استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سبک زندگی
Modern FPS Shooting Strike: Counter Terrorist Game

Modern FPS Shooting Strike: Counter Terrorist Game

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۹
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۱/۲۰
تعداد دانلود۱ هزار
حجم۵۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Game Inferno
‏‏به بازیهای تیراندازی FPS با بازیهای تیراندازی ضد تروریست در عرصه بازی تیراندازی کماندویی و اعتصاب تیراندازی fps خوش آمدید. این بازی واقعی کماندویی است که در این فصل از بازی های اسلحه به راه شما می آید. اگر شما آماده هستید که با بازی های کماندویی و بازی های ضد تروریستی جدید ، دنیای جدید حمله اسلحه در فریم در ثانیه را کشف کنید ، این تیراندازی با فریم در ثانیه ترکیب مناسبی برای شماست. شما در سبک ضد حمله تروریستی بسیاری از بازی های fps را انجام داده اید ، اما این دوره از بازی اعتصاب تیراندازی است که در آن شما با تروریست ها در بازی های تیراندازی fps به عنوان تیرانداز fps در تیراندازی کماندویی fps می جنگید. سوال این است که ، آیا شما آماده لذت بردن از چند تیراندازی جدی کماندویی هستید. بازی ما دارای سناریوهایی از اعتصاب کماندویی fps واقعی است ، شما باید در بازی های تیراندازی fps با تروریست ها مقابله کنید. نه تنها علیه تروریست ها بلکه هواپیماهای بدون سرنشین نیز هست. آیا در این بازی کماندویی fps می توانید از پس حمله تروریستی برآیید؟ از بین بردن آنها چالش واقعی تیرانداز با اسلحه fps است. آیا شما کسی هستید که علاقه زیادی به بازی های تیراندازی با فریم در ثانیه و بازی های تیراندازی با تروریست دارید که شامل ماموریت های اکشن کامل است. برو با این اعتصاب ضد تیراندازی! با داشتن مفهوم بازی های ضد تروریستی ، بخشی از این اعتصاب مهم در بازیهای بزرگ جدید اسلحه باشید. این دوره برای حمله اسلحه در فریم در ثانیه در بازی های تیراندازی با فریم در ثانیه برای اعتصاب تکاور fps است. بازی های تفنگ هرگز به این شکل بازی اعتصابی تیراندازی درنیامده اند.

ویدئو معرفی برنامه

‏FPS Commando Game - جدیدترین بازی های تیراندازی کماندویی و بازی مدرن تیراندازی با فریم در ثانیه ، Counter Terrorist FPS Shooting است. آیا شما آماده بازی تیراندازی بعدی fps با بازی کماندوی واقعی هستید؟ اعتصاب جدید تیراندازی با فریم در ثانیه در صحنه ضد تروریست جدیدترین مورد اضافه شده به بازی های اعتصاب اسلحه و کماندویی است. این بازی fps commando counter counter terrorist ترکیبی شگفت انگیز از بازی های fps و بازی های تیراندازی fps واقعی است که ضد جنگ تروریستی را نشان می دهد. برخلاف سایر بازی های تیراندازی با اسلحه ، اعتصاب مهم لذت بازی های تیراندازی با هواپیماهای بدون سرنشین را به همراه بازی های تیراندازی ضد تروریستی به شما ارائه می دهد. بنابراین ، از تجربه تیراندازی در بازی های حمله اسلحه لذت ببرید. این صدا برای همه افرادی که به دنبال بازی های تیراندازی رایگان در دوران تیراندازی fps تکاور هستند خوب است. بازی های ضد تروریستی یا بازی های تیراندازی گانگستر محبوب ترین صحنه گیم پلی بازی های تیرانداز با اسلحه هستند. به همین دلیل ما به طور ویژه این بازی ضد تروریستی را در بازی های تیراندازی با اسلحه fps طراحی کردیم. بازی های تیراندازی با اسلحه که در آن شما باید برای زنده ماندن بجنگید تا پیروزی در حمله ضد تروریستی را بدست آورید ، جایی که هیجان بازی اعتصاب تیراندازی فریم در ثانیه هرگز به پایان نمی رسد. این بازی چندین ماموریت مخفی کماندویی fps را در محیط های مختلف ارائه می دهد. این مأموریت ها به طور خاص برای ایجاد احساس بازی fps کماندویی طراحی شده اند. فصل تعطیلات متعلق به این بازی اعتصابی تیراندازی است.
‏همه دوستان خود را به بازیهای تیراندازی با فریم در ثانیه واقعی با بازی تیراندازی کماندویی که از بازی واقعی کماندو لذت می برند ، جلب کنید. آیا تاکنون تجربه تیراندازی کماندویی fps در عملیات ویژه در داخل بازی های ضد تروریستی را در استخر بازی های تیراندازی رایگان تجربه کرده اید؟ نه؟ بخشی از بازی های آینده باشید و تمام نیروهای دشمن حمله ضد تروریستی را در بازی های تیراندازی تروریستی از بین ببرید. اجازه ندهید دشمنان از fps با تیراندازی صحنه ضربات ضد تیراندازی را بگیرند و در صورت اصابت اسلحه خود را به عنوان تیرانداز حرفه ای fps و کماندوی شجاع ثابت کنید. سطوح چالش برانگیز در چندین محیط واقع گرایانه تجربه واقعی بازی های اعتصابی fps را تجربه می کنند. انتظار شما برای دریافت این بازی تیراندازی ضد تروریستی چیست و هیجان واقعی بازی های جدید اسلحه همراه با داستان جذاب بازی های strike strike 2020 را پیدا خواهید کرد. دیدگاه شبانه ویژه ای نیز در این بازی تکاور fps وجود دارد. با انبوهی از اسلحه هایی که در دسترس شما است ، برخی از اعتصابات کماندویی fps را بازی کنید. بیایید ببینیم که آیا شما در بازی تیراندازی کماندویی آنچه لازم است را دارید یا خیر.
‏Counter Shooting Strike 2020 Real Commando بازی - ویژگی ها:
‏ماموریت های تیراندازی علیه هواپیماهای بدون سرنشین و مقابله با تروریست ها.
‏چندین محیط
‏مجموعه گسترده ای از سلاح های مدرن
‏بازی تیراندازی رایگان fps 2020. اعتصاب اسلحه fps
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده