استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Police Vehicle Cargo Truck Sim

Police Vehicle Cargo Truck Sim

نسخه۱.۲۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۵
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۶
حجم۳۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده MegaGamez
‏‏به کامیون وسایل نقلیه حمل و نقل بار خوش آمدید زیرا رانندگی با دوچرخه چهارچرخ پلیس atv در تمام روزنامه های معروف آگهی داده است که پارکینگ اتومبیل Grand Police نیاز مبرمی به بازی حمل و نقل اتومبیل دارد که برخی حرفه ای برای انجام بازی های رانندگی اتومبیل پلیس به بازی های حمل و نقل پلیس مختلف به عنوان مقصد تعیین شده هستند. بازی حمل و نقل بار نیز به عنوان بازی حمل و نقل پلیس دعوت می شود تا در این بازی حمل و نقل کامیون پلیس شرکت کنید تا خود را به عنوان کامیون باری پلیس حمل و نقل برای ثبت نام حرفه ای در شبیه ساز حمل و نقل و کامیون حمل و نقل پلیس ایالات متحده در کشور خود آماده کنید. در وسایل نقلیه، کامیون باربری پلیس به سرعت تصمیم بگیرید و به بخشی از این بازی های حمل و نقل جدید ماجراجویی بازی پارک ماشین پلیس بزرگ به عنوان بازی کامیون حمل و نقل تبدیل شوید و تمام دستورالعمل های داده شده کامیون حمل و نقل پلیس وسایل نقلیه را دنبال کنید تا خود را به راننده کامیون آموزش دیده تبدیل کنید.
‏ در بازی Police Cargo Transporting Truck نام خود را در رقیب این بازی حمل و نقل کامیون خودرو بنویسید و با کمک Car Transporter as Transporter Truck بازی وسیله نقلیه برای انجام تمام پارکینگ های چند سطحی شبیه ساز Police Cargo Truck شروع به انجام شگفتی های رانندگی کامیون کنید. شبیه ساز کامیون حمل و نقل قدرتمند کنونی و ارتش ما قادر به پاسخگویی به تمام چالش های حمل و نقل پروازی بازی Police Transporter Truck است. می‌توانید کامیون‌های بزرگ را در همه مسیرهای سخت حمل کنید تا عملیات نجات هلیکوپتر وحشی مانند مأموریت‌های وحشی را با سهولت و راحتی وسایل نقلیه کامیون حمل‌ونقل پلیس انجام دهید.
‏از کامیون‌های پلیس نترسید. توسعه دهندگان بازی تمام تلاش خود را کرده اند تا سیم کارت حمل و نقل خودرو را با انواع بازی حمل و نقل بار پلیس همراه با دستورالعمل های کاربردی به شما ارائه دهند تا پیشرفت شما در شبیه ساز حمل و نقل پرواز خلبانی آسان و روان باشد. در این پارکینگ بزرگ پلیس در کامیون حمل و نقل، یک بازی پلیسی بزرگ زمان ارزشمند خود را برای حل این بازی حمل و نقل پلیس در حال افزایش می دهد. با نشان دادن مهارت‌های رانندگی حمل‌ونقل، تاریخچه و رکوردهای عالی جدیدی را برای بازی‌های شبیه‌ساز پارکینگ خودروی بازیکنان آینده تنظیم کنید.
‏در وسایل نقلیه کامیون باری پلیس با ماشین دیوانه پارکینگ ویژگی‌های رانندگی کامیون شهری:
‏• آخرین ارائه دوچرخه چهارگانه atv.
‏• دوچرخه سوپر چهارچرخ قدرتمند و جدید.
‏• بهترین حالت حمل و نقل برای بازی های کامیون حمل و نقل اتومبیل دیوانه.
‏• کنترل های ساده و روان بازی های کامیون رانندگی با وسیله نقلیه.
‏• کامیون پیشرفته بازی رانندگی با تمام قدرت‌های بازیکن.
‏کمک واقعی خود را در بازی‌های مدرن اتومبیلرانی در تمام مناطق مقصد به روشی امن از طریق وسایل نقلیه از طریق وسایل نقلیه بازی‌های کامیون باری پلیس ارائه دهید از اقامت خود با ما لذت ببرید و فراموش نکنید که این برنامه را ارزیابی یا مرور نکنید.
‏‏صداها و بازی واقعی
‏ گرافیک و محیط با کیفیت بالا
‏ سیستم پاداش شگفت انگیز

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر النا
٢٨ مهر ١٤٠١

خیلی عالی است

میپسندم۱۳ نمیپسندم۲
عکس کاربر محمد محمدی
١ اسفند ١٤٠١

چرت

میپسندم۳ نمیپسندم۵
عکس کاربر مریم
٧ آذر ١٤٠١

خوب

میپسندم۹ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده