استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Dragon Robot Tree Robot Game

Dragon Robot Tree Robot Game

نسخه۵.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۵
تعداد دانلود۸۰ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۵۲
حجم۵۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Gaming Syrup
‏‏از بازی‌های ماشین روبات اژدها و بازی‌های تبدیل ربات اژدهای پرنده لذت ببرید که با نبرد ربات‌های آینده‌نگر با هیجان بازی‌های درخت ماشین روبات همراه است. بازی تبدیل ربات اژدها - بازی‌های ماشین و بازی‌های تبدیل ماشین چند رباتی با بازی ربات تبدیل ماشین سه بعدی و بازی ماشین ربات درختی چرخش جدیدی به دست آوردند. جنگ‌های دگرگونی ربات‌های ماشین در بازی‌های ربات اژدها همیشه منبع سرگرمی و هیجان زیادی هستند. این ترکیب شگفت انگیز از بازی ربات اژدها و بازی های اتومبیل رانی چیزی منحصر به فرد را برای دوستداران بازی های ربات به ارمغان می آورد.
‏بازی ربات Multi Robot Transformation and Air Battle With Jet Fighters یک نبرد بی پایان در شهر ماشین است که ماشین ربات جنگی خشمگین را بین Tree محصور می کند. ربات و ربات مکانیکی جنگجوی جت هوایی از بازی های تیراندازی ربات ماشین واقعی! این بازی تبدیل ماشین بازی درختی، تکامل منحصر به فرد بازی تیراندازی ربات درختی و بازی‌های تبدیل ربات باورنکردنی را به ارمغان می‌آورد.
‏بازی‌های بزرگ و فوق‌العاده چند ربات به شما لذت بی‌قید و شرطی از بازی تبدیل ربات ماشینی به نبرد شهری در شبیه‌ساز ربات می‌دهد تا سربازان شجاع را شکست دهید و ربات‌های بیگانه در بازی‌های مخصوص مبارزه با ماشین ربات. اگر از طرفداران بازی های ربات لیموزین پلیس هستید، این بازی دقیقا برای شما مناسب است. بازی Robot car Transformation 3D شبیه سازی بازی ربات ماشین پرنده است.
‏شما می توانید از جنگ ربات ها در خیابان ها لذت ببرید. این بازی جدید پر از رباتیک، مسابقه و تیراندازی است. جنگ روباتی در بازی Tree Car Transformation منتظر شماست! روبات های آینده می جنگند و MechAssault را می سازند. جنگ های مکانیکی در خیابان ها جریان دارد. شما می توانید به یک اژدها برای مبارزه نهایی ربات با مخالفان قدرتمند خود تبدیل شوید. علاوه بر این، Tree Robot Car War – Robot Game دارای تبدیل ربات ماشینی برای تجربه رانندگی با ماشین است. ربات درختی جنگ جت جنگی واقعی ربات ماشین بازی های تیراندازی! ما اینجا با بازی‌های ربات ماشین پلیس و بازی‌های تبدیل ماشین روبات اژدها هستیم تا در بازی تبدیل ربات ماشینی با بازی‌های ربات اژدها سرگرمی بی‌پایانی را به شما ارائه دهیم.
‏آیا از انجام بازی‌های ربات پرنده یا بازی‌های ماشین روباتی هیجان‌زده هستید؟ اگر بله، این بازی ربات ماشین آمریکایی را به صورت سه بعدی امتحان کنید که تمام جنبه‌های بازی‌های تیراندازی ربات‌ها را که می‌خواهید در بازی‌های جنگی ربات‌ها بازی کنید، پوشش می‌دهد. بازی ماشین روبات با نام تجاری Tree را دریافت کنید که در آن نبرد ربات های آینده نگرانه در شهر مدرن بازی های تبدیل ماشین ربات آغاز می شود. بر خلاف دیگر بازی‌های اژدها یا بازی‌های ربات ماشین، این چند ربات نبرد را متحول می‌کند که شامل تبدیل ربات ماشین پرنده ماشین آمریکایی می‌شود. اگر از طرفداران بازی های ربات پلیس هستید. فرصت بازی به عنوان قهرمان ربات درختی را در نبرد چند تبدیلی بازی ماشین ربات و بازی های تبدیل چند ربات از دست ندهید.
‏این جنگ تبدیل ربات است که بین ربات های بیگانه در بازی های ماشین روباتی تبدیل می شود. به جنگ ربات‌های ماشین‌های روباتی بپیوندید که بر خلاف سایر بازی‌های ماشینی، به اژدهایی تبدیل می‌شوند که می‌تواند در هوا پرواز کند. اگر از طرفداران بازی های ماشین روبات پلیس هستید، پس این بازی قطعاً برای شماست، جنگ ربات های درختی در شهر به حدی رسیده است که ربات های اژدها باید برای مقابله با وضعیت رو به وخامت مداخله کنند.
‏بازی‌های تیراندازی رباتی که قابل تبدیل به ماشین پرنده و هواپیمای جت هوایی هستند، برای رویارویی با نیروهای شیطانی بازی ربات ماشین پرنده در شهر فرود آمده‌اند. جنگجویان ربات بیگانه بیشتر از نوع جنگجو و قدرتمند هستند، اما ماشین روبات اژدها قدرت تیراندازی و توانایی بازی های تبدیل ربات را دارد. جنگ ربات های متحول کننده تازه بین نیروهای بیگانه و اژدهایان پرنده در بازی های ماشین روباتی و بازی های هواپیمای جت آغاز می شود.
‏ویژگی ها:
‏بازی تبدیل ربات چند درختی.
‏بیش از 3 شخصیت در حال بازی در فروشگاه.
‏ >انواع چندگانه ربات درختی، ربات اژدها و اتومبیل.
‏پوست های مختلف ربات اتومبیل و ربات اژدها.
‏انواع اتومبیل.

نظرات و امتیاز ها

۵۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر آرمین
٩ شهریور ١٤٠٢

‏✓ مثل عکس هاش نیست

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیرعلی
٦ خرداد ١٤٠٢

‏✓ اتوگتکگک ‏✗ کتتت هوو

میپسندم۲۰ نمیپسندم۱۴
عکس کاربر محمد
٢٤ اسفند ١٤٠١

‏✓ داشتن مراحل زیاد ‏✓ داشتن قدرت های زیاد ‏✓ گرافیک نسبت به حجم خوب است ‏✗ بعد مدتی خسته کننده میشود

میپسندم۷۳ نمیپسندم۳۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط