استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Dragon Robot Car Games 3d

Dragon Robot Car Games 3d

ماشین‌های روباتی شبیه به اژدها

نسخه۲.۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۸
تعداد دانلود۵۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۷۷
حجم۳۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Brave Jackals
‏‏بازی ربات اژدها و بازی ربات فرمول ماشین در اینجا برای شما عاشقان بازی های تبدیل کننده ربات ، بازی های اتومبیل فرمول و بازی های روبات پرواز در یک بسته بندی واحد قرار گرفته است. بازی پرواز ربات پرواز بهترین بازی ربات با جنگ روبات های تبدیل روبات ها در بازی تبدیل چند ربات است. یا دوست دارید بازی ربات اژدها را تبدیل به نبرد یا فرمول بازی های رانندگی ماشین کنید ، باید این بازی روبات ماشین فرمول را در موبایل خود نصب کنید. جنگ تبدیل ربات اژدها پرواز جدید برای بازار است زیرا بهترین ویژگی های بازی های روبات ماشین فرمول و بازی های روبات پرواز را در خود جای داده است. جنگ های تحول چند ربات. بازی اتومبیل ربات اژدها دارای بهترین فرمول کنترل رانندگی ماشین و قدرت تیراندازی ربات mech است. گیم پلی هیجان انگیز بازی های واقعی تیراندازی روبات و بازی های تبدیل کننده ربات را که بخشی از نبرد شهر مدرن است تجربه کنید. جهان را از حمله بیگانگان نجات دهید و به بهترین جنگجوی روبات های مکانیکی در بازی های تیراندازی روبات و بازی های تبدیل ربات 2020 تبدیل شوید.
‏ بازی روبات ماشین فرمول و بازی ربات اژدها را انجام دهید که چندین ربات تبدیل کننده را در جدیدترین گیم پلی جنگ های ربات طبقه بندی می کند. شما آخرین امید بشریت هستید که می توانید برای جلوگیری از برنامه های شیطانی اشیاء خارجی ، برای جنگ بقا بجنگید. قهرمان شجاع بازی های تیراندازی روبات پرواز شوید و با قدرت های فوق العاده روباتیک خود در برابر حمله بیگانه مقاومت کنید. در ربات های ریز مکانیک و تبدیل شدن به نیروهای شیطان به جهنم در جنگ های نهایی ربات و نبرد شهر بزرگ. شما با روبات های نبرد غول پیکر روبرو هستید که برای اجرای برنامه های حاکم بر جهان به کره زمین حمله می کنند. برای زنده ماندن تا آخرین عمر به ربات های پرواز پرواز کنید و خود را ناجی تنها دنیای مدرن ثابت کنید.
‏ دستگاه های پیشرفته نبرد خود را از بازی های ربات mech در یکی از بهترین بازی های تبدیل ربات ، بازی های تیراندازی ربات و بازی های روبات اژدها قدرتمند کنید. مسابقات اتومبیلرانی فرمول در بازی ربات اتومبیل فرمول با دقت بسیار یکپارچه است که حتی در حالی که سریعترین سرعت را انجام می دهید کنترل های واقعی را ارائه می دهد. شما می توانید با تبدیل شدن به روبات های اژدها به اطراف پرواز کنید تا اژدهای های دشمن را با تیرهای آتش شلیک کنید. در هر سه دگرگونی ربات ، ربات mech شما به اندازه کافی قدرتمند است که به تنهایی می تواند همه دشمنان حمله کننده را مقابله کند. از آنجا که ما کاملاً از جذابیت های کاربران در جهت تبدیل جنگ های روبات با چندین قدرت فوق العاده ربات آگاه هستیم ، هر جنبه ای از انتخاب کاربر را در ذهن داشته باشیم تا ربات های خود را با قابلیت های مخرب در این بازی اژدها پرواز کنیم. در این بازی ربات اژدها وارد شهر نبرد شهر شوید و به عنوان ربات جنگنده مکانیک بازی کنید تا قاعده مهاجمان بیگانه را تخریب کنید.
‏‏گیم پلی بهینه شد...
‏ویژگی های جدید اضافه شد...
‏اشکالات جزئی رفع شد...

نظرات و امتیاز ها

۷۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد حیدری هجری
١٢ اسفند ١٤٠١

این بازی رانصب نکنین

میپسندم۱۳ نمیپسندم۶
عکس کاربر اشرف
٣٠ بهمن ١٤٠١

عااااالی است حتما دانلود کنید

میپسندم۱۸ نمیپسندم۷
عکس کاربر ⁦🗡️⁩کیریتو⁦🗡️⁩
٢٤ بهمن ١٤٠١

اصلن نمیاره😠😠

میپسندم۱۵ نمیپسندم۹

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده