استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ورزشی
Real Commando Fps Shooting

Real Commando Fps Shooting

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۰۱
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۶
حجم۳۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Happy Family Studio
‏‏ما بازی های تیراندازی فریم در ثانیه را با ماموریت مخفی کماندوی دختر فریم در ثانیه ارائه می دهیم. بسیاری از بازی های مدرن تیراندازی با اسلحه در فروشگاه بازی موجود است که در آن می توانید یک ماموریت واقعی تیراندازی کماندویی را انجام دهید. اما این بازی ضد تروریستی یک تحول منحصر به فرد در دسته بازی های اکشن بدون توقف است. در اینجا شما نقش یک کماندوی واقعی را برای انجام ماموریت های تیراندازی فریم بر ثانیه ایفا خواهید کرد. داستان هیجان انگیز این بازی تیراندازی بر خلاف سایر بازی های تفنگ حول محور کماندوهای زن می چرخد. این بار ضد حمله تروریستی بازی های فریم در ثانیه علیه کماندوهای زن نیروهای سوات شیطانی ایجاد شده است. وظیفه نابود کردن هدفتان به شما محول شده است. اگر عاشق بازی‌های جنگی فریم بر ثانیه هستید، این بازی تفنگی منبع سرگرمی بسیار خوبی برای انجام ماموریت‌های تیراندازی ضد تروریستی در اوقات فراغت شما خواهد بود.
‏بازی‌های تیراندازی فریم بر ثانیه مدرن حاوی ماموریت‌های تیراندازی زیادی است که در آنها دیده نمی‌شود. سایر بازی های تیراندازی با اسلحه از بین بردن تیرانداز دختر شرور کار آسانی نیست. شما باید مانند یک سرباز کماندوی شجاع فریم در ثانیه عمل کنید تا در جنگ فریم در ثانیه در حمله اسلحه این بازی ضد تروریستی پیروز شوید. مجموعه گسترده ای از سلاح های مدرن برای مبارزه با دختران کماندوی ارتش شیطانی به شما داده می شود. این مبارزه برای بقا در بازی های کماندویی فریم بر ثانیه است. تنها چیزی که نیاز دارید این است که مانند یک کماندوی واقعی مهارت های تیراندازی با اسلحه را نشان دهید تا پیروزی خود را تضمین کنید. بنابراین، آماده جنگیدن در خط مقدم برای مقابله با ضد حمله باشید. بیایید در این بازی اکشن هدف گیری کنیم، شلیک کنیم و زنده بمانیم.
‏شاید بازی های تیراندازی زیادی انجام داده باشید، اما این بار به عنوان کماندوی زن هیجان بازی های تفنگ را تجربه خواهید کرد. بسیاری از دختران از نیروی سوات آماده هستند تا مهارت های تیراندازی با اسلحه شما را به چالش بکشند. همه آنها تیرانداز حرفه ای با تفنگ به خوبی آموزش دیده اند. تنها چیزی که نیاز دارید این است که یک استراتژی برنده برای شکست دادن تروریست ها در این بازی ضد تروریستی ایجاد کنید. وقت آن رسیده که خود را به عنوان کماندوی واقعی بازی های ارتش ثابت کنید. امید خود را از دست ندهید و مانند یک سرباز استاد که می تواند بدون ترس در نبرد فریم بر ثانیه بجنگد آماده باشید. بازی های آتش شامل طیف گسترده ای از تفنگ های تفنگ برای تجربه نهایی تیراندازی است. برای دریافت جوایز هیجان‌انگیز و باز کردن قفل اسلحه‌ها به عنوان تیرانداز فریم در ثانیه بازی کنید تا پایان ناپذیری داشته باشید.
‏ویژگی‌های کلیدی:
‏- بازی تیراندازی دخترانه مدرن در فریم در ثانیه.
‏- طیف وسیعی از سلاح‌ها در بازی فریم در ثانیه.
‏- ماموریت های تیراندازی چالش برانگیز مبتنی بر داستان.
‏- بانو رئیس هیجان انگیز بعد از چند فاصله.
‏- کنترل تیراندازی با اسلحه روان و آسان.
‏- میدان های نبرد چند فریم در ثانیه واقع گرایانه.
‏- برای سرگرمی بیشتر، جوایز شگفت انگیزی دریافت کنید.
‏آیا می خواهید به عنوان کماندوی دختر تجربه جدیدی از بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه داشته باشید؟ اسلحه خود را انتخاب کنید و طعم پیروزی را در بازی های جنگی فریم بر ثانیه حس کنید. این بازی اکشن برای همه دوستداران بازی های فریم در ثانیه دخترانه طراحی شده است. خوش بگذره.
‏‏حالت جدید Dog Tag اضافه شد
‏اشکال رفع شد
‏چالش ها اضافه شد
‏بازی بهبود یافت

نظرات و امتیاز ها

۱۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پرهام
١٧ دی ١٤٠٠

خوبه ولی خیلی سربازداره خیلی کم باشه۱۶۰

۵ ۳
آرش مرادی
٥ دی ١٤٠٠

عالی فقط اون مرحله اش زیاد است

۵ ۵
متین
١٩ آبان ١٤٠٠

هیییییی بد ترین بازی که تا حالا دیدم اونم همش یک جور اسون برنده شو دوباره 😑😐 بد تریننننننننننننننن نصب کنید ضرر کردید ببین بهش یک ستاره دادم زیاده به خدااااااا☠👾

۶ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده