استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
Drone Robot Car Transforming

Drone Robot Car Transforming

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۰۱
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۹
حجم۳۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Game Inferno
‏‏به یک بازی تبدیل ربات دیگر با ربات پهپاد در بازی ماشین ربات و بازی تبدیل ربات خوش آمدید. دشمنان ربات پرنده در این بازی ربات متحول کننده آزاد می شوند و فقط بازیکنان بسیار ماهر از نبرد ربات جان سالم به در خواهند برد. با بازی تبدیل ربات اگر از طرفداران تبدیل ربات ربات ماشین هستید، وقتی جدیدترین بازی های ربات تبدیل را به شهر می آوریم. ربات های بدون سرنشین بازی ربات های تبدیل کننده جدیدترین بازی ربات ها در بازی های تبدیل ربات است. ممکن است در دوران بازی‌های ربات‌های پهپاد، بازی‌های ربات زیادی را با ماشین‌های ربات متحول انجام داده باشید، اما ما به شما اجازه می‌دهیم تا بازی‌های جنگی ربات‌های اکشن را تجربه کنید. دشمنان این بازی تبدیل ربات را نابود کنید تا در نبرد پهپادها در تبدیل بازی های ربات پیروز شوید. از حالت‌های مختلف نبرد با تبدیل چند ربات لذت ببرید.

ویدئو معرفی برنامه

‏بازی تبدیل ربات بدون سرنشین جدیدترین پیشنهاد ما با ربات‌های پرنده و ماشین‌های رباتیک است تا به شما امکان می‌دهد بازی تبدیل ربات نهایی را تجربه کنید. بازی ماشین ربات حاوی قدرت هایی است که به شما امکان می دهد در این بازی های تبدیل کننده ربات پهپاد با دشمنان مبارزه کنید. از سطوح چالش برانگیز ربات آینده نگر لذت ببرید. مهارت های خود را در بازی های تبدیل ربات با انجام ماموریت هایی ارتقا دهید که شما را مجذوب انیمیشن های تبدیل ربات پهپاد واقعی بازی های ماشین ربات می کند. ما حالت های بسیاری را با تبدیل چند ربات در بازی ربات ماشین خود ارائه می دهیم که در آن شما در مقابل دشمنان بازی ربات هواپیماهای بدون سرنشین پرنده قرار دارید. بازی‌های ربات تبدیل ما ویژگی‌هایی مانند پرتاب شعله، رانندگی با ماشین، حمله موشکی و بسیاری دیگر از قدرت‌های فوق‌العاده را ارائه می‌کنند تا از تبدیل ربات در این بازی چند رباتی لذت ببرید. بیایید وارد بازی تبدیل چند ربات شویم و ربات های شیطانی را از بین ببریم. بازی های تبدیل ماشین رباتی با طعم دیوانه کننده ماشین ربات پهپاد، لذت نبرد ربات ها را در محیط واقعی دوچندان می کند. از تبدیل شدن ربات ماشینی به ربات‌های پهپاد لذت ببرید که ترکیب شگفت‌انگیزی از تبدیل چند ربات را در میان دیگر بازی‌های رزمی ربات و بازی‌های ربات ارائه می‌کنند. ما کنترل‌های ربات ماشینی صاف را برای بازی ربات‌های متحول ایجاد کرده‌ایم
‏بازی تبدیل ربات‌های بدون سرنشین با تبدیل چند ربات و حملات دشمن پیشرفته به‌ویژه برای این بازی ربات متحول کننده طراحی شده است. وقتی این بازی تبدیل ربات را انجام می دهید، می توانید بازی ماشین ربات را بازی کنید و با نبرد ربات های آینده نگر نادیده بازی های ماشین روبات و بازی های تبدیل چند ربات هیجان زیادی پیدا کنید. در بازی‌های تبدیل ماشین روباتی آینده، تبدیل ربات بسیار فریبنده را از پهپاد به ماشین و برگشت به ربات خواهید دید. این بازی ربات پهپاد تجربه تغییر نامحدود ماشین ربات و تبدیل ربات هواپیمای بدون سرنشین را در بر می گیرد تا در محیط واقعی لذت ببرید. بیایید اسلحه خود را بارگیری کنیم و نبرد با هواپیماهای بدون سرنشین و جنگ ربات ها را انجام دهیم تا در داخل این بازی های ربات ماشینی و بازی های ربات پرنده عمل کنیم. از ابرقدرت های عظیم روبات های پهپاد برای مبارزه با دشمنان استفاده کنید. خود را به عنوان جنگجوی نهایی در نبرد ربات‌ها ثابت کنید. ترکیبی از بازی‌های ربات‌های متحول کننده و بازی‌های ربات‌های ماشینی که در یک مکان ارائه می‌شوند، پکیج کامل سرگرمی را در این جنگ ماشین روباتی ماشین ربات متحول کننده به شما ارائه می‌دهد. بازی روبات‌های بدون سرنشین ما با جدیدترین‌ها ارائه می‌شود. تبدیل ربات آینده‌نگر برای کاربران ما تا از بازی‌های متغیر نهایت لذت را ببرند. این شبیه ساز پهپاد که سرگرم کننده بازی ربات پهپاد است، هیجان واقعی بازی های تیراندازی ربات را به ارمغان می آورد. این شبیه‌ساز هواپیمای بدون سرنشین در بازی‌های ربات‌های تبدیل، شبیه‌سازی شگفت‌انگیز نبرد هواپیماهای بدون سرنشین را ارائه می‌دهد که هیجان جنگ ربات‌ها را در بازی‌های جنگی ربات‌ها، تبدیل ربات‌های ماشین به شما هدیه می‌دهد. اگر عاشق بازی‌های پهپاد، بازی‌های ماشین روبات و بازی‌های ماشینی متحول هستید، وارد بازی ماشین ربات‌های بدون سرنشین شوید تا جنگ پهپادی و مبارزه با نبرد ربات‌ها را انجام دهید. در جنگ تبدیل ربات‌های پهپاد به همراه بازی‌های پرواز با هواپیماهای بدون سرنشین شرکت کنید و در بازی‌های شبیه‌ساز هواپیماهای بدون سرنشین وظیفه نجات شهر را بر عهده بگیرید.
‏ویژگی‌ها:
‏کنترل‌های ربات پهپاد صاف
‏کنترل‌های ماشین تیراندازی< br>محیط سه بعدی واقع بینانه

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
pejman
١١ مهر ١٤٠١

وقتی میری توش میپره بیرون

۱۷ ۹
علی رضا گل محمدی
٢ خرداد ١٤٠٢

خوب

۰ ۰
برزیل
١٢ بهمن ١٤٠٠

علیه 👍👍👍👍👍👍👍👍👍

۶ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده