استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
City Ambulance Rescue 911

City Ambulance Rescue 911

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۲
تعداد دانلود۹ هزار
حجم۴۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Game Town Studio
‏‏یک حادثه اضطراری در شهر رخ داده است و شما در حال انجام وظیفه راننده امداد آمبولانس 911 هستید! به عنوان بخشی از تیم اختصاصی اورژانس آمبولانس، باید به کمک بشتابید زیرا شما مسئول نجات جان‌های گران‌بها هستید. دکتر را به افراد مجروح ببرید. آمبولانس را در سطح شهر برانید و به موقع به محل حادثه برسید. سریع و خشمگین و در عین حال ایمن رانندگی کنید، آژیر آمبولانس را روشن کنید و دریچه گاز را فشار دهید تا سریع مسابقه دهید. موانع و ترافیک سنگین مانند اتومبیل ها، اتوبوس ها و سایر وسایل نقلیه ترافیکی در راه شما، بنابراین با احتیاط رانندگی کنید. یکی از بهترین آمبولانس‌های نجات رانندگی 2020 را برانید.

ویدئو معرفی برنامه

‏شبیه‌ساز آمبولانس نجات رانندگی 2020 پر از اقداماتی که باید در تماس‌های اضطراری برای انتقال بیماران از نقطه اورژانس به بیمارستان در حداقل زمان انجام دهید. شغل راننده آمبولانس در جاده های بزرگ شهری خطرناک است، پس مراقب باشید!
‏در این شهر امداد آمبولانس: 911 Emergency Driving 2021 به شما نقش یک راننده آمبولانس ماهر داده شده است، به خاطر داشته باشید که ثانیه ها برای شما مهم است. راه خود را از طریق ترافیک در محیط شهر سه بعدی واقع گرایانه. افرادی که به شدت آسیب دیده اند را به بیمارستان منتقل کنید تا جان آنها را نجات دهید، مطمئن شوید که مسیر انتخابی شما در سراسر شهر بزرگ باید کوتاه ترین و سریع ترین مسیر ممکن باشد. توانایی های رانندگی آمبولانس شما مورد آزمایش قرار می گیرد.
‏همانطور که باید از وسایل نقلیه در راه خود به بیمارستان اجتناب کنید. وظیفه شما این است که مجروحان را از نقاط اورژانسی و تصادفی جمع آوری کرده و برای مداوا به نزدیکترین بیمارستان ببرید. ماموریت های نجات زیادی وجود دارد و شما باید همیشه در وضعیت اضطراری باشید. برای نجات سریع باید آمبولانس را در پارکینگ پارک کنید.
‏آیا مهارت هایی دارید که ثابت کند یک راننده آمبولانس واقعی هستید، جان های ارزشمند در دستان شماست. زندگی در خطر است. این یک ماموریت نجات است! بنابراین با دقت رانندگی کنید و سریع باشید. این بازی آمبولانس دارای ماموریت های نجات بسیاری است و شما باید همیشه در وضعیت اضطراری باشید. شما باید کمی راننده دیوانه باشید تا بین این ماشین های عظیم در اطراف شهر رانندگی کنید، زیرا در حال مسابقه دادن به مقصد مناسب هستید.
‏این همان بازیی است که برای کمک به افراد آسیب دیده منتظر آن بوده اید! بنابراین… اکنون این بازی آمبولانس را دانلود کنید و با نجات جان مردم به آنها کمک کنید.
‏★★★ ویژگی های City Ambulance Rescue: 911 Emergency Driving 2021 ★★★
‏ br>• در فروشگاه google play کاملا رایگان است!
‏• تعداد زیادی ماموریت نجات چالش برانگیز
‏• محیط شهر کامل سه بعدی با گرافیک واقعی
‏• کاوش در جهان باز زیبا
‏• فیزیک واقعی رانندگی آمبولانس
‏ >• کنترل های روان و گیم پلی سرگرم کننده
‏• ترافیک هوشمند واقعی
‏• بیماران را به بیمارستان برانید
‏• گیم پلی روان این بازی شبیه ساز رانندگی رایگان را تجربه کنید
‏• انتقال مجروحان جدی به بیمارستان
‏• بسته شدن در و پویانمایی باز
‏• کنترل واقعی پارکینگ و رانندگی آمبولانس
‏• گرافیک 3 بعدی HD با جزئیات بهینه شده برای اجرای روان بر روی تلفن همراه یا دستگاه تبلت شما
‏امیدواریم ما را دوست داشته باشید امداد و نجات شهر آمبولانس: 911 Emergency Driving 2021 و فراموش نکنید که به ما در Google Play امتیاز دهید! با تشکر

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده