استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
کتاب هوشمند 4000 واژه ضروری سطح 1و2 ویرایش دوم

کتاب هوشمند 4000 واژه ضروری سطح 1و2 ویرایش دوم

آموزش جامع و کامل4000واژه

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۰۳
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۱۰
حجم۲۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده نو آموزش
‏‏کتاب هوشمند 4000 واژه ضروری انگلیسی ویرایش دوم
‏اپلیکیشن اندرویدی سطح 1 و 2
‏»»» بهترین جایگزین برای کتاب چاپی 4000 واژه ضروری انگلیسی
‏آموزش جامع و کامل و دوسویه
‏4000Essential English Words
‏توسط استاد زبانشناس معروف Paul Nation به رشته تحریر درآمده است.
‏4000 واژه پرکاربرد و ضروری زبان انگلیسی است که در 6 سطح مختلف طراحی شده است. کتاب های این مجموعه به سبک لغت نامه های کلاسیک نگارش یافته است با این تفاوت که با رفع برخی ایرادات لغت نامه های رایج و افزودن بخش ها متنوع و تمرینات مناسب، به شما برای آموختن راحت تر کلمات کمک می کند.
‏برای انتخاب واژگان این کتاب تحقیقات گسترده ای صورت گرفته است. واژگانی که در مجموعه کتاب های 4000 واژه ضروری زبان انگلیسی آموزش داده می‌شود حداقل ۸۰% واژگان روزنامه‌ها و متن‌های دانشگاهی را دربرمی گیرد. همچنین حداقل 90% کلمات رمان‌ها و 90% واژگانی که در مکالمات روزمره و نیمه حرفه ای استفاده می شوند را پوشش می دهد.
‏همانطور که می دانید در آزمون های زبان شناسی پاسخ سوالات کیفی هستند و نمی توان آن ها را حفظ کرد. تنها بخشی از این آزمون ها که می توان حفظ کرد، قسمت واژگان آزمون است. در صورتیکه قصد شرکت در آزمون های آیلتس، آزمون های تافل و… را دارید، با مطالعه و یادگیری واژگان 4000Essential English Words می توانید قبولی خود را در آزمون تضمین نمایید. واژگان منتخب در این مجموعه کتاب هم در زبان محاوره و هم در نوشتار زبان انگلیسی پرکاربرد می باشند.
‏ویژگی های کلی کتاب 4000 واژه ضروری زبان انگلیسی
‏شیوه آموزشی مطمئن: سبک نوشتاری مجموعه کتاب های 4000Essential English Words مجموعه ای کامل و جامع: در صورتی که واژگان این کتاب را به درستی بیاموزید، به احتمال زیاد در مراودات خود به زبان انگلیسی، هرگز توسط هیچ واژه جدید و ناشناخته ای غافلگیر نمی شوید.
‏بخش بندی مناسب و اصولی: در این کتاب واژگان بر اساس موضوعات تقسیم بندی شده اند که باعث می شود واژگان مرتبط با یک موضوع خاص را راحت تر بیابید.
‏استفاده از تصاویر مناسب: به همراه هر واژه یک تصویر که معنی آن واژه را تداعی می کند، طراحی شده است. به این ترتیب شما می توانید به راحتی با استفاده از تصویرسازی ذهنی، واژگان جدید را به حافظه بلندمدت خود منتقل کنید.
‏داستان های کوتاه و جذاب: در هر درس یک داستان کوتاهِ زیبا روایت می شود تا به شما برای آموختن آسان واژگان جدید کمک کند.
‏فایل صوتی: برای اینکه listening و speaking شما تقویت شود، به همراه هر کتاب این مجموعه، فایل صوتی کتاب 4000 واژه ضروری زبان انگلیسی که شامل تلفظ تمام واژگان جدید و متن داستان ها است، عرضه می شود.
‏معایب: به جرأت می توان گفت که تنها نکته منفی در نگارش این کتاب ها تعداد بسیار زیاد واژگان است. به همین دلیل باید کتاب های این مجموعه را براساس اصول درست مطالعه و طبق برنامه ریزی منطقی و بصورت مستمر مطالعه کنید.
‏‏رفع مشکل نصب در اندروید 12 و به بالا

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر زهرا
٧ بهمن ١٤٠١

پول برداشت شده است اما اجرا نمی کند

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 407611
٢٣ دی ١٤٠١

ببخشید در این برنامه گفته شده 4000واژه انگلیسی ولی درمجموع از سطح یک تا 6کمتر از 4000لغت وجود داره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ستاره
١٩ مهر ١٤٠١

سلام من هر کاری میکنم نمیتونم خرید کنم این برنامه رو میزنم گزینه خرید یا میپره یا کلن هیچی نمیاد چرا اینجوریه؟ عصبی شدم یه هفته است میخوام این برنامه رو بخرم نمیشه

میپسندم۰ نمیپسندم۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده