استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Dragon Fly Robot Car Game 3D

Dragon Fly Robot Car Game 3D

نسخه۱.۳۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۱/۰۸
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۶
حجم۷۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Happy Family Studio
‏‏بازی جدید ربات مگس اژدها در عصر بازی های تبدیل ربات برای همه دوستداران بازی های ماشین روباتی اینجاست. اگر عاشق بازی های ربات پرنده هستید، این بازی ربات والا لذت واقعی تبدیل ماشین ربات را به شما می دهد که در آن می توانید از بازی های ماشین فرمول همراه با جنگ ربات ها لذت ببرید. برخلاف دیگر بازی‌های تیراندازی ربات، این بازی ماشین روبات سنجاقک همه عناصر سرگرم‌کننده‌ای را که می‌خواهید در بازی‌های ربات‌های ماشینی 2022 بازی کنید ترکیب می‌کند. بیایید برای تبدیل ماشین در بازی ربات سنجاقک آینده‌نگر آماده شویم و به روبات‌های دشمن که به شهر حمله کرده‌اند شلیک کنیم. چندین دشمن در بازی‌های نبرد ربات‌های اژدها مانند تیراندازی به ماشین‌ها، پهپادهای پرنده، کامیون‌های هیولا و بسیاری از ربات‌های شیطانی، زمان سختی را به شما می‌دهند. اگر قهرمان بازی های تیراندازی با ماشین ربات هستید، مهارت های تیراندازی ربات خود را در تبدیل بازی های ربات ثابت کنید و در این بازی ربات ماشین فرمول در جنگ بقا پیروز شوید. آیا برای جنگ ربات ها آماده اید؟ بیایید وارد این بازی ربات والی شویم که قرار است شما را با ماموریت های تیراندازی جسورانه ربات به چالش بکشد.
‏شما بازی های تغییر شکل دهنده ربات های زیادی را در دسته بازی ماشین روبات بازی کرده اید که در آن باید با ربات های بیگانه در ربات چالش برانگیز مبارزه کنید. نبرد این بازی ربات جدید تجربه منحصر به فردی برای شما خواهد بود تا در یکی از بازی های زیبای ربات های ماشینی، به عنوان ربات سنجاقک، جنگ ربات ها را بازی کنید. نکته هیجان‌انگیز بازی‌های جنگی ربات‌ها این است که شما این شانس را خواهید داشت که ربات ماشین فرمول مورد علاقه خود را در این بازی تبدیل ماشین چند رباتی در حین انجام نبرد روبات‌های آینده برانید. آیا انجام بازی های تیراندازی ربات ماشینی به این شیوه هیجان انگیز نیست؟ البته که هست! در اینجا تجربه متفاوتی از پرواز اژدها خواهید داشت. ربات مگس اژدها مورد علاقه خود را از مجموعه ارائه شده در بازی های ماشین ربات انتخاب کنید و از تغییر شکل ربات ها و ماشین ها در بازی های ربات پرنده لذت ببرید.
‏بازی های تبدیل ماشین ربات اکنون به محبوب ترین سبک سرگرمی برای بازیکنان واقعی تبدیل شده است. بازی های ماشین روباتی که خواهان ویژگی های اکشن در بازی های ربات هستند. به همین دلیل است که ما این بازی ربات مگس اژدها را طراحی کرده ایم تا طعم واقعی بازی های تیراندازی با ماشین ربات را به شما ارائه دهیم که مفهوم بازی سنجاقک را با هم ترکیب می کند. این بازی ماشین چند رباتی حاوی ربات های بازیکن قدرتمند برای مبارزه با ربات های چندگانه دشمن در جنگ ربات های بازی های ربات سنجاقک 2022 است. چندین ابرقدرت هیجان انگیز برای کشتن روبات های دشمن و تجربه رانندگی با ماشین فرمول از بازی های ماشین فرمول لذت بازی ربات سنجاقک را دو چندان می کند. . این بازی ربات ماشین فرمول را در بازی‌های تبدیل ربات امتحان کنید و با انجام بازی ماشین روبات واقعی وقت خود را سرگرم‌کننده کنید.
‏ویژگی‌های ویژه – بازی Dragon Fly Robot Car Game 3d
‏• روبات‌های قدرتمند و ماشین‌های فوق‌العاده برای رانندگی.< br>• از حالت های متعدد در بازی ربات ماشین لذت ببرید.
‏• ماموریت های چالش برانگیز و هیجان انگیز تیراندازی ربات.
‏• بازی واقعی ربات ماشین پرواز با فرمول.
‏• گرافیک با کیفیت بالا را در بازی سنجاقک تجربه کنید.
‏ > اگر به دنبال بازی های تیراندازی واقعی ربات هستید که سرگرمی بازی های تبدیل کننده ربات های خوب را در بر می گیرد. این فرصتی است که شما به قهرمان ربات تبدیل شوید و خود را با ماموریت های هیجان انگیز بازی های تیراندازی ماشین روبات هیجان زده کنید. فراموش نکنید که این بازی جدید ربات والا را امتحان کنید که تجربه نهایی تیراندازی ربات واقعی در بازی های ربات پرنده را ارائه می دهد. از بازی ماشین ربات جدید لذت ببرید و خود را یک جنگجوی واقعی بازی ربات ماشینی ثابت کنید.

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر روانی
٢٨ مهر ١٤٠٢

عالی بود چلی من می‌خواستم اون کله چاهیا باشم

میپسندم۱۱ نمیپسندم۵
عکس کاربر محمد عبادی
٢٤ تیر ١٤٠١

خوب نبود

میپسندم۲۲ نمیپسندم۷
عکس کاربر ایوب نیسی زاده
٢٧ آذر ١٤٠٠

مثل عکساش نیست

میپسندم۳۵ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده