استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Mad Dude Mafia Gangster City

Mad Dude Mafia Gangster City

نسخه۱.۰.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۲۴
تعداد دانلود۴۹ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۷۲
حجم۱۸۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده HGames-ArtWorks
‏‏شما به عنوان یک شخص دیوانه بازی می کنید و همه در شهر از شما می ترسند. شما در یک شهر کوچک بازی می کنید و هدف شما بازگرداندن نظم است، زیرا گانگسترهای زیادی وجود دارند. برای کمک به هدف خود، می توانید چندین نوع اسلحه بخرید. شهر یک محیط جهان باز است، جایی که می توانید شهر زندگی را با ماشین ها و مردم ببینید.

ویدئو معرفی بازی

‏یک باشگاه رقص وجود دارد که می توانید در آن برقصید. یک فرودگاه نیز وجود دارد که می توانید چندین هواپیما از آنجا بخرید.
‏مشاغلی مانند راننده تاکسی، آتش نشان، زباله جمع کن، افسر پلیس یا آرایشگر وجود دارد. شما می توانید از این مشاغل درآمد کسب کنید. اگر پول زیادی جمع آوری کنید، می توانید آنها را در بورس سرمایه گذاری کنید. حدود 50 وسیله نقلیه مختلف، دوچرخه، اسکیت برد و غیره وجود دارد. شما می توانید نمای قهرمان خود را با چندین ضمیمه مانند کلاه، عینک، ماسک و غیره تنظیم کنید. بازی دارای محیط کاملاً جهان باز است. در این بازی جهان باز رایگان، شهر بزرگ را کاوش کنید، در کوهستان ها به آفرود بروید، سوپراسپرت ها را بدزدید و رانندگی کنید، با اسلحه شلیک کنید و موارد دیگر! تمام سوپراسپرت ها و دوچرخه ها را امتحان کنید. در یک bmx شیرین کاری انجام دهید یا یک تانک F-90 نهایی یا هلیکوپتر جنگی ویرانگر پیدا کنید. بگذار شهر زیبا باشد، با خون و دزدی به شهر جنایت تبدیل نشو. داستان خوب قدیمی درباره یک دزد ماشین در یک شهر خطرناک که به دنبال پولی آسان است. با قدرت آتش ویرانگر وسایل نقلیه نظامی پیشرفته بر شهر مسلط شوید.

نظرات و امتیاز ها

۷۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر احسان
١٦ خرداد ١٤٠٣

خیلی بازیه خوبیه من الان گرگ را گرفتم و این قدر قویه که خدا میدونه با دو یا سه تا گاز گرفتن آدم هارو میکشه در هر صورت بازیه خوبیه اگر هم برای کسی بالا نمیاد به خاطر اینکه تو گوشیشون اجرا نمیشه

میپسندم۴ نمیپسندم۰
عکس کاربر NASIM
٩ اردیبهشت ١٤٠٣

من آمبولانس سورا میشم میگه پتینت

میپسندم۳ نمیپسندم۷
عکس کاربر {[サスケ}]
٢٩ اسفند ١٤٠٢

توروخدا کمک کنیم اصلا برام بالا نمیاد با اینترنتم رفتم نمیاد. وقتی میرم توش منو میندازه بیرون. 😭😭😭😭😭😭😭🤬🤬🤬🤬🤮🤮🤮🤮

میپسندم۱۶ نمیپسندم۲۵

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده