استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
اپلیکیشن شهروندی شهرمن

اپلیکیشن شهروندی شهرمن

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۲.۳۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۳۰
تعداد دانلود۳۵ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۲۳۵
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده سازمان فاوا شهرداری مشهد
‏‏'شهرمن بستر یکپارچه ارایه خدمات و کسب و کارهای شهری'
‏اپلیکیشن شهروندی شهرمن با هدف تجمیع خدمات در بستر یکپارچه در حوزه شهری ایجاد شده است تا خدمات مختلف را از درگاه واحد به شهروندان ارائه دهد. در کنار سرویس های خدماتی مختلف، اطلاع از وضعیت آب و هوا، اخبار، کیفیت هوا، نظر سنجی و... به کاربران خود ارائه می دهد.
‏درگام نخست سرویس های ارایه شده به شهروندان به شرح زیر است:
‏ 1- چشم شهر: دراین سرویس شهروند می تواند مسائل و مشکلات شهری خود را از طریق ثبت مکان بروی نقشه، ارسال عکس، صوت و متن به مدیریت شهری گزارش نماید.
‏ 2- باشگاه شهروندی: دراین باشگاه شهروندان با توجه به فعالیت در اپلیکیشن امتیاز دریافت می کنند و ضمن معرفی نفرات برتر، برای شهروندان با توجه به امتیازات دریافتی امکان دریافت جوایز و تشویقی از بانک جوایز مهیا شده است.
‏ 3- نقشه مشهد: این سرویس امکان مشاهده نقشه در نمای پرسپکتیو و چرخش 360 درجه را دارد و دارای امکاناتی همچون: این دور برها –برای یافتن فرصت های اطراف ، قابلیت اضافه کردن نقاط شخصی ، مسیریابی خطوط اتوبوسرانی، پمپ بنزین ها، ترافیک معابر ، درمانگاه ها و مسیر یابی شخصی می باشد.
‏ 4- آساپ: شهروندان مشهدی با پارک در حاشیه خیابان ها، با خوداظهاری محل و میزان زمان پارک، از 10 ساعت پارک رایگان و 30 درصد تخفیف تعرفه های پارک حاشیه ای برخوردار می شوند.
‏‏رفع برخی از باگ های جزئی
‏بهبود در عملکرد کلی برنامه

نظرات و امتیاز ها

۲۳۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
هدیه
دیروز

من تو شهر چابهارم که دوچرخه و در کل این اپ کاربردی نداره اونجا...اومدم مشهد مسافرت ۲ماه واسه دوچرخه همه کاراش و انجام دادم وجه ۵۰ تومن واریز کردم...ولی هر جور عکس و میفرستم،میگن تایید نشد آقا خوب وقتی من با این گوشی مشخصات روی کارت ومییینم چطور شما باسیستم نمیتونین نگاه کنین،زوم کردن هم بلد نیستین🕵️،واین یعنی مال مردم خوری...من چند روز دیگه دارم برمیگردم چابهار واین مبلغ و اینهمه وقتی که صرف نصب واطلاعات و هر بار گذاشتن هم که بماند...رسما مسخرمون کردین😡واقعا این همه آدم دلمون به کی خوش با…

۰ ۰
shirazi_1492
٣١ شهریور ١٤٠١

الان یه سوال اولی که پرداخت هوشمند رو راه اندازی کردین عالی کار میکرد اما الان چرا دارن میگن دستگاهها خرابه و نرم افزار هم نمی گیره🤦‍♂️🙄

۱ ۰
سید
٢١ مهر ١٤٠١

چرا برای گوشیهای بدون گوگل پلی کار نمی‌کند؟؟؟؟ متاسفم

۲ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط