استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Police Robot Car Game 3d

Police Robot Car Game 3d

نسخه۱.۵۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۲
تعداد دانلود۶ هزار
حجم۶۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Happy Family Studio
‏‏Transforming Police Car Rampage City – Battle of Robots
‏آیا برای انجام بازی های ماشین روبات پلیس و بازی های تبدیل ربات آماده هستید؟ اگر بله! بخشی از بازی های تبدیل ربات در داد و بیداد شهری باشید. همه چیز را در شهر در بازی های ربات پلیس و بازی های ربات اژدها واقعی نابود کنید. امتحان ماشین های چند رباتی با انواع مسلسل های سنگین مبارزه با ماشین های جنگی و ربات مکانیکی در شهر مدرن جدیدترین تجربه است. یکی از بهترین بازی‌های ربات‌ها با بازی‌های مبارزه با ربات‌های پلیس، ویرانی بزرگ شهر مدرن را به تصویر می‌کشد، زیرا برخی از ربات‌های شیطانی نمایش ظالمانه قدرت تیراندازی مخرب خود را به نمایش می‌گذارند. بازی های واقعی تبدیل ماشین روبات پلیس را که ویژگی های برجسته بازی های ربات پلیس را در بر می گیرد، بازی کنید و لذت ببرید. بازی تبدیل ماشین ربات در داخل بازی تیراندازی ماشین ربات مخصوصا برای بازیکنان طراحی شده است تا لذت هیجان انگیزی از بازی های تبدیل ربات ماشین پلیس داشته باشند.

ویدئو معرفی برنامه

‏در بازی تبدیل ربات ماشین پلیس شلیک کنید و همه چیز را خرد کنید:
‏ربات خشمگین وجود دارد تیراندازی ماشین در شهر بزرگ نبرد در جریان است، جایی که تعدادی ربات مکانیکی و ماشین‌های جنگی در حال نبرد در شهر با ماشین ربات تیرانداز هستند. در بازی‌های تبدیل ربات، چیز شگفت‌آوری جدید و هیجان‌انگیزی به دست آوردیم، ربات تبدیل‌کننده ماشین که برای تیراندازی با اسلحه آموزش دیده است و ماشین روباتی با اسلحه سنگین که در جلو نصب شده است تا قدرت‌های فاجعه‌بار را در شهر روباتیک آزاد کند. ما تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا بازی‌های واقعی تیراندازی ربات را در بازی ربات اژدهای پرنده، بازی ماشین ربات آینده، بازی ربات هلیکوپتر و بازی‌های تبدیل چند ربات را در یک بسته تکی از بازی‌های ربات پلیس قرار دهیم. بازی‌های تیراندازی ماشین ربات پلیس را با بازی‌های تیراندازی زامبی بازی کنید و از آن لذت ببرید تا از بسته نرم افزاری با اندازه کوچک حداکثر استفاده را ببرید. این بدون شک یک بازی ربات بزرگ است که در آن پلیس تیراندازی به ماشین تیراندازی می کند و دگرگونی های ربات پلیس ویرانگر توانایی های فاجعه بار نامحدود خود را برای از بین بردن شهر مدرن ساخته شده توسط نیروهای ربات شیطانی در بازی های ربات واقعی و بازی های جنگی ربات های تبدیل کننده ماشین به نمایش می گذارند.
‏ >فروشگاه اسلحه پویا – چندین مسلسل
‏از فروشگاه اسلحه برای خرید اسلحه استفاده کنید و قوی ترین سلاح ها را انتخاب کنید تا از بازی تیراندازی ماشین روبات لذت ببرید. سلاح های متعددی از جمله بازوکا، مینی تفنگ، ak47، smg و غیره در بازی های تبدیل ربات وجود دارد. انیمیشن های واقع گرایانه ربات های متحول کننده چندگانه وجود دارد تا بهترین تجربه را از جنگ ربات های واقعی در میان ماشین های جنگی و روبات های آینده در بازی های مبارزه با ربات های پلیس و بازی های تبدیل ربات های پلیس به کاربر ارائه دهد. در بازی‌های ربات پلیس، تمام ساختمان‌ها را شلیک کنید و شهر روبات‌ها را به ویرانه‌ای تبدیل کنید و تمام ساکنان و نیروهای رباتیک بیگانه را در بازی ماشین ربات اژدها و بازی ربات هلیکوپتر بکشید. در بازی‌های تبدیل ماشین، ممکن است برای شما سخت باشد که با تمام ماشین‌های جنگی و جنگجویان ربات مکانیکی مقابله کنید و از بین ببرید، اما شجاعت مبارزه با نبرد نهایی و جنگ ربات‌های آینده‌نگر را در بازی ماشین ربات واقعی جمع کنید. اگر تا به حال عاشق بازی های تیراندازی ربات پلیس بوده اید، باید بازی های تبدیل ربات و بازی ماشین روبات را امتحان کنید. نبرد نهایی تبدیل ربات را بجنگید و در همه ربات‌های مکانیکی و ربات‌های بزرگ داخل بازی‌های تیراندازی ماشین ربات پیروز باشید.
‏بازی‌های تبدیل ماشین ربات پلیس و نبرد آینده ربات‌های پلیس و ربات‌های مکانیکی در شهر ربات را به همراه ربات دریافت کنید. بازی های تحول
‏‏- بازی بهبود یافته
‏- بازی روبات ماشین در دسترس کاربران بیشتری قرار گرفت
‏- پیشرفت های جزئی

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده