استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
4x4 Turbo Jeep Racing Mania

4x4 Turbo Jeep Racing Mania

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۸
تعداد دانلود۵ هزار
حجم۱۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Check-In Games
‏‏تجربه رانندگی نهایی
‏4X4 Turbo Jeep Racing Mania of rival Racing Madness 2017 یک بازی رانندگی آفرود 4X4 توربو جیپ مبتنی بر فیزیک سال 2017 با محیط سه بعدی واقع گرایانه است.
‏هواداران کوه نوردی و شب جنگل سافاری جیپ راندن از دانلود این ماشین تپه نوردی به نام دیوانه 4X4 پرادو V8 شبیه ساز رانندگی 3 بعدی و رانندگی با جیپ 4X4 توربو و رانندگی آفرود نیترو را تجربه کنید.
‏شما در جنگل‌های وحشی SUVهای شگفت‌انگیز 4X4، Turbo Range Rover SV، کامیون‌های Army Cargo، Monster Demolition Trucks و 4X4 Turbo Jeeps را در جنگل وحشی رانندگی خواهید کرد.
‏Furious Jeep Driving
‏Furious Offroad رانندگی با جیپ SUV با مسابقات کوهنوردی 4x4. اگر فکر می‌کنید برای اداره این لندکروز افراطی 4X4 نیترو توانایی لازم را دارید، بهتر است در این چالش 4X4 سواری مرتکب در سال 2017 شرکت کنید.
‏تجربه رانندگی آفرود و مهارت‌های رانندگی در کوهستان خود را در مسابقات تپه با شیرین کاری‌های شدید نشان دهید تا به اوج برسید. موقعیت سرعت عمل در پرادو شیرین کاری خطرناک رانندگی سه بعدی.
‏یکی از بهترین بازی های مسابقه ای سه بعدی رانندگی با جیپ توربو 4X4 و رانندگی لوکس آفرود با کنترل های دکمه فرمان.
‏تب مسابقه ای آفرود 4X4 روشن است. بنابراین، بیایید آماده شویم تا تمام پیست مسابقه آفرود جنگل را با جیپ 4X4 توربوی خود با مسابقه اکسپرس نهایی گرم کنیم و از شبیه سازی آفرود 3 بعدی خودروی Offroad Turbo 4X4 لذت ببریم.
‏رانندگی دیوانه وار سه بعدی شیدایی مسابقه نیترو زمانی آغاز می شود که شما با جیپ آفرود 4x4 خود مانند یک راننده ماهر آفرود رانندگی می کنید و به خود ثابت می کنید که یک افسانه Master 4X4 Offroad هستید.
‏Nitro Power Jeep Racer
‏رانندگی جیپ هیولایی Turbo Offroad 4x4 خود را شروع کنید و از حالت های مختلف رانندگی 4X4 با ماجراجویی نهایی و هیجان انگیز مسابقه آفرود 2017 لذت ببرید.
‏خودروی آفرود خود را با 4X4 توربو برانید قدرت موتور نیترو و لذت بردن از سرعت بالای سرعت و شبیه ساز آفرود واقعی 3d.
‏ مسابقه‌دهنده‌ای خشمگین و واقعی باشید که تب مسابقه را در خود دارد و همه پست‌های بازرسی را جمع‌آوری کنید تا یک سرگرمی بی‌پایان مسابقه آفرود 4x4 داشته باشید.
‏آفرود CarX با MX Nitro
‏آفرود 4x4 توربو تجربه، تجربه مسابقه جیپ، هیجان نهایی کامیون هیولا و احساس رانندگی سه بعدی را به شما می دهد.
‏گام های خود را در روح راننده هیولای واقعی 4X4 Offroad Turbo بگذارید و خود را به عنوان یک افسانه واقعی در میان چندین افسانه آفرود 4X4 نشان دهید.
‏تجربه شگفت انگیز رانندگی در آفرود واقع گرایانه
‏هنگامی که بازی شگفت انگیز 4X4 Turbo Jeep Racing Mania را انجام دهید، تمام پارکینگ های 4x4 و سایر بازی های مسابقه ای سه بعدی و سه بعدی کامیون های بزرگراه را فراموش خواهید کرد.
‏اعتیاد واقعی رایگان Offroad 4X4 turbo ultimate racing 3d را دریافت کنید و از تنوع گسترده ای از حالت های رانندگی نهایی آفرود لذت ببرید.
‏این مسابقه کوهستانی آفرود از جیپ پر دست انداز 4X4 دارای بازی سه بعدی شبیه سازی رانندگی آفرود است که دارای پنج زوایای مختلف دوربین است. برای به دست آوردن مسابقات بیشتر با جیپ 4X4 زمانی که هیولای کارکس در کنترل توربو و نیترو است و از تجربه کامل جیپ آفرود 4X4 توربو در محیط تپه جنگل با درختان پر از حیوانات، علفزارهای جنگلی وسیع، تپه های جنگل های بارانی و کوه های شیب دار لذت ببرید.
‏از سرگرمی مسابقه‌ای بی‌پایان جیپ 4X4 توربو 2017 در یک جزیره جنگلی و منزوی لذت ببرید.
‏پرادو 4X4 جنگل نهایی خود را با مهارت های واقعی توربو مسابقه سه بعدی بر روی خط الراس جنگلی صخره ای باریک بررسی کنید و بر لکه های گلی جنگل غلبه کنید.
‏در مسیر جنگل غبارآلود مرگ، سریعتر به نقاط هدف در جنگل برسید. آموزش رانندگی سه بعدی براوو 4X4 توربو جیپ سریع.
‏ 4X4 Turbo Jeep Racing Mania دارای ویژگی های زیر است:
‏- انتخابی از جیپ های مختلف
‏- سطوح چالش برانگیز منحصر به فرد
‏- کنترل صاف آسان
‏- محیط ماجراجویی آفرود را کاوش کنید
‏- جلوه صوتی جالب
‏- بازی هیجان انگیز
‏ >- HUD واقعی کامل شامل دور، دنده و سرعت.
‏- شبیه سازی ABS، TC و ESP. شما همچنین می توانید آنها را خاموش کنید!
‏- یک محیط جهان باز دقیق را کاوش کنید.
‏- آسیب واقعی خودرو. ماشین خود را تصادف کنید!
‏- فیزیک رانندگی دقیق.
‏- ماشین خود را با فلش کنترل کنید
‏- چندین دوربین مختلف.
‏‏*** اشکالات حذف شدند
‏*** اتومبیل های جدید اضافه شدند
‏*** سطوح جدید
‏*** سرگرمی بیشتر با باران و برف
‏>>> اشکالات جزئی رفع شد
‏>> > کیفیت بازی بهبود یافته است

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده