استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
Virtual City Playground: Building Tycoon

Virtual City Playground: Building Tycoon

شهر مجازی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۱.۱۰۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۳/۰۹
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۷۴
حجم۳۸۰ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده G5 Entertainment
‏‏شهر رویایی خود را بسازید. ساختمان های صنعتی و مسکونی بسازید. مراکز خرید، زمین های بازی، و هر آنچه برای یک شهر مطلوب مورد نیاز است را در این شهر بسازید. یک سیستم حمل و نقل شهری برای این شهر در نظر بگیرید. فضای سبز را فراموش نکنید. مراکز آتش نشانی، بیمارستان و هر چیزی که به بهتر شدن شهرتان کمک می کند باید برای این شهر ساخته شود. هرچه شهروندان راضی تر باشند امتیازات بیشتری کسب خواهید کرد.ساختمان های بلند بسازید و شهرتان را به فرودگاه مجهز کنید. استادیوم، کازینو و حتی یک مرکز ارسال سفینه فضایی هم می تواند شهر شما را در وضعیت بهتری قرار دهد. این بازی دوست داشتنی را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

ویدئو معرفی بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏ما بازی را بهبود بخشیدیم. این آپدیت رایگان را دانلود کنید و بهترین مکان برای زندگی را بنا کنید! بهبود یافته شده ها و ایرادات رفع شده – خودتان این بهینه سازی مهم را تجربه کنید! به لیست ایمیل G5 بپیوندید تا از اولین نفراتی باشید که از محصولات، اخبار و بازی ها مطلع می‌شوید! www.g5e.com/e-mail

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

🏰 یه شهر جدید بساز

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده