استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Offroad Xtreme 4X4 Jeep Driver

Offroad Xtreme 4X4 Jeep Driver

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۱۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۲۸
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۱۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Universal Arts
‏‏شما عاشق رانندگی خارج از جاده 4×4 هستید، اینطور نیست؟ شبیه ساز بازی های اتومبیل رانی آفرود یک بازی اندرویدی است. هنرهای جهانی که مخصوص بازی‌های ماشین مسابقه‌ای 4×4 آفرود، گیمرهای ماشین کوهستانی طراحی شده است. بازی‌های جیپ 4x4 خود را با سیلندر گاز کامل در جاده‌های سخت و چالش‌برانگیز 4x4 آفرود بارگیری کنید تا به موقع به مقصد برسید، زیرا راننده بازی‌های مسابقه‌ای آفرود 4x4 تمام مسئولیت کالاها بر دوش شماست. بازی های اتومبیل رانی 3 بعدی در بزرگراه ها و مسیرهای بایر خارج از جاده، مسابقات اتومبیل رانی 4×4، بازی های اتومبیل رانی به شدت مملو از کالاها و لاستیک ها هستند، مسابقات اتومبیل رانی 4×4، بازی های اتومبیل رانی را قبل از ورود به جاده ها به صورت 3 بعدی سفارشی کنید، عملکرد موتورها، فشار لاستیک ها و 4×4 را بررسی کنید. روغن موتور ماشین های شبیه ساز مسابقات آفرود. در جاده‌های لغزنده گل‌آلود رانندگی کنید، مسیرهای مسابقه‌ای آفرود ۴×۴ در مسیرهای بسیار کوهستانی که از طریق جریان‌های سریع در حال حرکت هستند. در بازی های اتومبیل رانی خارج از جاده 4x4 بازی آفلاین سه بعدی، کار اصلی آفرود بازیکن این است که کالاها و چمدان ها را از یک نقطه آفرود به نقطه دیگر بدون تاخیر و بدون آسیب حمل کند. و از مسابقات آفرود 4×4 نیز از بازی‌های اتومبیلرانی بدون اینترنت لذت ببرید.
‏ از بازی‌های اتومبیلرانی آفرود 4×4 لذت ببرید
‏عملیات شگفت‌انگیز پر از تجربه هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده کامیون‌های مسابقه آفرود 4×4 بازی‌های ماشینی باعث می‌شود شما احساس بازی در دنیای واقعی 4x4 آفرود در سربالایی را داشته باشید، نمای دوربین 360 به بازیکن کمک می‌کند تا بازی‌های ماشین کامیون‌های مسابقه آفرود 4x4 را در پیچ‌های تند بررسی کند، ترمزهای فشاری را می‌توان در زمین‌های شیب‌دار در ماشین کامیون‌های آفرود 4x4 استفاده کرد. بازی‌ها، راهنمایی با کیفیت برتر در رانندگی کامیون‌های مسابقه‌ای آفرود 4x4 بازی‌های ماشین در مسابقه‌های خارج از جاده 4x4 در جاده‌های لغزنده گل‌آلود.
‏از هیجان و هیجان بازی آفرود لذت ببرید. دارای تمام کیفیت بالای کامیون مسابقه آفرود 4x4 جهان، کامیون روسی آفرود 4x4 برای هوای سخت برفی، 4x4 آفرود در سربالایی های جدید ایرانی بهترین برای مسابقه، کامیون های آمریکایی برای سفر در مسیرهای هموار خارج از جاده، کامیون پاکستانی هستند. ترکیبی از همه کامیون‌های خارج از جاده 4x4 در جهان، کمربند ایمنی خود را ببندید، از بازی‌های اتومبیلرانی اتومبیلرانی مسابقه آفرود 4x4 لذت ببرید، گزینه سفارشی‌سازی برای کامیون‌های مسابقه آفرود 4x4 بازی‌های ماشین نیز در دسترس هستند اکنون بازیکن می‌تواند به طور کامل 4x4 را سفارشی کند. بازی ماشین کامیون های خارج از جاده، اضافه کردن سیلندرهای بیشتر، افزایش قدرت موتور، مسابقه آفرود 4x4 نصب مجدد ترمزهای برقی، تعویض سیستم تعلیق، رنگ آمیزی بازی های ماشین کامیون های سربالایی آفرود 4x4 مطابق میل خود، شبیه ساز بازی ماشین کامیون های مسابقه آفرود 4x4.
‏ بازی‌های سخت خارج از جاده 4x4
‏شبیه‌ساز بازی‌های اتومبیل رانی مسابقه‌ای 4x4 بیش از 50 ماموریت دارد، هر سطح هیجان‌انگیزتر و پر از چالش است. نقش اصلی راننده آفرود 4*4 حمل بار است، لاستیک های مخصوصی که در مسابقات آفرود 4*4 استفاده می شود ماشین بازی جدید ایرانی از یک نقطه تا نقطه مقصد، در مسابقات آفرود 4*4 هر مأموریتی که راننده می تواند انتخاب کند. مسیرها و مسیرهای کرایه ای می توانند 24 چرخ، 8 لاستیک مختلف را مطابق با میل مسابقات خارج از جاده 4x4 و با در نظر گرفتن تجهیزات حمل و نقل انتخاب کنند. 4x4 offroad racing 2021 شبیه ساز جدید ماشین بازی خارجی 2021 کنترل های واقعی و روان، محیط مسابقه آفرود 4x4 با کیفیت عالی برای دید بهتر و سیستم صدای پشت زمین درجه یک برای لذت بردن، مسابقه آفرود 4x4 که این بازی آفرود 4x4 را از دیگر بازی های سنتی منحصر به فرد می کند. . آیا آماده هستید که بازی‌های جیپ کاملاً بارگذاری شده مورد علاقه خود را در مسابقات آفرود 4x4 در زمین‌های سخت گل‌آلود برانید، با احتیاط رانندگی کنید، ماشین مسابقه‌ای جدید بازی می‌تواند در زمین‌های عمیق سقوط کند که می‌تواند به کامیون و بازی‌های ماشین مسابقه آفرود واقعی 4x4 2021 صدمه بزند.
‏ اگر عاشق بازی‌های ماشین مسابقه‌ای آفرود 4x4 هستید، پس منتظر چه چیزی هستید، روی دکمه دانلود کلیک کنید، یکی از برترین بازی‌های ماشین مسابقه آفرود 4x4 را که تا به حال در تاریخ پلتفرم آفرود ساخته شده است، بازی کنید.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده