استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Army Robot Car Game:Robot Game

Army Robot Car Game:Robot Game

نسخه۳.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۱۴
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۲
حجم۱۰۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Happy Family Studio
‏آیا به دنبال چیز جدیدی در بازی های رایگان روبات ، بازی های تیراندازی ربات ، بازی های روبات های اتومبیل یا بازی های تبدیل ربات هستید؟ این بازی ربات جدید اتومبیل را اکنون دریافت کنید! آماده باشید تا ربات رمپ اتومبیل را در بازی های آینده اتومبیل ربات انجام دهید و تحول ماشین ربات را در بازی های روبات اتومبیل انجام دهید که در بین بازی های رایگان روبات و بازی های تبدیل اتومبیل رمپ ۲۰۱۹ مشهور است. بازی در حالی که با دشمنان با استفاده از ابر قدرت در بازی های بزرگ تبدیل روبات بازی می کنید. بازی های ربات رمپ اتومبیل به شما امکان می دهد با استفاده از یک ماشین ربات شگفت انگیز تبدیل به ماشین رمپ ، جنگ ماشین ربات را انجام دهید. با انجام این بازی تبدیل ربات ماشین ، شما قادر خواهید بود در جنگ های روبات آینده بازی های تیراندازی ربات ، ماشین های روبات دشمن را به هم بزنید. وقت آن است که بیش از فقط تبدیل ربات اتومبیل در بازی های تبدیل اتومبیل ربات و بازی های جنگ روبات انجام شود.

ویدئو معرفی برنامه

‏تبدیل بازی های اتومبیل ربات از جمله آن دسته از بازی های تبدیل کننده چند ربات و بازی های تیراندازی ربات است که مطمئناً آن را دوست خواهید داشت. ترکیب فوق العاده بازی تبدیل ربات ماشین آمیخته با بازی های مبارزه با ربات در این بازی ربات رمپ ، سرگرمی بی پایان را برای شما رقم می زند که دوست دارید در بازی های روبات اتومبیل یا بازی های رایگان ربات بازی کنید. عاشقان بازی های اتومبیل ربات ، بازی های تبدیل اتومبیل یا تبدیل بازی های روبات ، هنگامی که شروع به عجله اتومبیل های رمپ سریع با سرعت در این بازی تبدیل اتومبیل چند ربات کنند ، سرگرم کننده و لذت بخش خواهند بود. با تکامل بی نظیر جنگ های روبات در این بازی اتومبیل ربات سرگرم شوید.
‏مانند یک راننده دزدگیر سرعت خزنده در این بازی های روبات آینده اتومبیل و بازی های تیراندازی ربات باشید. از تکنیک رانندگی اتومبیل رمپ برای شلیک روبات های شیطانی در بازی رانندگی اتومبیل ربات در حالی که بازی درحال رانندگی شیرین کاری در بازی های جدید تیراندازی ربات و بازی های تبدیل ربات ماشین را انجام می دهید. برای رها کردن ربات باند از قدرت های مگا استفاده کنید. آمار اتومبیل های دشمن برای نابود کردن همه آنها. بازی های روبات اتومبیل شما را قادر می سازد با رمپ های متعدد با قدرت مخرب تر تبدیل به رمپ اتومبیل کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید این است که از آزمایشگاه شیطان ربات بازی ربات ماشین فرار کنید و مأموریت نجات را در شهر روباتیک بازی های جنگ روبات یا بازی های تبدیل ماشین انجام دهید.
‏ویژگی های جالب تحول چند روبات بازی های تیراندازی ربات ، بازی های تبدیل ربات و بازی های روبات اتومبیل که در یک بازی رمپ اتومبیل ترکیب شده اند ، قاتل زمان عالی برای شما محسوب می شود تا زمان خسته کننده خود را سرگرم کننده کنید. این بازی اتومبیل ربات دارای گرافیکی همهجانبه با نمایش سه بعدی واقعی از شهر است که لذت بازی های جنگ روبات ها را در بازی های جنگ روبات ها ، بازی های جنگ روبات ها و همچنین بازی های اتومبیل ربات را دو چندان می کند. تبدیل ربات ماشین رمپ در این بازی اتومبیل رمپ ، تجربه نهایی در میان سایر بازی های رایگان روبات آزاد بازی های تبدیل کننده ماشین ربات است.
‏ویژگی های بازی ربات رمپ ماشین رمپ:
‏• سطوح مختلف تحول و مبارزه.
‏• اتومبیل های ربات واقع گرایانه انیمیشن مخرب.
‏• محیط 3D با کیفیت بالا.
‏• مأموریت تیراندازی هیجان انگیز.
‏• رانندگی شدید راننده.
‏‏BOOOOOMMMMM!!! 😎 😎 🚽 😎
‏Crazy Dino Robot Enemies اضافه شد

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ♤♡♡Amirali♡♤♡
٢٩ دی ١٤٠٢

خیلی خوبه به هر چیزی بخای تبدیل میشی مثل فیلم ترنس فورمر

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر کاربر بدون نام
١٢ آبان ١٤٠٢

عالیه تشکر میکنم از سازنده

میپسندم۶ نمیپسندم۰
عکس کاربر ۷۵۶۰۰۶
٢٣ تیر ١٤٠٢

خیلی عالی

میپسندم۱۳ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده