En
Guns of Glory
حجم:۷۴.۸ مگابایت
نسخه: ۱.۵.۵(۱۳۹۶/۱۲/۲۵)
حداقل سازگاری:   Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
استراتژی
3.77
35
۱۲
هزار
دانلود
Guns of Glory #1
Guns of Glory #2
Guns of Glory #3
Guns of Glory #4
Guns of Glory #5
Guns of Glory #6
Guns of Glory #7
Guns of Glory #8
Guns of Glory #9
Guns of Glory #10
Guns of Glory #11
Guns of Glory #12
Guns of Glory #13
Guns of Glory #14
Guns of Glory #15
Guns of Glory #16
Guns of Glory #17
Guns of Glory #18
Guns of Glory #19
Guns of Glory #20
Guns of Glory #21

   توضیحات

‏یک بازی استراتژی جالب با گرافیک سه بعدی فوق العاده و امکان بازی چند نفره آنلاین که در آن میتونید ارتشی قدرتمند تشکیل دهید و در کنار دوستان و متحدان تان به جنگ دشمنانی از سراسر دنیا بروید،
‏در این بازی شما نقش فرمانده ای را بازی میکنید که سرزمین مادری اش به جنگ و خونریزی کشیده شده است. او در تلاش است تا تاج پادشاهی و قدرت مطلقه را از اسخوف منطقه بگیرد و تبدیل به فرمانروای مطلق سرزمین خود شود. او در این راه با سه تفنگدار معروف متحد میشود، موجودات خبیث و ترسناک را از دم تیغ میگذراند، قلعه ای باشکوه برای خود بنا میکند، هوانوردی را برای برتری یافتن به دشمنانش طراحی و مهندسی میکند و در نهایت در کنار دوستانش و با کمک آنها دشمنانش را نابود میکند.

‏نبردی استراتژیک
‏ارتشی از تفنگداران وفادار تشکیل دهید، منابع خود را مدیریت کنید، تله های غافلگیر کننده کار بگذارید و با حمله به دشمنان تان آنها را از صفحه روزگار محو کنید. تمام اینها برای آن است که تاج پادشاهی از آن شما شود و اتحادی که تشکیل داده اید در نهایت به تاسیس یک امپراطوری شکست ناپذیر منتهی شود.

‏هوانوردهایی قدرتمند
‏دوران شما دوران پیشرفت علم است و این یعنی فقط نباید به واحدهای زمینی خود متکی باشید. پیشرفت علم به شما کمک کرده است تا هوانوردی قدرتمند ساخته و با کمک آن از بالا به سمت دشمنان تان آتش بگشایید. شما چطور ظاهر هوانوردتان را تغییر میدهید؟

‏نبردی جهانی
‏شما در این بازی میتوانید با کاربران دیگری از سراسر دنیا که به زبان های دیگری صحبت میکنند چت کنید و حتی با آنها دوست شوید. صحبت های شما در همان لحظه ترجمه شده و ارسال میشوند و بالعکس آن نیز صادق است. شاید تا به حال دوست پیدا کردن آن هم در یک بازی استراتژی به این سادگی نبوده باشد!

‏الهام از داستان سه تفنگدار
‏محیط این بازی از محیط داستان سه تفنگدار الهام گرفته است. محیطی که شاید قبلا شبیه به آن را هم ندیده باشید. گرافیک فوق العاده بازی با کیفیت اچ دی و طراحی عالی مناظر و محیط های بازی نیز سبب شده تا بازی هر چه واقعی تر به نظر برسد.

‏لزوم اتخاذ یک استراتژی برتر
‏شما چه برای حمله به دشمنان تان و چه در کمک رسانی به متحدان تان باید استراتژی داشته باشید. این استراتژی هم فقط شامل اتخاذ تاکتیک های جنگی نمیشود بلکه مواردی نظیر ارتقا و سفارشی سازی هوانوردتان، انتخاب بناها و واحدهای جنگی و همچنین تجهیزات آنها را نیز شامل میشود. استراتژی را انتخاب کنید که با سبک بازی تان همخوانی داشته باشد و در نهایت به یک پیروزی شیرین برسید!

‏تاسیس یک امپراطوری
‏قلعه ای با شکوه و مجهز به بناهای دفاعی بسازید، قفل قابلیت ها و پتانسیل های مرگبار نیروهایتان را باز کنید و آنها را به برترین سلاح ها مجهز کنید تا بتوانید در این دنیای پر از جنگ و خونریزی دوام بیاورید و پیروز شوید.
ترجمه شده توسط:     💞Maryam💕

   تغییرات در نسخه جدید

What’s NEW
An eggselent discount pack will be available very soon!

   دسترسی های نرم افزار

 • بیدار نگه داشتن دستگاه
 • سرویس پرداخت درون‌برنامه‌ای پلی
 • ارسال نوتیفیکیشن
 • اینترنت
 • نوشتن بر روی حافظه گوشی
 • لرزش دستگاه
 • دوربین
 • دیدن وضعیت شبکه
 • خواندن وضعیت روشن/خاموش بودن wifi
 • خواندن وضعیت گوشی
 • تغییر تنظیمات صدا
 • خواندن حافظه گوشی
  
35
  
3.77
سلام
۱۳۹۶/۱۲/۰۹
خیلی بازی جالب و سرگرم کننده ایه آپدیت جدید را قرار دهید
   +1
morizaki
۱۳۹۶/۱۲/۰۹
مزخرف هست به راحتی مرحله های بالاتر داغونت میکنن و جای پیشرفت خیلی کم هست
‎−1    +1
قاسم وایکینگ
۱۳۹۶/۱۱/۰۴
باید ب زبان انگلیسی اونم قرون وسطایی تسلط داشته باشی