استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Flying Elephant Robot Games

Flying Elephant Robot Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۹
تعداد دانلود۶ هزار
حجم۱۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Yalla Games Studio
‏‏بازی ربات فیل پرنده
‏به لیگ تبدیل ربات خوش آمدید! سرعت چندگانه و تبدیل کامیون حرفه ای در بازی ربات فیل پرنده. مهارت های بهینه به شما در جنگ مقدس تغییر کامیون هیولا کمک می کند. از ماموریت های چالش برانگیز شهروندان محلی، کسری ها و جسد نظامی لذت ببرید.
‏مدل آزمایشی مخفی تغییرات چند منظوره و چندگانه ویژه ربات فیل پرنده در محیط واقعی در حال آزمایش است. شما در ماموریت هستید! کل زرادخانه درون شما، فقط تغییر شکل کامیون هیولا مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
‏به شما فرصتی داده می شود تا خود را نشان دهید. توانایی های ویژه خود را ارتقا دهید، دشمنان خود را در جنگ تبدیل ربات شکست دهید، در شهر با سرعتی دیوانه وار حرکت کنید و اجازه ندهید جنگجویان مکانیک شما را مسدود کنند.
‏تغییر کامیون هیولاهای غول پیکر و ربات های خودرو را فراموش کنید. فرم کامل، کشنده ترین شکل است. شما یک نمونه اولیه ربات کامیون هیولا هستید که وظیفه اصلی آن دفاع از شهروندان در برابر آتش است. ربات فیل تبدیل به کامیون هیولا را کنترل کنید و برای شهر بجنگید.
‏اجازه ندهید اوضاع از کنترل خارج شود. ارتقای نهایی تحول کامیون به طرز وحشتناکی درست انجام شد! اکنون شما یک ماشین رزمی رسمی هستید که یک چهارم مایل را در کمتر از 6 ثانیه می دود. بنابراین تایرهای خود را فرسوده کنید و برای حرکت بی پایان روی چرخ‌ها آماده شوید!
‏خود را مسلح کنید، همه موتورها را بررسی کنید و با عجله وارد نبرد بی‌رحمانه‌ای با ربات‌های دیگر شوید. اینها جنگهای مقدس فناوری بیومکانیکی مدرن هستند. قدرت بازی های ربات پرنده، سلامتی و تحرک خود را ارتقا دهید.
‏بازی های ربات فیل پرنده را اکنون دانلود کنید!!!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده