استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Military Gunner Guns War Weapons Shooter Simulator

Military Gunner Guns War Weapons Shooter Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۲/۱۳
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۴
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Action Cool Games
‏‏شبیه ساز تیرانداز جنگی تفنگ های توپچی نظامی
‏در این بازی نیروهای ویژه جنگ خط مقدم دشمن را با تفنگ های جنگی سنگین بمباران کنید.
‏اگر می خواهید لذت تیراندازی با اسلحه را تجربه کنید؟ شبیه سازی مسلسل یا سلاح سنگین! می توانید از آن لذت ببرید! همین‌جا، همین الان.
‏به دنیای شبیه‌ساز تیراندازی سلاح‌های جنگی تفنگ‌های نظامی خوش آمدید، شبیه‌ساز اسلحه نهایی برای شما.
‏آماده‌اید برای ماجراجویی عالی تیراندازی با اسلحه؟ آماده دزدی، کشتن، تیراندازی و جنگیدن مانند یک جنگجوی اسلحه واقعی باشید! دزدی ماشین‌های خودکار، فرار از پلیس، مسابقه در خیابان‌ها و سرنگون کردن سایر گانگسترها. آیا جرات کافی برای بالا آمدن به بالای توده های جنایتکار دارید؟ تمام اسلحه های فوق العاده را برای شبیه سازی امتحان کنید. قدرت شلیک ویرانگر خود را به عنوان قهرمان نهایی جنگ یا تیرانداز اسلحه نشان دهید.
‏از همه در یک ترکیب از شبیه سازی اسلحه، بازی های تیراندازی نظامی، بازی های تک تیرانداز و بازی های جنگی، بازی های شبیه سازی مسلسل 2020 با بازی های جنگی فریم بر ثانیه لذت ببرید. رایگان و با برنده شدن در اعتصاب انتقادی، افسانه شبیه ساز اسلحه شوید. با استفاده از مسلسل‌ها و موشک‌های سنگین، ضدحمله تروریستی Fps را در بازی‌های تیراندازی با مسلسل انجام دهید تا گانگسترها و دشمنان را در صحنه نبرد حملات اسلحه نابود کنید.
‏Military Gunner Guns War Weapons Shooter Simulator خط را محو می‌کند. بین بازی های اسلحه دیجیتال و فیزیکی ما این دو را ترکیب کردیم تا یک تجربه دنیای واقعی کاملاً تعاملی ایجاد کنیم. چندین سلاح گرم برای شما در دسترس است. اسلحه های یکسان را ادغام کنید تا تیراندازی در سطح بالا داشته باشید، لذت بردن از بهترین بازی آفلاین ما برای شما آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در بازی‌های آفلاین هدف بگیرید و شلیک کنید، همه چیز را جلوی چشمان خود بشکنید.
‏دانلود شبیه‌ساز تیرانداز سلاح جنگی Gunner Guns، در بازی‌های CRITICAL Strike، اسلحه ماشین خود را بردارید. در بازی‌های جنگ جهانی آینده، ماموریت‌های ضربتی ضد وظیفه را قبول کنید، زمان نمایش است! حمله خود را به عنوان یک تیرانداز فریم در ثانیه واقعی برنامه ریزی کنید و وارد منطقه جنگی بازی های آفلاین 2020 شوید. نیروهای دشمن از هر فرصتی برای کشتن شما استفاده می کنند اما حمله مهم خود را مانند یک توپچی واقعی برنامه ریزی کنید. بنابراین این شبیه ساز مسلسل را به صورت رایگان راه اندازی کنید. ترکیبی از ماموریت های بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه و کنترل های بازی های تیراندازی واقعی با تفنگ شما را در هر مرحله به چالش می کشد. این بازی تیراندازی فریم بر ثانیه را به مجموعه بازی های تیراندازی با اسلحه خود اضافه کنید و قفل هر تفنگ و مهمات را مانند یک تیرانداز حرفه ای 2020 باز کنید. پس منتظر چه هستید؟ این بازی‌های فریم در ثانیه را هم‌اکنون دانلود کنید!
‏اجازه دهید شهری زیبا باشد، با استفاده از مسلسل، آرامش را بازگردانید. با خون و دزدی به شهر جنایت تبدیل نشوید. شبیه سازی اسلحه و سناریوهای جنگ تیراندازی خود را در بازی های 2020 برنامه ریزی کنید. داستان خوب قدیمی درباره یک تیرانداز اسلحه در یک شهر خطرناک. با قدرت شلیک ویرانگر اسلحه های نظامی پیشرفته بر گانگسترها مسلط شوید. می توانید از بسیاری از اسلحه های موجود مانند NEW M1897 Trench Gun، Desert Eagle Hand Gun، M-16A2 Machine Gun، Mac-10 Machine Pistol، MP5 Sub-Mashine Gun، AK-47 Battle Rifle و بسیاری دیگر استفاده کنید. شما می توانید از شبیه سازی اسلحه و تیراندازی در حالی که آفلاین هستید لذت ببرید.
‏شبیه ساز تیرانداز سلاح های جنگی Gunner Guns دارای ویژگی های فوق العاده زیر است:
‏- گرافیک شگفت انگیز شبیه سازی مسلسل
‏- انواع سلاح ها برای رایگان
‏- سناریوهای مختلف تیراندازی
‏- بازی ساده با ضربه زدن برای تیراندازی
‏- تجربه تیراندازی در دنیای واقعی.
‏- صدای واقعی، دود، فلاش و جلوه های پس زدن
‏- چندین هدف برای در طول شبیه سازی تفنگ به دست آورید
‏- حالت های آفلاین مختلف، تجربه تیراندازی متفاوت با تفنگ

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
زهرا امیری
١١ اسفند ١٤٠١

دانلود کنید خیلی لازی خوبی هست من از ش رازی هستم

۳ ۰
۳۶۷۸۷۶
٧ فروردین ١٤٠٢

این بازی بسیار باحال است

۰ ۲
GhasemTehrani021
٢٢ اسفند ١٤٠١

خوبه برای زیر ده سال

۲ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده