استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
اپلیکیشن شهروندی شهرمن

اپلیکیشن شهروندی شهرمن

نسخه۴.۳.۱۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۱۳
تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۴۳۳
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده سازمان فاوا شهرداری مشهد
‏‏'شهرمن بستر یکپارچه ارایه خدمات و کسب و کارهای شهری'
‏اپلیکیشن شهروندی شهرمن با هدف تجمیع خدمات در بستر یکپارچه در حوزه شهری ایجاد شده است تا خدمات مختلف را از درگاه واحد به شهروندان ارائه دهد. در کنار سرویس های خدماتی مختلف، اطلاع از وضعیت آب و هوا، اخبار، کیفیت هوا، نظر سنجی و... به کاربران خود ارائه می دهد.
‏درگام نخست سرویس های ارایه شده به شهروندان به شرح زیر است:
‏ 1- چشم شهر: دراین سرویس شهروند می تواند مسائل و مشکلات شهری خود را از طریق ثبت مکان بروی نقشه، ارسال عکس، صوت و متن به مدیریت شهری گزارش نماید.
‏ 2- باشگاه شهروندی: دراین باشگاه شهروندان با توجه به فعالیت در اپلیکیشن امتیاز دریافت می کنند و ضمن معرفی نفرات برتر، برای شهروندان با توجه به امتیازات دریافتی امکان دریافت جوایز و تشویقی از بانک جوایز مهیا شده است.
‏ 3- نقشه مشهد: این سرویس امکان مشاهده نقشه در نمای پرسپکتیو و چرخش 360 درجه را دارد و دارای امکاناتی همچون: این دور برها –برای یافتن فرصت های اطراف ، قابلیت اضافه کردن نقاط شخصی ، مسیریابی خطوط اتوبوسرانی، پمپ بنزین ها، ترافیک معابر ، درمانگاه ها و مسیر یابی شخصی می باشد.
‏ 4- آساپ: شهروندان مشهدی با پارک در حاشیه خیابان ها، با خوداظهاری محل و میزان زمان پارک، از 10 ساعت پارک رایگان و 30 درصد تخفیف تعرفه های پارک حاشیه ای برخوردار می شوند.
‏‏رفع برخی از باگ های جزئی

نظرات و امتیاز ها

۴۳۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Farzad
٥ روز پیش

‏✗ نداشتن ویجت حداقل برای پارک حاشیه‌ای و دوچرخه، کند بودن رابط کاربری ، نداشتن یه کیف پول جامع خداقوت و ممنون بابت این سیستم بسیار کاربردی نقشه‌ها هم یه مقدار بروزتر باشه بهتره به امید پیشرفت و توسعه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر فضول باشی
٥ آذر ١٤٠٢

‏✓ بلیط مترو فقط... ‏✗ این برنامه خدماتی یا جمع اوری اطلاعاتی تو قوانین نرم افزار رو مطالعه کنین تنها کلمه ای که به چشم میخوره کار بر حق ندارد ه در پایان شرکت حق دارد کلیه داده های شهر وندان اعم از چند بار رفتی دستشویی چند بار غذا خوردی کجا خوردی رو به افراد ثالث واگذار نماید

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر aida_una
٢ آذر ١٤٠٢

‏✓ هیچ نقاط قوتی نداره ‏✗ از وقتی داخل بایدو پول زدن اصلا بالا نمیره هروقت میرم استفاده کنم نرم افزار بالا نمیاد این چ وضعیه درستش کنین دیگ

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط