتان می‌شود. که در کتاب هوشمند 1100 واژه این موارد به صورت تعاملی انجام می شود.
‏کتاب هوشمند 1100 واژه ضروری همانند کتاب کاغذی از پنج بخش با هدف بهتر به خاطر سپردن لغات ضروری انگلیسی تشکیل شده است.
‏1- معرفی کلمات به همراه صوت و ترجمه آن.
‏2- متنی کوتاه به همراه صوت و ترجمه که 5 کلمه جدید درآن متن استفاده شده است.
‏3- Sample sentence » جملاتی با جای‌خالی به شما نشان داده می‌شوند و شما باید با کلمات جدیدی که در آن روز آموخته‌اید،‌ آن‌ها را تکمیل کنید.
‏4- Definitions » معنی و توضیحی از کلماتی که آموخته‌اید به انگلیسی آورده شده. شما باید تشخیص دهید که هرتوضیح مربوط به کدام کلمه است.
‏5- در انتهای هرروز با قسمتی مواجه می‌شوید به نام Today’s idiom و با اصطلاحات و ضرب‌المثل‌هایی که کاربرد زیادی در گفت‌وگوهای انگلیسی زبانان دارند آشنا می‌شوید.
‏تمرین‌های مرور هفتگی به صورت تعاملی در کتاب هوشمند 1100 واژه
‏قسمت Review
‏شما دروس هرهفته را در 4 روز به پایان می‌رسانید و سه روز باقی ‌مانده را به مرور و تثبیت مطالب می‌پردازید. برای مرور پایانی در انتهای هرهفته قسمتی به نام Review قرار دارد که به صورت تعاملی می توانید واژگانی که یاد گرفته اید را مرور کنید.
‏ قسمت Word search
‏ در این تمرین متنی آورده شده که تعدادی جای‌ خالی در آن وجود دارد . شما باید با کلماتی که در آن هفته یاد گرفته‌اید، آن‌ها را تکمیل کنید.
‏ و دیگر تمریناتی مانند Sensible sentences و ... که به صورت تعاملی می باشد.
‏تجربه متفاوت در آموزش با کتاب هوشمند 1100 واژه
‏‏رفع مشکل نصب در اندروید 12 و به بالا

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده