خانه برنامه کتاب
بازرسی و روابط کار

بازرسی و روابط کار

ایمنی و حقوق و دستمزد

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۱۰۵
حجم۸۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده مصطفی رحمتی
‏‏این برنامه مشتمل بر تمام موضوعاتی می باشد که در حوزه کارگاه های مشمول قانونی کار (شامل مزد و مزایا - ایمنی - بهداشت - مقررات و آئین نامه ها ، محاسبات مزد و ...) کاربرد دارد. کابر محترم می تواند در آن مزد و مزایا را طبق قانونی محاسبه نموده، قوانین و آئین نامه ها را جستجو و آنها را به اشتراک گذاشته یا به موارد علاقه مندی خود برای استفاده بعدی اضافه نماید.
‏جستجوی این برنامه مطلقا به نوع صفحه کلید (عربی و فارسی) و پیوستگی کلمات جستجو شونده، حساسیتی ندارد.
‏برنامه به احترام تمام تلاش گران و شهدای راه وطن که در جهت اعتلای وطن جان خود را از دست داده اند، رایگان می باشد و تنها هزینه ان نثار ثواب یک صلوات به روح این عزیزان می باشد.
‏برنامه به بازرسان صنایع (کار ، بهداشت ، محیط زیست) کارشناسان رسمی دادگستری در حوزه HSE ، مدیران صنایع ، وکلا ، کارگران و کارآموزان پیشنهاد می گردد.
‏‏درج مبحث سوم مقررات ملی ساختمان - حفاظت ساختمان ها در مقابل حریق - ویرایش دوم 1392
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟