استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Dragon Wars - Robot Game

Dragon Wars - Robot Game

ماشین‌های روباتی شبیه به اژدها

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۹.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۲
تعداد دانلود۴۱ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۶۹
حجم۷۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Brave Jackals
‏‏بازی ربات اژدها و بازی ربات فرمول ماشین در اینجا برای شما عاشقان بازی های تبدیل کننده ربات ، بازی های اتومبیل فرمول و بازی های روبات پرواز در یک بسته بندی واحد قرار گرفته است. بازی پرواز ربات پرواز بهترین بازی ربات با جنگ روبات های تبدیل روبات ها در بازی تبدیل چند ربات است. یا دوست دارید بازی ربات اژدها را تبدیل به نبرد یا فرمول بازی های رانندگی ماشین کنید ، باید این بازی روبات ماشین فرمول را در موبایل خود نصب کنید. جنگ تبدیل ربات اژدها پرواز جدید برای بازار است زیرا بهترین ویژگی های بازی های روبات ماشین فرمول و بازی های روبات پرواز را در خود جای داده است. جنگ های تحول چند ربات. بازی اتومبیل ربات اژدها دارای بهترین فرمول کنترل رانندگی ماشین و قدرت تیراندازی ربات mech است. گیم پلی هیجان انگیز بازی های واقعی تیراندازی روبات و بازی های تبدیل کننده ربات را که بخشی از نبرد شهر مدرن است تجربه کنید. جهان را از حمله بیگانگان نجات دهید و به بهترین جنگجوی روبات های مکانیکی در بازی های تیراندازی روبات و بازی های تبدیل ربات 2020 تبدیل شوید.
‏ بازی روبات ماشین فرمول و بازی ربات اژدها را انجام دهید که چندین ربات تبدیل کننده را در جدیدترین گیم پلی جنگ های ربات طبقه بندی می کند. شما آخرین امید بشریت هستید که می توانید برای جلوگیری از برنامه های شیطانی اشیاء خارجی ، برای جنگ بقا بجنگید. قهرمان شجاع بازی های تیراندازی روبات پرواز شوید و با قدرت های فوق العاده روباتیک خود در برابر حمله بیگانه مقاومت کنید. در ربات های ریز مکانیک و تبدیل شدن به نیروهای شیطان به جهنم در جنگ های نهایی ربات و نبرد شهر بزرگ. شما با روبات های نبرد غول پیکر روبرو هستید که برای اجرای برنامه های حاکم بر جهان به کره زمین حمله می کنند. برای زنده ماندن تا آخرین عمر به ربات های پرواز پرواز کنید و خود را ناجی تنها دنیای مدرن ثابت کنید.
‏ دستگاه های پیشرفته نبرد خود را از بازی های ربات mech در یکی از بهترین بازی های تبدیل ربات ، بازی های تیراندازی ربات و بازی های روبات اژدها قدرتمند کنید. مسابقات اتومبیلرانی فرمول در بازی ربات اتومبیل فرمول با دقت بسیار یکپارچه است که حتی در حالی که سریعترین سرعت را انجام می دهید کنترل های واقعی را ارائه می دهد. شما می توانید با تبدیل شدن به روبات های اژدها به اطراف پرواز کنید تا اژدهای های دشمن را با تیرهای آتش شلیک کنید. در هر سه دگرگونی ربات ، ربات mech شما به اندازه کافی قدرتمند است که به تنهایی می تواند همه دشمنان حمله کننده را مقابله کند. از آنجا که ما کاملاً از جذابیت های کاربران در جهت تبدیل جنگ های روبات با چندین قدرت فوق العاده ربات آگاه هستیم ، هر جنبه ای از انتخاب کاربر را در ذهن داشته باشیم تا ربات های خود را با قابلیت های مخرب در این بازی اژدها پرواز کنیم. در این بازی ربات اژدها وارد شهر نبرد شهر شوید و به عنوان ربات جنگنده مکانیک بازی کنید تا قاعده مهاجمان بیگانه را تخریب کنید.
‏‏***بازی کلی بهینه شده است ...
‏***بازی تیراندازی جدید بالن اضافه شد...
‏***ماشین فرمول در انتخاب وسایل نقلیه اضافه شد ..
‏***حالت تخریب برای سرگرمی بیشتر اضافه شد. ..
‏ویژگی های جدید اضافه شد...
‏حالت جهان باز جدید اضافه شد...
‏ماموریت های جهان باز جدید اضافه شد...
‏***20 مگابایت حجم کاهش یافت...
‏* **New Boss Battles اضافه شد ...
‏MinorBugs رفع شد...
‏New Robot City ...
‏Robots New Super Powers اضافه شد...
‏Robot Shooting Mode اضافه شد ....

نظرات و امتیاز ها

۶۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
EMAD
٢٩ خرداد ١٤٠١

خوبه ولی چجوری مرحله 25 رد کنم؟

۱۴ ۳
احسان شریفی
١٦ بهمن ١٤٠٠

خیلی خوبه فقط یک مشکلی هست چطور از مرحله ۲۵ عبور کنیم بخاطر همین یک ستاره کم دادم ولی خیلی ممنون از اینکه در مایکت بازی ارائه دادید

۲۶ ۱۰
Bnam
١٤ فروردین ١٤٠٠

بهترین بازی دنیاست واقاً من از سازنده این بازی تشکر میکنم اما ای کاش یکم ربات ها رو ببشر میزاشتید یا مثلاً ارتقا میشد بدی

۲۳ ۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده