استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Excavator Robot War - Car Game

Excavator Robot War - Car Game

نسخه۱.۸.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۴
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۱۲
حجم۱۲۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Go Jins - Robot Games and Shooting Games
‏‏بازی ربات بیل مکانیکی – بازی ربات دایناسور
‏سلام! ما قصد داریم بازی ربات سفینه فضایی خود را 2022 ارائه دهیم. بازی های ربات جرثقیل و بازی های ربات ماشین همیشه در انتخاب اول مخاطبانی هستند که عاشق بازی ربات دینو هستند. این بازی ربات بیل مکانیکی ترکیبی از بازی ربات دایناسور و بازی ربات ماشین است. بازی ربات فیل واقعی و بازی ربات سفینه فضایی را نصب کنید تا از خطرناک ترین نبرد بازی های ربات 2022 لذت ببرید. بازی ربات سفینه فضایی ما را دریافت کنید تا با دشمنان قدرت فوق العاده جهان های شیطانی مبارزه کنید و فاتح بازی های ربات 2022 باشید. بازی ربات دینو بسیار کمیاب است. با محیط های علمی تخیلی سه بعدی و کنترل های واقع گرایانه سفینه فضایی بازی های مختلف ربات جرثقیل سه بعدی.
‏گیم پلی منحصر به فرد با سطوح و ماموریت های جالب، حس جذابی از بازی های ربات دایناسور و بازی های ربات ماشین ایجاد می کند. این بازی ربات فیل به سادگی از سه حالت مختلف تشکیل شده است. در حالت اول، بروید و با تمام قدرت های شرور بازی های ربات جرثقیل رقابت کنید تا سکه ها و الماس های نامحدودی به دست آورید. حالت دوم حالت جنگجوی مکانیکی در این بازی ربات بیل مکانیکی است. شما باید در جنگ‌های ربات‌های بزرگ با جنگنده‌های مکانیک شرور روبرو شوید که به اندازه کافی قوی هستند که می‌توانند به راحتی سفر شما را در بازی‌های ربات 2022 نابود کنند. شما در نقش یک قهرمان فوق‌العاده بازی‌های چند روباتی سه بعدی هستید که آخرین امید برای غیرنظامیان شهرهای آینده‌نگر است.
‏فقط تصور کنید در شهر بازی های ماشینی ربات جرثقیل حضور دارید و تیراندازان مرگبار وارد شهر غیرنظامی شده و شروع به کشتن افراد بی گناه کرده اند. توانایی های قهرمان نهایی خود را در این بازی ربات ماشینی با روش های مختلف افزایش دهید. تمام دشمنان بزرگی که در شهر نبرد بازی ربات بیل مکانیکی باعث تخریب می شوند را بکشید. در آخرین حالت بازی ربات فیل با نیروهای تیرانداز وحشتناک روبرو شوید تا تمام دشمنان ویرانگر را به پایان برسانید.
‏ ویژگی های اصلی بازی Spaceship Robot 2022
‏1. کنترل‌های روبات جرثقیل بیل مکانیکی صاف.
‏2. کنترل واقعی فیل.
‏3. بسیاری از قدرت های فوق العاده و انیمیشن های متحول کننده.
‏4. رقیب قوی و روبات های تیرانداز پرنده.
‏5. ماموریت های جالب و داستان های گیم پلی.
‏‏اندازه بازی کاهش یافت...
‏محتوای جدید اضافه شد..
‏بازی بهینه شد...
‏فروشگاه تفنگ اضافه شد...
‏ماشین های جدید اضافه شد...
‏حالت های جدید اضافه شد..
‏ابرقدرت های بیشتر اضافه شد...
‏کنترل های واقعی تر...
‏تغییر چند ربات...

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر رادین
٣٠ تیر ١٤٠٢

‏✓ خیلی خوب و خیلی عالی ‏✗ بده بده بدهههههههههههههههههههه خیلی خوب و خیلی عالی 🐘 بامزم داره! و من 🐘 بامزه را دوست دارم!😊

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر برای تبلت مناسب نیست
١٣ دی ١٤٠١

من موندم چرا هرچی تو عکس هستش نیست چرته

میپسندم۱۶ نمیپسندم۱۳
عکس کاربر Mikasa Akerman
٥ آبان ١٤٠١

‏✓ چرتع ‏✓ چرته چرته

میپسندم۱۴ نمیپسندم۱۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده