استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Police Tank Robot Transform 3d

Police Tank Robot Transform 3d

نسخه۱.۲.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۲۳
تعداد دانلود۳۲ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۵
حجم۳۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Brave Jackals
‏‏جنگ تحول ربات تانک پلیس بازی ماشین ربات مخزن پلیس 2021 با بازی ربات eagle پرنده سطح جدیدی از هیجان را برای کاربران بازی های متحول کننده ربات اتومبیل به ارمغان می آورد. این بازی ربات تانک پلیس آخرین ویژگی های بازی های ربات 2021 را ارائه می دهد. این شامل جنگ های ربات بزرگ در نبرد شهر بازی های اتومبیل ربات است. به بزرگترین جنگ های ربات ها بپیوندید و از نبرد نهایی ربات عقاب لذت ببرید. خود را برای بازی های مبارزه با ربات های بزرگ و بازی های ترانسفورماتور ربات پلیس آماده کنید که در آن باید نبرد نهایی را علیه روبات های شیطانی انجام دهید. با چند تغییر ربات ، این بازی ربات اتومبیل و بازی مخزن ربات عقاب چیزهای زیادی برای دوستداران بازی های جنگی 2020 ارائه می دهد. جهان را از نابودی نجات دهید. با استفاده از قدرت فوق العاده خود در تبدیل بازی های اتومبیل ربات و بازی های مخزن ربات پلیس برای سال 2020. تمام دشمنان کشنده را که به راه شما پیش می آیند بکشید و قهرمان تبدیل بازی ربات و بازی های ربات اتومبیل 2021 شوید. جهان منتظر پاسخ شما برای مقابله است خطرناک ترین موجودات بازی های ربات عقاب پلیس و بازی های ربات تانک.
‏بازی مخزن ربات پلیس با چند تغییر ربات
‏بازی ربات عقاب با بازی های اتومبیل و بازی های ربات ترانسفورماتور هوشمندترین بسته بازی های ربات تانک را با مجموعه ویژگی های منحصر به فرد به ارمغان می آورد. این فرصت را از دست ندهید که با بازیهای نهایی تبدیل ربات و بازیهای ربات پلیس پلیس 2020 لذت ببرید. ترس از جنگ جهان را احاطه کرده است ، وظیفه شما این است که در برابر این روبات های هیولا بایستید و آنها را وادار کنید تا گرد و غبار را گاز بگیرند. این بازی ربات تانک با ترکیبی از بازی ربات عقاب دارای جدیدترین حالت ها و ماموریت های زیادی برای ایجاد هیجان در بازی است. طیف گسترده ای از ربات های جنگ mech برای انتخاب وجود دارد. با ربات مورد علاقه خود بازی کنید و به نبرد درگیری های بی پایان وارد شوید. وقت شماست ، به جلو بروید و به هر نقطه عطفی که برای تبدیل شدن به بازیکن برتر بازی های ربات عقاب و بازی های ربات ماشین پلیس 2020 نیاز دارید ، برسید. بازی ربات مخزن که شامل محفظه تبدیل نبرد ربات عقاب و جنگ ربات های اتومبیل است. مهارت های جنگی ربات و توجه بازیکن را می طلبد.
‏بهترین بازی متحول کننده ربات جهان
‏ما در این بازی ربات چندین حالت و ماموریت های مختلف چالش برانگیز داریم که برای آزمایش تجربه بازی های ربات تیراندازی شما بسیار مناسب است. این بازی اتومبیل ربات تانک دارای شخصیت های بزرگ ربات مگا با انیمیشن های متحول کننده واقعی و ابرقدرت های بی نظیر بازی های تانک ربات است. این بازی مخزن پلیس بهترین تجربه را برای مبارزه با سایر ربات های شیطانی برای پیروزی در نبرد بزرگ ربات های سال 2020 به شما می دهد. ربات های شیطانی به شهر مدرن حمله کرده اند و علت اصلی آنها نابودی جهان در این بازی ربات ماشین پلیس و عقاب پرواز است بازی ربات شما آخرین امید برای شهروندان شهر مدرن برای نجات آنها از برنامه های شرورانه ربات های بیگانه بازی های ربات پلیس هستید. شما باید با آنها رقابت کنید. برای به پایان رساندن آنها از ابرقدرت ها و بهترین مهارت های جنگی خود استفاده کنید و به عنوان جنگجوی نخبه بازی های اتومبیل ربات و بازی های ربات تبدیل شوید. وقت آن است که تمام ربات های شیطانی را از شهر به پایان برسانید و جای خود را در بالای بازی های ربات قرار دهید.
‏باتشکر.
‏‏***اشکالات جزئی رفع شد...
‏حالت جنگ تانک اضافه شد..
‏تانک های جدید اضافه شد...
‏جنگ های عقاب پرواز اضافه شد...
‏کنترل تانک جنگی بهبود یافت...
‏ به طور کلی بازی بهبود یافته ....

نظرات و امتیاز ها

۲۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علیرضا
١٦ خرداد ١٤٠٣

‏✓ ندارد ‏✗ اجرا نمی شود دانلود نکنید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ABTIN
١ فروردین ١٤٠٣

اصلا بدرد نمیخوره🤮🤮🤮🤮 حیف اینترنت که بدیم برا این بازی یه ستاره هم از سرش زیاده یدونه دادم تا بتونم نظرم رو ثبت کنم

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر نویدآقازاده
٢٨ اسفند ١٤٠١

‏✓ نوید ‏✗ آقازاده خیلی خوبه ولی یک زره بده

میپسندم۲۳ نمیپسندم۱۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده