استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها امور مالی
همراه بانک سپه

همراه بانک سپه

اپلیکیشن اندرویدی بانک سپه

نصب در حال دریافت
نسخه۱۰.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۰۷
تعداد دانلود۱ میلیون
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۰,۶۰۲
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده بانک سپه

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مشتریان هر بانک، نحوه و کیفیت خدمات آن بانک به صورت غیرحضوری و آنلاین است. در واقع، این روزها خیلی از افراد برای انتخاب بانک مدنظر خود به این نکته توجه دارند که اینترنت بانک و همراه بانک آن بانکی که انتخاب کرده‌اند تا چه حد امکانات دارد. بانک سپه اپلیکیشن ویژه مشتریان خود را با نام همراه بانک سپه در دسترس قرار داده که ویژگی‌های مختلفی را در خود جای داده است. این ویژگی‌ها می‌تواند تا حد زیادی خیال مشتریان این بانک را از بابت خدمات غیرحضوری بانک سپه راحت کند.

از کارت به کارت تا پرداخت قبوض و خرید شارژ

خدمات مربوط به سپرده و کارت سپه از طریق اپلیکیشن همراه بانک سپه در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید به سپرده‌های خود در بانک سپه و همچنین گردش سپرده‌ها از طریق این برنامه دسترسی پیدا کنید. شما حتی امکان یادداشت‌گذاری روی گردش سپرده را نیز دارید. انتقال وجه داخلی و بین بانکی و همچنین پرداخت قبوض با سپرده نیز از دیگر امکانات مربوط به سپرده در اپلیکیشن همراه بانک سپه است. 

یکی از مهم‌ترین کاربردهای اپلیکیشن‌های بانکی، امکان کارت به کارت با آن‌هاست. برنامه همراه بانک سپه نیز راه‌های مختلفی را برای انتقال وجه پیش پای شما قرار می‌دهد که یکی از آن‌ها امکان کارت به کارت از مبدا کارت‌های بانک سپه است. البته، قبل از انجام کارت به کارت طبیعتا دوست دارید تا از موجودی حساب خود مطلع شوید که امکان انجام این کار نیز به کمک همراه بانک سپه میسر شده است. 

پرداخت قبوض از جمله دیگر عملیات‌های بانکی مهم است که روزگاری خیلی‌ها را مجبور به مراجعه حضوری به شعب بانک‌ها می‌کرد ولی اکنون دیگر خبری از مراجعه به بانک به خاطر قبض نیست و خیلی راحت‌تر می‌توان پروسه پرداخت آن‌ها را انجام داد. شما می‌توانید با استفاده از همراه بانک سپه، قبوض خدماتی خود مثل قبض گاز، قبض برق و قبض آب را پرداخت نمایید. امکان پرداخت با اسکن بارکد هم فراهم شده تا کار شما بیش از پیش آسان شود. 

از جمله دیگر مسائلی که روزانه به خرید آنلاین آن نیاز پیدا می‌کنیم، بحث شارژ سیم‌کارت و البته بسته اینترنت برای سیم‌کارت است. شما می‌توانید برای خرید سیم‌کارت و بسته اینترنت نیز از همراه بانک سپه استفاده کنید. اگر نیاز به مسدودسازی کارت خود دارید نیز می‌توانید به سادگی هر چه تمام‌تر از طریق این برنامه عملیات مسدودسازی را انجام دهید. 

اگر شما هم یکی از مشتریان بانک سپه هستید، دانلود برنامه همراه بانک سپه می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی در راستای پیش بردن عملیات‌های بانکی غیرحضوری شما باشد. 

 

ویژگی‌های همراه بانک سپه:

. امکان دسترسی به جزئیات سپرده‌ و گردش سپرده

. مشاهده میزان موجودی حساب

. انتقال وجه از روش‌های مختلف از جمله کارت به کارت

. پرداخت قبوض

. خرید شارژ و بسته اینترنت

‏‏رفع خطاهای گزارش شده

نظرات و امتیاز ها

۱۰,۶۰۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
460954
١٩ ساعت پیش

‏✓ نیازی رفتن به بانک نیست

۰ ۰
Majid Ghorbani
پریروز

چند روزه باز نمیشه خیلی اذیت میکنه لطفاً مشکل برطرف کنید

۲ ۰
nima
٣ روز پیش

‏✓ سریع رمز پویا میاد ‏✗ خیلی وقتا باز نمیشه

۴ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

همراه بانک