استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Army Vehicle Transport Games

Army Vehicle Transport Games

نسخه۱.۰.۷۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۴
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۵
حجم۳۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Zee Play Games
‏‏Car Transporter Truck Simulator: Cargo Truck Games:
‏این بازی کامیون تحویل محموله با کامیون حمل و نقل خودرو - شبیه ساز کامیون باری آفرود به نتایج مورد نظر رسیده است و اکنون ما در حال ارائه شبیه ساز رانندگی کامیون- بازی حمل و نقل ماشین و حمل و نقل ماشین جیپ ارتش ایالات متحده برای ملاقات هستیم. تمام الزامات بازی های حمل و نقل ماشین ارتش. در بازی کامیون تحویل محموله، از طریق بازی های مختلف شبیه ساز پارکینگ اتومبیل که خواستار ماموریت های Cargo Delivery Truck: Car Transporter Game در بازی های حمل و نقل ماشین ارتش ما هستید، از انواع ویژگی های توسعه یافته مدرن بازی رانندگی ماشین ارتش ما لذت ببرید. بازیکنان خواستار وسایل نقلیه جدید برای رانندگی در بخش های مختلف بازی های حمل و نقل هستند. وضعیت بازی رانندگی جیپ ماشین واقعی ارتش به یک راننده عملی نیاز دارد که بتواند کامیون حمل و نقل جدید را برای وظایف مجموعه بازی های شبیه ساز رانندگی ارتش هدایت کند.
‏بازی حمل و نقل کامیون مدرن- بازی های حمل و نقل هواپیما:
‏همه قبلا روش های توسعه یافته کامیون حمل و نقل ماشین - بازی های حمل و نقل جیپ شبیه ساز کامیون باری آفرود به دلیل برخی دلایل ناگفته شبیه ساز رانندگی کامیون- بازی حمل و نقل ماشین در بازی های حمل و نقل ارتش غیرعملی شده است. بازی کامیون تحویل بار شما را تشویق می کند تا در بازی های حمل و نقل یک گام جلوتر بردارید تا حمل و نقل مورد نظر بازی کامیون تحویل بار: بازی حمل و نقل ماشین را به بخش های نهایی بازی حمل و نقل ماشین ارتش ما بیاورید. این شبیه ساز جدید حمل و نقل کامیون پلیس ایالات متحده چند منظوره است زیرا وظایف مختلفی برای انجام از جمله رانندگی و پارکینگ ماشین حمل و نقل ارتش ایالات متحده وجود دارد. بازی‌های حمل و نقل خودرو، پارکینگ مدرن، رانندگی کامیون و شبیه‌ساز کامیون باری را به ارمغان می‌آورند.
‏بازی‌های شبیه‌ساز رانندگی افراطی - بازی‌های سه بعدی خودرو:
‏از ویژگی‌های کامیون حمل‌ونقل ماشین- بازی شبیه‌ساز ارتش ماشین جیپ شبیه‌ساز کامیون باری آفرود با اثبات استعدادهای خود در شبیه‌ساز رانندگی کامیون- بازی حمل‌ونقل ماشین از طریق لوکس لذت ببرید. پارکینگ حمل و نقل ماشین انواع مهارت های داخلی خود را در بازی های حمل و نقل از طریق این بازی حمل و نقل شهری جیپ ارتش که اخیراً طراحی شده است نشان دهید تا خود را در بازی Cargo Delivery Truck: Car Transporter Game به عنوان رقیب واقعی بازی های شبیه ساز پارکینگ جیپ ماشین ارتش ثبت نام کنید. از بهترین مهارت های رانندگی خود در بازی های حمل و نقل ماشین و استعدادهای حمل و نقل بهترین بازی های پارک ماشین ارتش با گذر از تمام مسیرهای سخت و خسته کننده رانندگی ماشین های مدرن ارتش استفاده کنید.
‏ویژگی های کامیون حمل و نقل: Cargo Delivery Truck Simulator
‏کمپین شبیه ساز کامیون باری آفرود عملی.
‏حالت حمل و نقل واقعی کامیون خارج از جاده در بازی های حمل و نقل خودرو.
‏کنترل های آسان شبیه ساز رانندگی کامیون.
‏دستورات بازی انعطاف پذیر بازی های شبیه ساز پارکینگ.
‏ نماهای داخلی عالی از کامیون در بازی کامیون تحویل محموله.
‏بارگیری و فرود خودکار.
‏زوایای دوربین عالی با رانندگی سرگرم کننده با اتومبیل.
‏گرافیک با کیفیت فوق العاده بالا.
‏حمل و نقل اتومبیل فوق العاده: رانندگی با اتومبیل بازی‌های شبیه‌ساز
‏با انجام تمام وظایف چالش برانگیز در شبیه‌ساز رانندگی کامیون- بازی حمل‌ونقل خودرو و بازی‌های شبیه‌ساز پارکینگ جیپ سه بعدی، آماده‌سازی دقیق برای کامیون حمل‌ونقل خودروی آینده - شبیه‌ساز کامیون باری آفرود به عنوان مسابقه اتومبیل رانی جیپ فوق‌العاده سریع. شما را به عنوان شماره یک در Cargo Delivery Truck: Car Transporter Game و حمل و نقل 3 بعدی واقعی پارکینگ ماشین ارتش در همه زمان ها استخدام کنید. با آرزوی موفقیت برای چالش های بازی های حمل و نقل ماشین.
‏‏به روز رسانی عمده 🔥🔥
‏ 🔥🔥🔥 20 سطح شیرین کاری جدید 🔥🔥🔥
‏🔥🔥🔥 حالت پارک پازل جدید 🔥🔥🔥
‏ 🔥 ترافیک بیشتر .
‏🔥 Test Drive و بسیاری موارد دیگر

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیر محمد آقاجانی
٢٢ اردیبهشت ١٤٠٢

بازی خوبی است

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر منشاء
٢٨ مرداد ١٤٠٢

‏✓ خوب

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر نیما
٣٠ خرداد ١٤٠٠

الی الی الی الی الی

میپسندم۱۳ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده