استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Truck Game - Car Robot Games

Truck Game - Car Robot Games

نسخه۲.۳۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۱۲
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵
حجم۵۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده HitBox Games
‏‏ماجراجویی ترین و هیجان انگیزترین بازی شبیه ساز کامیون نجات ربات آتش نشان را تجربه کنید. شهر را از حمله ربات دشمن نجات دهید. بازی نجات جنگنده ربات به شما این امکان را می دهد که با ربات های دشمن مبارزه کنید که در آن باید ماموریت های نجات را برای ورود به مرحله بعدی این بازی نجات آتش نشان رباتیک انجام دهید. ربات آتش نشان یکی از بهترین اکشن های بسته بندی شده است که در آن شما به عنوان یک ربات آتش نشان می توانید لذت نهایی مبارزه و همچنین پرواز را همزمان با این شبیه ساز نجات کامیون ربات آتش نشان تجربه کنید. این بازی تبدیل ربات به شما امکان می دهد به عنوان ربات آتش نشان درگیر جنگ ربات های شهری آینده نگر باشید.
‏شهر مدرن به پیشرفته‌ترین آتش‌نشان پرنده و تبدیل ربات واقعی برای واکنش سریع اضطراری نیاز دارد زیرا برخی از ساختمان‌های شهر در بازی‌های نجات کامیون آتش‌نشان در آتش می‌سوزند. از آنجایی که شهر مورد حمله قرار می گیرد، ربات جنگنده واقعی خود را به کامیون آتش نشان نجات تبدیل کنید و شروع به بیرون انداختن حمله دشمن کنید، ساختمان و مکان های مورد حمله را نجات دهید، آتش سنگینی را که به دلیل تخریب شدید در حال سوختن است کنترل کنید. برای تکمیل ماموریت های چالش برانگیز، مهارت های مبارزه روبات و همچنین مهارت های آتش نشان خود را نشان دهید. برخی از ماموریت های مخاطره آمیز نیز در انتظار ربات جنگنده واقعی هستند، اما شما باید با انگیزه بمانید و احساس ترس نکنید، فقط بروید، دشمنان را بکشید و در اسرع وقت از محل فرار کنید زیرا بقای شما نیز عامل اصلی در این ربات جنگنده است. بازی ماموریت های نجات شما به عنوان یک ربات تبدیل شده واقعی در نقش یک جنگجوی شجاع و همچنین یک آتش نشان بازی می کنید تا همزمان شهر را از حمله سوزان نجات دهید.
‏آژیرهای ربات آتش نشان را روشن کنید و مانند یک شبیه ساز واقعی کامیون نجات ربات بازی کنید. ماموریت ها را کامل کنید و سطوح دیگر را باز کنید، ربات کامیون نجات آتش نشان را نیز ارتقا دهید. برای تکمیل ماموریت ها در محدوده زمانی، جوایزی را جمع آوری کنید. برای به انجام رساندن ماموریت از تکنیک های دشوار استفاده کنید. از تجربه نهایی آتش نشان از طریق این بازی کامیون نجات ربات آتش نشان لذت ببرید.
‏ویژگی ها:
‏● مانند یک ربات جنگنده واقعی و همچنین شبیه ساز کامیون نجات آتش نشان بازی کنید.
‏● شهر را از دست روبات های دشمن نجات دهید.
‏● با ماموریت های چالش برانگیز روبرو شوید و سطوح بعدی را باز کنید.
‏● از تکنیک های دشوار برای تکمیل ماموریت ها استفاده کنید.
‏● ساختمان در حال سوختن را به عنوان یک شبیه ساز کامیون آتش نشان واقعی نجات دهید.
‏● بهترین گیم پلی اکشن.
‏● گرافیک HD شگفت انگیز سه بعدی با محیط شهری واقع گرایانه.
‏ ● جلوه های صوتی پس زمینه شگفت انگیز.

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیرعلی
٢٧ دی ١٤٠١

‏✗ ۰از۱۲۳۴۵۶۷۸۹۰

میپسندم۳ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده