استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Hippo Robot Garbage Truck Robo

Hippo Robot Garbage Truck Robo

نصب در حال دریافت
نسخه۳۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۹
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۴
حجم۵۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده RoundPeople Studios
‏‏شهرهای مدرن مملو از زباله و جنایتکاران هستند، جاده ها مسدود شده اند و شما به عنوان ربات کامیون زباله تبدیل کننده باید دشمنانی را که باعث خرابی می شوند از بین ببرید. نگران نباشید زیرا ما Flying Garbage Truck Robot Transform: Robot Games را برای شما آورده ایم، به یک جت پرنده تبدیل شده و به سمت صحنه جرم بشتابید. با تبدیل شدن به ربات دشمنان را غافلگیر کنید و آنها را از بین ببرید. وقت آن است که با ربات کامیون زباله پرنده در بازی های نجات یک قهرمان نجات باشید. بازی ربات کامیون زباله پرنده یک ماموریت برای یک قهرمان نجات است که دوست دارد به عنوان جت جنگنده پرواز برای بشریت خدمت کند. بازی‌های رانندگی کامیون زباله، فرصتی برای نشان دادن استعداد جنگنده پرنده برای نجات مردم با ربات تبدیل‌کننده در نبرد ربات‌ها و کامیون زباله جنگنده است.
‏شهرهای مدرن جدید به پیشرفته‌ترین کامیون تبدیل ربات پرنده برای اضطراری سریع نیاز دارند. پاسخ زیرا برخی از ساختمان های شهر در بازی های رانندگی کامیون های زباله مورد حمله قرار می گیرند. بازی ربات کامیون زباله پرنده یک کامیون زباله مخفی است که به یک ربات جت جنگنده و یک ربات قهرمان نجات تبدیل می شود. بازی مبارزه با ربات کامیون زباله فرصتی برای نشان دادن استعداد در نبرد ربات های نجات با کامیون های هیولا برای نجات مردم با تبدیل شدن به ربات در بازی های ربات می دهد. به عنوان کامیون زباله در شهر سفر کنید و در یک نبرد روباتیک شرکت کنید که برای به چالش کشیدن توانایی های شما طراحی شده است. هنگامی که ربات در حال ضربه زدن است، باید از صحنه جرم فرار کنید، کامیون زباله خود را به یک جت پرنده تبدیل کنید و بهترین مهارت های پرواز را در بازی های ماجراجویانه ربات پرنده کامیون زباله نشان دهید. بازی‌های کامیون زباله پرنده نمایی از ربات جت را نشان می‌دهد که بازی‌های جنگی را در بازی‌های رانندگی کامیون تغییر می‌دهد.
‏Flying Garbage Truck Robot Transform: Robot Games برای افرادی در تمام سنین است که عاشق بازی های کامیون سواری هستند زیرا این یک سرگرمی برای قهرمان نجات و ربات جنگنده است. جنگنده کامیون زباله پرنده نه تنها احساس بازی های جت پرنده را به شما می دهد، بلکه احساس بازی های جنگی ربات ها را نیز به شما می دهد. قهرمان نجات می تواند از کامیون زباله ربات جت پرنده یا ربات فوق قهرمان در بازی های کامیون زباله پرنده سه بعدی استفاده کند تا در نبرد ربات ها بجنگد و یک جنگنده کامیون زباله پرنده باشد.
‏ویژگی های Flying Garbage Truck Robot Transform: Robot Games
‏ربات حمل زباله پرنده دارای گرافیک HD است
‏بهترین کنترل ها در حالی که ربات تبدیل می شود
‏تبدیل های 3 بعدی کامیون زباله به ربات و جت پرنده
‏ماموریت های جنگی چند ربات در شهر
‏تجربه واقعی پرواز جت سه بعدی
‏کارهای جمع آوری زباله در کامیون زباله
‏دانلود Flying Garbage Truck Robot Transform: Robot Games !!! نظرات و پیشنهادات شما در بازی های ربات کامیون پرنده بسیار قدردانی می شود. پس برای داشتن بازی های هیجان انگیز ربات پرنده آماده شوید و از از بین بردن دشمنان لذت ببرید

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی ناروی
٢٧ مرداد ١٤٠٠

خیلی خیلی بد هست

۷ ۳
👑پصرک خاص👑
١٤ دی ١٣٩٩

بده

۱۷ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده