استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Castle Crafter - World Craft

Castle Crafter - World Craft

نسخه۷.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۷
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۵
حجم۵۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Dodisoft
‏‏این یک بازی جیبی زنده است که می توانید با افراد واقعی مبارزه کنید و همیشه می توانید آن را با خود ادامه دهید. شخصیت قهرمان پیکسل خود را در محیط‌های جهانی با طراحی پیکسلی کنترل کنید.
‏بازی Castle Crafter بهترین دوست شما در اوقات فراغت شما خواهد بود. در قلعه‌هایی که به خوبی طراحی شده‌اند، به‌صورت تیمی یا تکی با افراد واقعی مبارزه کنید. سعی کنید با استفاده از سلاح هایی مانند شمشیر، کلنگ، کمان و تیر از قلعه خود دفاع کنید یا قلعه دشمنان را فتح کنید. علاوه بر این، می‌توانید تونل‌ها را حفر کنید، دروازه‌های مخفی را باز کنید، پل‌ها و نردبان‌ها بسازید، سرپناه بسازید و با استفاده از سنگ‌های ساخته شده، سنگ‌ها و خاک‌های دنیای واقعی، سپر بسازید. همچنین می‌توانید نقشه‌های موذیانه خود را با غواصی زیر آب بیاورید.

ویدئو معرفی بازی

‏با استفاده از چت صوتی، تاکتیک‌های خود را در طول بازی با دوستان تیم خود به اشتراک بگذارید. این بازی برای عملکرد بالا برای بهترین تجربه بازی شما بهینه شده است.
‏4 حالت بازی در بازی وجود دارد:
‏اولین حالت بازی Flag Capture است. بازیکنان یک تیم را برای خود انتخاب می کنند. مدافعان یا مهاجمان در مورد تیم منتخب، بازیکنان از نفوذ دشمنان به قلعه‌های آنها جلوگیری می‌کنند و آنها را متوقف می‌کنند و با مهاجمان مبارزه می‌کنند تا پرچم‌های خود را ایمن نگه دارند. در غیر این صورت به قلعه حمله کنید و سعی کنید پرچم را تسخیر کنید. علاوه بر این، آنها می توانند از سلاح های رایج مانند منجنیق، بالیستا و تیرهای آتش در طول بازی استفاده کنند. اگر تیم آبی بتواند پرچم قرمز را بگیرد و قبل از اتمام زمان آن را به پرچم آبی نزدیک کند، تیم آبی برنده می شود.
‏حالت دوم Team Deathmatch است. بازیکن ابتدا در ابتدا یک تیم را انتخاب می کند. قرمز یا آبی. بیشترین تیم قاتل دشمن در پایان زمان برنده می شود.
‏حالت سوم بازی Deatchmatch است. در این حالت بازی، هر بازیکن فقط برای خودش مبارزه می کند. دشمن ترین بازیکن قاتل بازی را برنده می شود.
‏حالت چهارم World Exploration است. بازیکنان میدان‌های جنگ و قلعه‌ها را به‌صورت آفلاین کشف می‌کنند. بازیکنان آزادند تا زمانی که می‌خواهند در جهان بازی کنند و استراتژی بسازند. در این حالت بازی هیچ برد و باختی وجود ندارد. در این حالت نیازی به اتصال اینترنتی نیست.
‏در این بازی جنگی، شما ساعت ها بدون هیچ محدودیتی در مقابل بازیکنان واقعی مبارزه خواهید کرد. شما شاهد نبرد و تکنیک های بقا در زمان اجداد استیو با مکانیک و گرافیک متفاوت بازی با سایر بازی های رایج صنایع دستی خواهید بود.
‏چرا می خواهید؟ دانلود و بازی کنید.
‏ویژگی های بازی:
‏- 4 حالت بازی مختلف: Capture The Flag، Team Deathmatch، Deatchmatch، Offline World Explore.
‏- کاملا رایگان
‏- بازی با افراد واقعی
‏- چت صوتی
‏- 5 سلاح مختلف
‏- 6 محیط و قلعه متفاوت
‏- رابط کاربری ساده و ساده
‏- گرافیک HD و عملکرد بالا
‏‏به روز رسانی SDK

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیرعلی کرمی
٢٨ فروردین ١٤٠٢

منو دوستم تیمی بازی میکنه منم با او تیمی بازی می‌کنم و نظرمن که سرگرمی هستش

میپسندم۵ نمیپسندم۳
عکس کاربر زهرا
٢٠ تیر ١٤٠٢

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ناروتو شپودن
١ بهمن ١٤٠٠

عاااالی با هم انلاین میشه بازی کرد نصب کنید عالی 👍👍👍👌👌👌

میپسندم۷ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده