خانه برنامه سرگرمی
Call Screen Themes - Caller Screen, Color Phone

Call Screen Themes - Caller Screen, Color Phone

تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۷
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده VAVA Free Music Studio
‏‏آیا میخواهید صفحه نمایش تماستان را رنگ کنید؟ میخواهید دوستان خود را تحت تأثیر قرار دهید، زمانی که آنها صفحه نمایشگر تماس رنگی شیک شما را ببینند؟ آیا می خواهید هشدار چراغ قوه رنگی را مشاهده کنید و هر تماس مهم مهم را از دست ندهید؟ تم های صفحه تماس - صفحه نمایش تماس گیرنده، تلفن رنگی این همه را برای شما انجام خواهد داد.
‏~~~~~~~~~~~~
‏🏆 ویژگی های برتر🏆
‏~~~~~~~~~~~~
‏🏆تصاویر پس زمینه زنده تماس تم تصاویر رنگ فلش فراهم می کند تم های مختلف تماس گیرنده زیبا، شیک و رنگارنگ با تصویر زمینه زندگی می کنند. تماس های دریافتی خود را با عوارض فلش تماس با تماس های سرد در صفحه تماس برقرار کنید.
‏🏆LED تماس فلش هشدار - رنگ تماس فلش چراغ برای شما تماس ورودی را به یاد. مشعل رنگ به شما اجازه می دهد هرگز تماس های مهم را از دست ندهید زمانی که شما نمی توانید زنگ تلفن خود را بشنوند.
‏🏆دکمه پاسخ دینامیک تماس - در هر موضوع تماس گیرنده، یک دکمه پاسخ تماس با اثرات خنک پویا وجود دارد، که باعث می شود شماره تماس گیرنده شما شگفت انگیز تر شود.
‏🏆شناسه تماس گیرنده - شناسایی تماس گیرنده شما می توانید شماره تماس گیرنده و شماره تماس گیرنده را در صفحه رنگی تماس گیرنده مشاهده کنید.
‏🏆 به روز رسانی تم های جدید هر هفته - تمام تم تماس به صورت رایگان و به روز رسانی در این هفته است.
‏در حال حاضر تلفن های تلفن رنگی فلش - صفحه تماس را دانلود کنید و تماس خود را رنگ بزنید و دوستان خود را بشنوید!
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟