استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Virtual Doctor Hospital ER Emergency Games

Virtual Doctor Hospital ER Emergency Games

نسخه۱.۰.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۳/۱۴
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۱۳
حجم۶۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده FunGamingArt
‏‏اگر می خواهید به عنوان یک پزشک خوب جان افراد را نجات دهید، این بازی برای همه شما سرگرم کننده و لذت بخش است. این بازی دکتر مراقبت از بیمارستان را بازی کنید و برای درمان بسیاری از بیماران به یک پزشک جراحی تبدیل شوید. از بازی اورژانس بیمارستان دکتر کوچولو لذت ببرید که دارای فعالیت های مختلفی مانند تزریق، درمان وظایف جراحی مختلف، دادن قرص، اندازه گیری فشار خون و بسیاری موارد دیگر است. انجام وظیفه برای نجات مردم.
‏شما باید بیمارستان خود را ارتقا دهید. با تکمیل هر کار. وارد بیمارستان مجازی شوید و کار روزانه خود را بررسی کنید؛ ابتدا لباس پزشک را عوض کنید و به پذیرش مراجعه کنید و قرارهای جراحی اورژانس دکتر شبیه ساز اورژانس را بررسی کنید. دکتر مجازی باشید در این بازی اعتیاد آور باید انگشتان خود را آموزش دهید تا سریع باشند، سریع تصمیم بگیرید و هر بیمار را راضی نگه دارید. با استفاده از داروها و تجهیزات مختلف به بیماران خدمت کنید. در آن شما به عنوان پزشک جراحی قلب باز در اتاق اورژانس بیمارستان ER بازی می کنید. شما تیم پرستار بیمارستان و مدیر بیمارستان اورژانس اورژانس به همراه تجهیزات بیمارستانی پیشرفته بوده اید. این بازی یک کار چالش برانگیز برای پزشک مجازی دارد. می توانید دستگاه Xray را ارتقا دهید تا شکستگی بچه هایی را که در خیابان افتاده اند و پا آسیب دیده اند را بررسی کنید. .
‏شما هم دندانپزشک بیمارستان خود هستید. در این بازی مراقبت از دندانپزشک بهترین پزشک شهر باشید و از بیمارانی که در دندان های خود احساس درد می کنند مراقبت کنید. از دندان های دندانپزشکی و چیزهای دیگر برای تمیز کردن دندان های خود از میکروب ها، حفره ها و تمیز کردن دندان ها برای انجام وظیفه مراقبت از دندانپزشک خود استفاده کنید. در زمان های قدیم شما مجبور بودید بازی های جراحی زیادی انجام دهید، بازی های بیمارستانی برای پزشک بهترین بازی جدید است، جراحی قلب باشید. متخصص، بخش مراقبت های ویژه متخصص استخوان و متخصص مراقبت از دندانپزشک برای انجام معاملات هیجان انگیز دکتر مجازی در بیمارستان دکتر. ما بسیاری از فعالیت های بیمارستانی مانند معاینات و درمان های بیمارستانی عمومی و بیمارستان جراحی پاها و دست ها را پوشش داده ایم. در مواقع اورژانسی باید به سرعت پاسخ دهید، سعی کنید زخم را در زمان معین التیام بخشید و با رعایت محدودیت‌های زمانی، عمل را انجام دهید. جراحی کلینیک پزشک، جراحی بیمارستان مغز و جراحی پلاستیک پوست.
‏بیمارستان مجازی دکتر اورژانسی اورژانس آینده بازی:
‏نقش واقع بینانه به عنوان یک جراح پزشک
‏درمان بیمار بیمار به عنوان مدیر بیمارستان در پزشک بازی‌ها
‏کنترل‌های صاف با ویژگی‌های نواحی بازی
‏بیمارستان جراحی پاها
‏حالت Hospital ER Emergency Heart Sugary
‏گرافیک گیم‌پد جالب و واقعی برای یک برنامه جراحی

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر هستی معینی
٣٠ آبان ١٤٠١

سلام نازنین عابدینی انشالا در آینده دکتر شوی ❤ ❤❤❤ و ممنونم جبران میکنم از سازنده ها

میپسندم۳۵ نمیپسندم۱۱
عکس کاربر ♡yasna♡بلاگر
٢٤ بهمن ١٤٠٢

‏✓ با کیفیت ‏✗ خیلی بد دست سازندش درد بکنه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر میثم سندزهی
٢٧ اسفند ١٤٠١

خیلی خوب بود ممنونم

میپسندم۱۹ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده