استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Flying Bus Robot Car Transform

Flying Bus Robot Car Transform

نسخه۲.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۱۷
تعداد دانلود۱ هزار
حجم۳۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده Game Inferno
‏‏بیایید و از بازی ربات نیم تنه در پیشنهاد ما از تبدیل ماشین روباتی در سبک بازی های ربات تبدیل کننده لذت ببرید. این عصر ربات های بزرگ است که در آن بازی های تبدیل ربات اتوبوس را در بازی تبدیل ربات آورده ایم. زمانی که در مقابل ارتش ربات های کشنده قرار می گیرید، مخاطرات بسیار زیاد است و تنها در صورتی زنده خواهید ماند که مهارت های آینده نگر برای مبارزه در بازی ربات های تبدیل ما را داشته باشید. وقتی آخرین بازی ماشین روبات ما را امتحان می کنید، از بازی تبدیل چند ربات لذت ببرید. آخرین پیشنهاد ما در بازی تبدیل چند ربات، مملو از اقدامات جدی بازی اتوبوس ربات در بازی های ربات، در راه است. بازی Grand Robot ما با تمام ویژگی‌های هر بازی روباتی از سبک بازی ماشین روباتی همراه با دگرگونی‌های هیجان‌انگیز برای بازی چند روباتی همراه است. همچنین می‌توانید از عملکرد ربات MECH در ارائه بازی‌های ربات‌های متحول کننده ما لذت ببرید. ما به هر یک از شخصیت‌های بازی‌های تبدیل ربات خود قدرت‌هایی اضافه کرده‌ایم که در این فصل به صورت بازی ربات اتوبوس و بازی ماشین روباتی عرضه می‌شود. ربات اتوبوس پرنده با تیراندازی این را به یک افزودنی لذت بخش برای بازی های تبدیل ربات تبدیل می کند. برچسب های بازی Super Car Robot در کنار سایر بازی های تبدیل ربات اتوبوس برای افزایش هیجان و مطمئناً مورد علاقه خواهد بود. بازی تبدیل اتوبوس همچنین دارای بیش از یک حالت است تا سطح لذت را در این بازی ماشین روباتی در بالاترین حد نگه دارد. این فصلی برای طرفداران بازی تبدیل ماشین ربات است که در آن ویژگی های ربات اتوبوس پرنده را ارائه می دهیم. بیایید و از پیشنهاد ما از بازی‌های ربات تبدیل لذت ببرید.
‏بازی تبدیل ربات اتوبوس دارای حالت‌های متعددی است که برای بازی ماشین ربات طراحی شده است که با ربات اتوبوس در این بازی ربات متحول کننده ادغام شده است. این بازی ربات تبدیل کشنده یک حالت جداگانه نیز دارد که در آن از بازی ربات اتوبوس با مد ربات MECH لذت می برید. از پایان دادن به دشمنان در هوا و روی زمین با انواع گزینه‌های بازی و کنترل‌های صاف طراحی‌شده برای بازی تبدیل ماشین روباتی لذت ببرید. بازی منحصربفرد Robot Transformation ما همچنین دارای یک حالت پیشرفته ویژه است که در آن ترکیبی از دشمنان را برای بازی در بازی‌های تبدیل ربات انتخاب می‌کنید.
‏ربات اتوبوسی یک تازه وارد پر از ربات اتوبوس در استخر بازی ربات تبدیل کننده. این ویژگی یک نوآوری جدید برای یک بازی ربات ماشین است. بازی ربات ماشین با بازی ربات بزرگ که با جدیدترین سبک بازی تبدیل ربات عرضه می شود داغ ترین چیز در فصل است که متعلق به بازی ربات بزرگ و بازی فوق العاده ربات است. از کنترل‌های روان بازی‌های ربات تبدیل پراکنده لذت ببرید. بازی Flying Robot Bus به شما امکان می دهد در بازی تبدیل ربات هنگام تیراندازی پرواز کنید. بازی Drone Robot دارای تمام حالت‌هایی است که قبلاً در بازی ربات تبدیل دوست داشتید، جایی که از تبدیل چند روباتی بازی‌های تبدیل ماشین لذت برده‌اید. اگر عاشق بازی های پرواز با اتوبوس یا ربات اتوبوس پرنده هستید، این بازی تبدیل ربات شما را بسیار خوشحال خواهد کرد. بازی‌های روباتی با حالت‌های چندگانه، آینده بازی‌های ربات بزرگ است. ویژگی‌های بازی‌های تبدیل ربات را در بازی‌های ماشین روباتی تجربه کنید و از منحصربفردترین بازی چند رباتی در بازی‌های ربات تبدیل لذت ببرید. فراموش نکنید که برنامه ما را رتبه بندی کنید تا بتوانیم به افزایش تجربیات در تبدیل بازی های ربات ادامه دهیم.
‏بازی تبدیل ربات ربات اتوبوس و ربات های بزرگ را در بازی چند ربات برای شما به ارمغان می آورد. در حین انجام بازی های پرواز اتوبوس در سبک بازی های تبدیل ربات مراقب دشمنان کشنده بازی تبدیل ماشین ربات باشید. بازی های تبدیل ماشین با حالت های مختلف بازی ربات تبدیل برای شما اینجاست. در ترکیب بازی تبدیل ربات با ماشین روباتی آینده نگر، برای بازی‌های ربات‌های متحول کننده آماده شوید. شما به بازی ربات متحول کننده مناسب رسیده اید. تبدیل ربات اتوبوس اینجاست تا شما و دوستانتان از ویژگی‌های تبدیل چند ربات با اقدامات کشنده لذت ببرید. بیایید و از بازی ربات اتوبوس ما لذت ببرید.
‏ویژگی ها:
‏حالت های چندگانه.
‏جدیدترین قدرت های روبات با کنترل های روان

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده