استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Coach Bus Simulator Bus Games

Coach Bus Simulator Bus Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۳
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۵۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Purple Pillow Games
‏‏به دنیای جدید شبیه‌ساز اتوبوس نهایی خوش آمدید: بازی‌های اتوبوس که در آن می‌توانید از تجربه رانندگی واقعی اتوبوس در دسته‌بندی منحصربه‌فرد لذت ببرید تا در مدت زمان کوتاهی راننده اتوبوس چند منظوره بازی‌های مسابقه اتوبوس شوید. با درگیر شدن با روندهای رانندگی اتوبوس جدید، جدید و مدرن و سنت های شبیه ساز نهایی رانندگی اتوبوس و شبیه ساز اتوبوس اصلی از جلو به زمین در میان رانندگان اتوبوس افسانه ای شبیه ساز اتوبوس مربی، پادشاه دنیای جدید رانندگی اتوبوس باشید. با نشان دادن کنترل‌های رانندگی کلاس استاد خود در مسیرهای جنون‌آمیز که در آن موانع و موانع زیادی راه شما را به جلو می‌بندند، رانندگی واقعی اتوبوس هیجان‌انگیز از بازی‌های اتوبوس نهایی را احساس کنید. این ارائه جدید از بازی های اتوبوس مسابقه ای مملو از تمام ماموریت های معروف رانندگی اتوبوس است که نیاز اساسی و اساسی هر شبیه ساز رانندگی اتوبوس فوق العاده ویژه ای است.
‏به شکل اتوبوس نهایی وارد دنیای جدیدی شوید که در جلوی صفحه نمایش اندروید شما قرار دارد. شبیه‌سازی که در آن انواع ماموریت‌های رانندگی اتوبوس و مسابقه‌ای آرزوی شما به شکل کاملاً توسعه‌یافته هستند. شما این تجمل را دارید که از طریق چالش های رانندگی پیچیده شبیه ساز مسابقه اتوبوسرانی که شما را در عرض چند ثانیه با بهترین شیرین کاری های مسابقه اتوبوسرانی جهان در تماس زنده می کند، ترس های رانندگی خود را از بین ببرید. هیچ چیز مبهم یا پنهانی در این ارائه کاملاً جدید از بازی های مسابقه اتوبوسرانی نهایی وجود ندارد که بتواند باعث ایجاد مزاحمت برای شما شود زیرا توسعه دهندگان تا حد زیادی بر راحتی و راحتی بازیکن تمرکز کرده اند. با اتصال به شبیه‌ساز راننده اتوبوس که مملو از نمایش‌های گرافیکی با کیفیت بالا است، به اعماق بازی‌های رانندگی اتوبوس شیرجه بزنید.
‏ روی دکمه دانلود و نصب ضربه بزنید و این شبیه‌ساز اتوبوس موتورسواری به‌طور خودکار کار می‌کند. بر روی اندروید خود نصب کنید تا تجربه مسابقه اتوبوس های طبیعی را در کسری از ثانیه به شما ارائه دهد. سفارشی سازی باز به شما احساس سرزندگی می دهد. حالت بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید تا در بازی اتوبوس مسابقه ای پرسرعت به روشی که دوست دارید ادامه دهید. قبل از شروع حرفه مسابقه اتوبوسرانی، گزینه ای از اتوبوس های موجود در بازی های رانندگی اتوبوس انتخاب کنید، زیرا همه اتوبوس های موجود با قدرت برابر هستند تا به شما در رسیدن به مقصد در بازه زمانی تعیین شده کمک کنند. هدایت کننده نفرین کننده شما را به روشی موثر در شبیه ساز رانندگی اتوبوس به سمت مقصد هدایت می کند و بدون هیچ گونه مشکلی در مسیر قرار می گیرید که به نفع شما عمل می کند.
‏می توانید الگوهای صداهای بازی های اتوبوس شهری را با نگاه داشتن در دید شخصی سازی کنید. دوست دارید و دوست ندارید از سفر اتوبوس رانی خود به سبک عالی لذت ببرید. اندازه کوچک شبیه‌ساز راننده اتوبوس حافظه بسیار کمی را اشغال می‌کند و ویژگی‌های سه بعدی کاملاً مدرن‌شده آن، با ارائه برخی تولیدات پیشرفته و عالی از بازی‌های مسابقه اتوبوسرانی، حرفه بازی شما را به یاد ماندنی می‌کند. شبیه ساز نهایی مسابقه اتوبوس را کنترل کنید: شبیه ساز اتوبوس مربی نهایی و با انجام تمام ماموریت های این برنامه شروع به انجام شگفتی های مسابقه اتوبوس کنید. تمام تاریخچه قبلی مسابقات اتوبوس را بشکنید و خودتان را به عنوان راننده حرفه ای آموزش دیده و ماهر شبیه ساز اتوبوس ثبت کنید - بازی های مسابقه اتوبوس نهایی با پشت سر گذاشتن شرکای بازی خود در تمام زمینه های عرصه بازی دوران مدرن.
‏شبیه ساز مسابقه اتوبوس: ویژگی های بازی اتوبوس :
‏• حالت ها و گزینه های مختلف بازی برای بازیکن.
‏• سرعت بالای رانندگی با اتوبوس برای آموزش عملی بازیکنان.
‏• کنترل های رانندگی اتوبوس کاملاً عملیاتی و عملی.
‏• بازی پویا با بازی واقعی انیمیشن‌ها.
‏• چالش‌های رانندگی و مسابقه‌ای اتوبوس نامحدود برای بازیکن.
‏• ماموریت‌های بازی جذاب با امتیازهای جایزه فراوان.
‏• انواع دستورالعمل‌های مربوط به بازی در همه سطوح بازی.
‏• بازی جذاب صحنه ها و مناظر برای همه گروه های سنی.
‏با دانلود این نسخه پست مدرن از بازی های اتوبوسرانی، پادشاه رانندگی اتوبوس باشید و فراموش نکنید که این برنامه را رتبه بندی و مرور کنید تا کمک ارزشمند خود را به ما ارائه دهید.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده