استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Horse Robot Car Transform War

Horse Robot Car Transform War

نسخه۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۲
تعداد دانلود۱ هزار
حجم۳۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Game Inferno
‏‏به یکی دیگر از بازی های تبدیل ربات در عصر ربات اسب و ربات ماشین در قسمت های هیجان انگیز یک بازی تبدیل ربات دیگر خوش آمدید. در جدیدترین پیشنهاد ما از بازی ربات اسبی که به عرصه ای اضافه شده است، برای جنگ تبدیل ربات ماشین دیوانه آماده شوید. ما ویژگی‌های تبدیل چند ربات را داریم که برای افرادی طراحی شده‌اند که از اقدام با سرعت بالا در بازی تبدیل ربات لذت می‌برند. و حدس بزنید چه؟ ما یک حالت بازی مخصوص ربات ماشین را برای عاشقان برای ربات ماشین با ربات های دشمن آینده نگر در بازی ربات تبدیل اضافه کرده ایم. در حالی که در مقابل دشمنان سرسخت هستید، سوار ربات اسب پلیس خود شوید یا از تغییر شکل ربات ماشین لذت ببرید. بازی ربات اسب شما را وادار می کند تا ربات را برای مبارزه با ربات های شیطانی که به شهر شما حمله کرده اند در بازی ربات متحول کننده ما آموزش دهید. بنابراین به بازی‌های تبدیل ربات بپردازید تا طعم و مزه آن را با نبرد ربات‌های ماشین مخلوط کنید. همه شما دعوت شده اید از این ربات اسب پرنده لذت ببرید.
‏بازی ماشین تبدیل ربات اسب به طور انحصاری برای طرفداران بازی تبدیل ربات با تبدیل چند ربات اسب ربات طراحی شده است. برای لذت بردن از تبدیل دیوانه ربات به همراه حالت های مختلف بازی در بازی های اسب ربات آماده شوید. و برای اضافه کردن به این ترکیب، ما یک حالت بازی ربات ماشین ویژه برای بازیکنان خود داریم که از رانندگی در سطح شهر لذت می برند. بازی ربات متحول کننده ما که به تازگی طراحی شده است، مملو از تبدیل ماشین ربات هیجان انگیز با اکشن ربات اسب است. این بازی ربات اسبی جدیدترین بازی ربات پلیس است که با هیجان ربات ماشین پرنده به مجموعه بازی های ربات تبدیل شده اضافه شده است. بیایید و از آخرین پیشنهاد ما در بازی ربات های ماشینی با ماموریت های اکشن لذت ببرید که این بازی تبدیل ربات را به یک بازی هیجان انگیز کامل تبدیل می کند. حالت های چندگانه در بازی ربات های متحول کننده واقعی به گونه ای طراحی شده اند که می توانید مهارت های تیراندازی خود را با شروع جنگ ربات ها آزمایش کنید. بازی Horse Robot Transform حالت های تیراندازی چندگانه ای را در اختیار شما قرار می دهد که در آن می توانید پس از آموزش با ربات آینده نگر خود با دشمن مقابله کنید. ربات در آزمایشگاه نظامی برای تبدیل ربات اسب. در این بازی ربات پلیس بیا، همه بیا.
‏بازی ماشین تبدیل ربات اسب - کابوی را سرگیجه کن و ربات اسب خود را در این بازی تبدیل کننده ربات با تبدیل ربات اسب، وقتی که از بازی های ربات تبدیل لذت می بری، به شهر سواری ببر. این هیجان بازی های تیراندازی ربات است که این بازی ربات اسب پلیس را اعتیاد آور می کند. ما کنترل های سرگرم کننده و آسان را در این بازی تبدیل چند ربات اضافه کرده ایم. تبدیل بازی های ربات با کشنده ترین اسب ربات بازی تبدیل ربات اینجاست تا از آن لذت ببرید. همچنین می توانید از ماموریت های تعقیب و گریز هیجان انگیز ربات ماشین در بازی های تبدیل ربات لذت ببرید. وظیفه این است که دشمنان را قبل از اینکه دور شوند شلیک کنید. بیایید و در این بازی ربات اسب پرنده و بازی های ربات پلیس افراط کنید و از سفر با تیراندازی آرام در بازی ربات ماشین لذت ببرید. این ربات تیراندازی با ماشین مخصوصاً برای طرفداران بازی ربات ماشین طراحی شده است.
‏ویژگی ها:
‏ماموریت های هیجان انگیز با تیراندازی و تعقیب و گریز پلیس.
‏محیطی بزرگ برای لذت بردن از سواری در اطراف Robot Horse.
‏هیجان انگیز کنترل های تیراندازی.
‏ربات هایی با تفنگ های علمی-تخیلی آینده نگر.

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده