استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Gt Car Stunts: Ramp Car Games

Gt Car Stunts: Ramp Car Games

نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۲۶
تعداد دانلود۹۰۰
حجم۸۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Muddy Games
‏‏GT Car Stunt Racing یک بازی مسابقه بدلکاری اتومبیل Mega Ramp است برای لذت بردن از تمام سنین. شبیه ساز رانندگی ماشین، بازی های ماجراجویی برای کودکان و بزرگسالان به طور یکسان. آیا شما کسی هستید که بدون ترس ماشین را رانندگی می کنید و جرات انجام کاری را دارید؟ شبیه ساز رانندگی ماشین ما به شما اطلاع می دهد. در Vehicle Stunt Driving، ما بازی‌های ماجراجویی آنلاین برای همه کسانی که عاشق مسابقات اتومبیل رانی و شیرین کاری هستند، داریم، به طوری که می‌توانید با دوستان یا اعضای خانواده، بازی‌های رایگان اتومبیل را برای دریفت کردن ماشین بازی کنید. بازی های مسابقه اتومبیل رانی مگا رمپ ما را برای نشان دادن مهارت های CAR STUNT OFFLINE GAMES خود بازی کنید. لذت بردن از مسابقه اتومبیل های دیوانه یک چالش زمانی است که در آن باید سریع و سریع باشید. GT Stunts RACE واقع بینانه ترین بازی در بین تمام بازی ها است. با بازی یکی از محبوب ترین بازی های شبیه سازی در جهان لذت ببرید. جدیدترین بهترین بازی‌های اتومبیل رانی 2022 در شهر، بازی‌های بدل‌کار اتومبیل رانی و بازی‌های بدلکاری بدون ماشین، برای سرگرمی‌های بی‌پایان شما اینجا هستند.
‏بازی‌های مسابقه‌ای مگا رامپ کرایزی کرایز استنت< br>
‏پرش با ماشین CRAZY CAR Stunts یک راه عالی برای داشتن اوقاتی سرگرم کننده و هیجان انگیز است. این بازی‌ها را می‌توان به‌صورت آنلاین یا آفلاین بازی کرد، بنابراین می‌توانید همیشه در بازی باشید تا به یک استاد بدلکاری اتومبیل تبدیل شوید. مزیت اصلی این پرش‌های مگا رمپ ماشین مانند بازی‌های ماشین عضلانی و بازی‌های مسابقه‌ای Gt این است که چالش بزرگی را ارائه می‌کند و به مشتریانش اجازه می‌دهد تا مهارت‌های خود را در انواع سبک‌های مختلف رانندگی آزمایش کنند.
‏GT چالش های رانندگی با بدلکاری ماشین
‏چالش های رانندگی در شبیه ساز رانندگی ماشین Crazy به گونه ای طراحی شده اند که شما را راننده بهتری کنند. این بازی با طیف گسترده ای از چالش ها، از پارکینگ و پارک موازی گرفته تا مسابقه دریفت و غیره، به شما می آموزد که چگونه به ماشین خود تسلط پیدا کنید.
‏در مسابقات شدید قهرمان مسابقه باشید، با حریفان هوش مصنوعی در همه مسیرها مسابقه دهید. در سرتاسر جهان، کاوش در مکان‌های زیبا مانند بیابان‌های دیدنی و کوه‌های برفی.
‏این یک شبیه‌ساز رانندگی افراطی تقریباً همه‌جانبه است که به شما امکان می‌دهد هیجان رانندگی دیوانه‌کننده ماشین را در شیرین کاری اتومبیل مسابقه‌ای Mega Ramp تجربه کنید.
‏ بازی‌های اتومبیل رانی چند نفره آفلاین و آنلاین
‏از سلاح‌های خود برای غیرفعال کردن اتومبیل‌های حریف در مسابقه‌ای برای پیروزی استفاده کنید!
‏به‌عنوان یک نفر یا با دوستان خود برای یک بازی چند نفره دیوانه‌کننده بازی کنید. تجربه مسابقه ای.
‏بازی های شیرین کاری پرش با ماشین 3D یک بازی شیرین کاری ماشینی است که همه می توانند از آن لذت ببرند. Stuntman car race 3d, Ultimate Car Races یک بازی جدید آفلاین ماشین بازی های اتومبیل رانی مگا رمپ است. شیرین کاری های ماشینی در شهر آهنگ های مسابقه سه بعدی غیرممکن از مسابقه بدلکاری ماشین رمپ به همراه شیرین کاری های مسابقه ای، رانندگی و دریفت در انتظار شما هستند. شبیه ساز ماشین اسپرت بازی رانندگی غیرممکن با ماشین مسابقه ای gt در مسیرهای غیرممکن و شیرین کاری های غیرممکن در بازی های مگا رمپ. راننده شیرین کاری ماشین دیوانه و شبیه ساز سه بعدی Drive Extreme Mega Ramp ما را بازی کنید. در CRAZY CAR STUNT GAMES 3D چالش نهایی بازی ماشین کوچک شیرین کاری مسابقه ای GT در بازی شیرین کاری ماشین رمپ عمودی. انجام بدلکاری های ماشین خطرناک در ماشین های مسابقه ای GT واقع بینانه ترین بازی ها هستند. از بازی کردن یکی از محبوب ترین بازی های جدید ماشین لذت ببرید. مجموعه ماشین های سطح شیب دار، چرخ های ماشین، راننده شیرین کاری های مسابقه ای در بازی مسابقه بدلکاری ماشین گنجانده شده است.
‏ویژگی ها
‏بازی های ماشین شیرین کاری شدید چالش نهایی مسابقه GT یک الزام است. -بازی برای هر کسی که عاشق این ورزش است، بازی های شیرین کاری ماشین آنلاین. بازی مینی ماشین دارای بدلکاری با سرعت بالا و رانندگی سریع در تلاش برای دستیابی به بیشترین امتیاز در CRAZY CAR STUNT 3D است. بازیکنان می‌توانند با سایر رانندگان مسابقه دهند یا مسیرهای خود را برای کسب پاداش و حق بالیدن ایجاد کنند.
‏1. بازی مسابقه ای بدلکاری ماشین دیوانه با گرافیک و گیم پلی فوق العاده
‏2. بازی ساده و آسان اما چالش برانگیز و اعتیاد آور مسابقه شیرین کاری اتومبیل
‏3. ایده آل برای همه سنین، چه مبتدی یا حرفه ای در چالش استاد مسابقه اتومبیل رانی
‏4. روشی عالی برای کاهش استرس و لذت بردن از شیرین کاری های دیوانه کننده اتومبیل
‏در ساعات شلوغی خود یک بازی اتومبیل رانی دیوانه را انجام دهید. اگر به‌دنبال بازی‌های رایگان اتومبیل، بازی‌های مسابقه‌ای یا بازی‌های مسابقه‌ای آفلاین هستید، این بازی مسابقه‌ای آفلاین شیرین‌کاری اتومبیل برای مسابقه بدلکاری اتومبیل GT شما بهترین است.
‏‏معرفی محیط های جدید
‏معرفی سطوح جدید
‏معرفی خودروهای جدید
‏معرفی کنترل های جدید
‏معرفی چالش های جدید

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده