استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه امور مالی
همراه بانک ایران زمین

همراه بانک ایران زمین

رمز ساز خدمتی نوین از بانک ایران زمین

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۲/۰۴
تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۳۸۱
حجم۴۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده بانک ایران زمین

انتقال آسان وجه با برنامه خدمات اینترنتی همراه بانک ایران زمین

برنامه های پرداخت اندروید را شاید بتوان کاربردی ترین اپلیکیشن‌های این پلتفرم نامید. این برنامه با ارائه قابلیت‌های متنوع از اتلاف وقت ما در انجام اموری مثل پرداخت قبض، انتقال وجه و حتی خرید شارژ جلوگیری می‌کنند. برنامه های پرداخت اندروید در سال‌های اخیر پیشرفت قابل ملاحظه‌ای را نیز داشته‌اند تا جایی که حداقل یکی از آن‌ها روی گوشی اکثر کاربران یافت می‌شود.

ویدئو معرفی برنامه

اپلیکیشن آسان پرداخت (آپ) را شاید بتوان موفق‌ترین نمونه از برنامه‌های این دسته نامید که با ارائه خدمات گسترده به صورت رایگان توانسته به محبوبیت بی نظیری بین کاربران دست پیدا کند. اخیرا بانک‌ها نیز به سمت توسعه اپ های پرداخت اختصاصی خود رفته‌اند و نتیجه آن نیز پدید آمدن برنامه‌هایی مثل همراه بانک مسکن اندروید مایکت است که خدمات بانک مسکن را به مشتریان این بانک ارائه می‌دهد.
باک ملی نیز با طراحی سامانه بام بانک ملی موفق شده بسیاری از خدمات خود را به صورت آنلاین به مشتریان ارائه دهد. در این بین بانک ایران زمین نیز اپلیکیشن اختصاصی خود را طراحی کرده‌است تا کار را برای مشتریان خود سهولت بخشد. شما با استفاده از برنامه بانکداری الکترونیک می‌توانید بسیاری از امور پرداخت مثل خرید شارژ را به راحتی انجام دهید.
خرید بسته های اینترنت نیز از دیگری قابلیت‌های کاربردی است که در این برنامه قرار داده شده. اما یکی از کاربردی‌ترین قابلیت‌هایی که این روزها در تمام اپلیکیشن های پرداخت یافت می‌شود، امکان کارت به کارت است که در اپلیکیشن  نیز قرار داده شده تا مشتریان این بانک بتوانند به راحتی به کارت های عضو شبکه شتاب پول انتقال دهند.
اما اگر محدودیت مبلغ در نظر گرفته شده برای کارت به کارت، کار را برای شما سخت کرده است می‌توانید از قابلیت انتقال وجه از حساب سپرده به حساب سپرده دیگر استفاده کنید که هیچ گونه محدودیتی ندارد. البته این قابلیت فعلا فقط برای مشتریان فراهم شده است و امکان استفاده از آن برای سایر کارت‌ها و حساب‌های بانکی وجود ندارد. مشاهده تاریخچه تراکنش‌ها نیز از دیگر ویژگی‌های کاربردی این اپلیکیشن است که به شما کمک می‌کند تا ریز مبالغ جا به جا شده را با ساعت و روز آن در اختیار داشته باشید.
این برنامه همچنین بخشی را به خدمات چک و تسهیلات اختصاص داده است. اگر تسهیلاتی دریافت کرده‌اید، می‌توانید در این بخش جزئیات آن مثل میزان وام، سود و سررسید قسط را مشاهده کنید. در بخش دسته چک نیز قابلیت‌هایی مثل امکان مسدودی دسته چک، مشاهده دسته چک و همچنین تراکنش های انجام شده با چک را مشاهده کنید. این برنامه همچنین مانند بسیاری دیگر از اپ های پرداخت نرخ ارز را نیز به شما نشان می‌دهد و همچنین می‌توانید از آن برای دریافت شماره شبا استفاده کنید.
یکی دیگر از مسائل مورد توجه کاربران در مورد اپ های پرداخت، رمز دوم پویاست. بسیاری از بانک‌ها برای این منظور نیز اپلیکیشن جداگانه‌ای طراحی کرده‌اند که به شما امکان دریافت رمز دوم پویا را می‌دهد. همراز بانک تجارت و رمزنگار بانک ملت از دسته همین برنامه ها هستند.
بانک ملی نیز برای این کار اپلیکیشن رمزبان را توسعه داده که بسیار کاربردی است. امکان دریافت رمز دوم پویا از طریق این اپلیکیشن فعلا ممکن نیست و می‌بایست برای دریافت آن حتما به شعبه و یا دستگاه‌های عابر مراجعه کنید. به طور کلی برنامه همراه یکی از برنامه های پرداخت مناسب اندروید است که خدمات خوبی را به خصوص به مشتریان این بانک ارائه می‌دهد. شما میتوانید این برنامه کاربردی را به صورت رایگان از مایکت دانلود و نصب کنید.
ویژگی‌های این برنامه:
امکان کارت به کارت
خرید شارژ و بسته اینترنتی
قابلیت انتقال وجه پایا
پرداخت قبوض خدماتی
مشاهده لیست تراکنش‌ها
امکان دریافت شماره شبا
مشاهده تاریخچه تسهیلات
معرفی شعب بانک 
امکان مسدود کردن چک
مشاهده تاریخچه چک های واگذار شده

چگونه رمز دوم پویا بانک ایران زمین را دریافت کنم؟

برای این کار ابتدا باید به دستگاه خودپرداز مراجعه کرده و رمز دوم پویا را فعال کنید، سپس اپلیکیشن رمزبان را دانلود و نصب کرده و رمز دوم پویا را از آن دریافت کنید.

‏‏حل مشکل اجرای برنامه روی برخی از نسخه های اندروید 

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

همراه بانک