استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Cover Strike Legends: Gun Fire

Cover Strike Legends: Gun Fire

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۲۶
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۷۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Battle Jobs - Shooting Games & Robot Games
‏‏میدان های نبرد تک تیرانداز – بازی های ضد تروریستی
‏هی! تک تیرانداز ارتش بیا به ما در جنگ تک تیرانداز هلیکوپتر بپیوندیم تا به گروه های تروریستی در بازی های تیراندازی رایگان فریم بر ثانیه، بازی های تیراندازی تک تیرانداز هلیکوپتر و بازی های تیراندازی ضد تروریستی شلیک کنیم. تصمیم خود را بگیرید که در نبردهای خشمگین تک تیرانداز در بازی های جدید هلیکوپتر نظامی و بازی های تک تیرانداز رایگان، تیراندازی کنید و زنده بمانید. به عنوان بهترین تیرانداز فریم در ثانیه حملات هوایی فریم در ثانیه، عملیات ویژه را در ضد حمله نهایی علیه باندهای تروریستی انجام دهید. بخشی از جنگ های تک تیرانداز هلیکوپتر و مقابله با بازی های تروریستی باشید که به عنوان تک تیرانداز ارتش در بازی های تیراندازی تک تیرانداز مدرن در بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه بازی می کنند. به چندین میدان نبرد و میدان های نبرد ارتش پرواز کنید و به ضد حمله شدید در بازی های هلیکوپتر نظامی و بازی های مهم تیراندازی پاسخ دهید. اگر قبلاً بازی های ضد تیراندازی را در بازی های هلیکوپتر تیرانداز از خفا انجام داده اید، این یک شاهکار عالی برای شما خواهد بود. تک تیرانداز هلیکوپتر – حمله هوایی فریم بر ثانیه شامل بازی های تیراندازی ضد تروریستی، بازی های ضد حمله، بازی های تیراندازی با هلیکوپتر نظامی و بازی های تک تیرانداز رایگان در یک بسته کوچک است.
‏ هلیکوپتر ارتش – بازی های ضد تروریستی
‏ این بازی رایگان تک تیرانداز میزبان بازی های تیراندازی ضد و جنگ های تک تیرانداز هلیکوپتر در چندین میدان نبرد و میدان های نبرد تک تیرانداز است که تروریست ها در آن سنگرها را در اختیار دارند. به‌عنوان بهترین تیراندازی تیرانداز در ثانیه در بازی‌های تیراندازی ارتش و بازی‌های تیراندازی فریم در ثانیه، نقاط داغ گانگستر را پاکسازی کرده‌اید و وجود جنایتکاران جنگی را در بازی‌های حمله ارتش رایگان و بهترین بازی‌های تیراندازی تک تیرانداز دنیای مدرن حذف کرده‌اید. شجاعت چیزی است که برای زنده ماندن و آخرین ایستادن در میدان نبرد حمله هوایی لازم است. برای تبدیل شدن به بهترین تیرانداز فریم در ثانیه بازی های مدرن جنگی هلیکوپتر کماندویی، تمام توان خود را به کار بگیرید. برای تماس‌های ضد تیراندازی فعال آماده باشید و در بازی‌های ارتش رایگان و بازی‌های تیراندازی فریم بر ثانیه به ضدحمله با قدرت بسیار پاسخ دهید.
‏ فروشگاه اسنایپر - نبرد خشمگین تک تیرانداز
‏خارج از مهمات ? از فروشگاه سلاح های پویا دیدن کنید، تک تیراندازهای مدرن را پیدا کنید و خود را با جدیدترین تک تیراندازها مجهز کنید تا در میدان نبرد تیراندازی با تک تیرانداز فرود بیایید. در بازی های تیراندازی تک تیرانداز هلیکوپتر و بازی های تیراندازی ضد تروریستی، بازی به عنوان تیرانداز فریم بر ثانیه همیشه طرفداران زیادی دارد. با توجه به تقاضای بازی‌های هلیکوپتر نظامی و بازی‌های تیراندازی هلیکوپتر، نبرد خشمگین تیرانداز از خفا را برای شما به ارمغان می‌آوریم تا عملیات‌های تهاجمی و ضد حمله‌ای را در میان خشم ضد تیراندازی و جنگ‌های تک تیرانداز فریم بر ثانیه انجام دهید. پس منتظر چه چیزی باشیم؟ کافی است یکی از بهترین بازی های تیراندازی ارتش، بازی های جنگی تک تیرانداز، بازی های تیراندازی ضد تیراندازی را که شامل بازی های رایگان تک تیرانداز است را دانلود و نصب کنید. این بازی هلیکوپتر نظامی تمام نیازهای بازی شما را با تک تیراندازهای مختلف مدرن و میدان های جنگ خشمگین و خطوط مقدم برآورده می کند. فرصت را از دست ندهید زیرا در هیچ جای دیگری نمی‌توانید بازی‌های حمله هوایی، بازی‌های ضد تروریستی و بازی‌های تیراندازی با تک تیرانداز را پیدا کنید.
‏ ویژگی‌ها:
‏• کنترل های روان، دوستانه، درک آسان
‏• محیط های خیره کننده، گرافیک سه بعدی
‏• صداهای فراگیر، موسیقی پس زمینه
‏• تعداد زیادی ماموریت
‏‏اشکالات جزئی رفع شد.
‏اسلحه های جدید اضافه شد.

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده