استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Offroad 4X4 Cargo Truck Driver

Offroad 4X4 Cargo Truck Driver

نسخه۱.۲.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۰۴
تعداد دانلود۶ هزار
حجم۴۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Check-In Games
‏‏به Offroad 4X4 Cargo Truck Driver خوش آمدید
‏در این Offroad 4X4 Cargo Truck Driver، مانند دیگر بازی های معمولی خارج از جاده نیست. این بازی غیرقانونی خارج از جاده با حفظ ذهنیت هر کاربر گروه سنی mudrunner به طور منحصر به فردی طراحی شده است. در این بازی‌های شبیه‌ساز رانندگی می‌توانید کامیون‌های آفرود مختلف را برای پرسه زدن آزادانه و در سربالایی‌های کوه‌ها برانید و همچنین روی کوه‌هایی مانند juegos de camiones به صورت زیگزاگ رانندگی کنید. اگر واقعا دیوانه این نوع بازی های کامیون هستید، این بازی واقعاً برای شما مناسب است زیرا هر آنچه در بازی های شبیه ساز کامیون انتظار دارید در این بازی ارائه شده است. این بازی شبیه ساز کامیون دارای اثر تقریبا واقعی است که این بازی قانون شکنان خارج از جاده را جالب تر می کند. اثر واقعی آن از کامیون گل باعث می شود که از طبیعت لذت ببرید و پس از عبور از رودخانه های مرگبار مانند بازی های کامیون گلی به خصوص با مسیرهای گل آلود که کامیون خود را در برف دونده ذخیره می کنید. به دلیل پیچ های شیب دار در لبه های کوه و مسیر جاده های منحنی، همیشه ترس مرگ از بازی های گل و لای وجود خواهد داشت. پس با خیال راحت و حرفه ای رانندگی کنید تا تمام وظایف این بازی های وسیله نقلیه را انجام دهید.
‏در این آفرود راننده کامیون باری 4X4 از کامیون های متعددی استفاده می شود تا این بازی کامیون واقعاً چالش برانگیز باشد. هر نوع سطح بدون 8x8 را نمی‌توان با کامیون‌های پیش‌فرض خارج از جاده که از شروع بازی‌های رانندگی کامیون رایگان است، تکمیل کرد. اگر قادر به تکمیل یک سطح در این بازی خارج از جاده نیستید، قطعاً باید کامیون تروفی خود را ارتقا دهید یا حتی می توانید یک کامیون جدید قدرتمندتر برای آفرود بخرید. این قانون سخت و سریعی نیست که شما فقط زمانی می توانید یک کامیون جدید آفرود کینگز بخرید که قادر به انجام برخی کارها نیستید، اما می توانید هر زمان که پول کافی از تکمیل سطوح مختلف بازی های آفرود داشته باشید، یک کامیون مسابقه گلی جدید نیز خریداری کنید. با تکمیل سطوح جدید که پس از اتمام هر سطح کامیون آفرود باز می‌شوند، مقداری پول نقد دریافت خواهید کرد که می‌توانید بعداً برای خرید کامیون جدید مسابقه‌ای خارج از جاده از آن استفاده کنید.
‏وقت شماست تا مهارت‌های رانندگی را در این آفرود نشان دهید. راننده کامیون باری 4X4. 4 نوع محیط مختلف در این کامیون آفرود بر اساس 4 شهر مختلف استفاده شده است. محیط های مختلف شامل مسیر گل آلود خارج از جاده، جاده های کوهستانی و غیره است. شما می توانید با کشف حالت های مختلف در این بازی، هیجان و لذت کامل را در این بازی کامیون گلی به دست آورید. در هر یک از کامیون‌های خارج از جاده، سکه‌های سطح کامیون‌های خارج از جاده در مکان‌های مختلف پراکنده می‌شوند، برای دریافت پول نقد سریع به منظور خرید کامیون‌های جدید خارج از جاده، این سکه‌ها یک امتیاز برای شما هستند. کامیون‌های خود را در مسیرهای طولانی که در آن هر نوع وسیله نقلیه خارج از جاده‌ای نمی‌تواند برای تکمیل مأموریت‌های شما به آن برسد، از جاده خارج کنید. زنده ماندن و رانندگی با کامیون در شرایط فوق العاده یک چیز ضروری در این بازی های خارج از جاده است، بنابراین شما باید شجاعت و ایمان قوی خود را حفظ کنید تا کار را در این بازی آفرود کامیون انجام دهید. هرچه ماموریت ها را کامل کنید بیشتر سرگرم خواهید شد و سکه های جایزه بیشتری برای خرید وسایل جدید برای کامیون یاغی های خارج از جاده خود دریافت خواهید کرد.
‏نحوه بازی:
‏از طریق دستگاه اندرویدی خود به فروشگاه بازی خود بروید و جستجو کنید درایور کامیون باری آفرود 4X4 و آن را روی دستگاه خود نصب کنید. این تمام کمکی است که برای بازی کردن این بازی فوق‌العاده قانون شکن خارج از جاده به آن نیاز دارید.
‏ویژگی‌های کلیدی بازی راننده کامیون باری آفرود 4X4:
‏• سطوح مختلف بازی کامیون‌های آفرود با طراحی منحصر به فرد .
‏• انواع کامیون های حمل و نقل خارج از جاده.
‏• انواع حالت های مختلف با حالت شب و روز.
‏• صداهای واقعی و روان.
‏• کنترل های کاربرپسند.
‏• Full HD و محیط واقعی رانندگی آفرود.
‏• گیم پلی هیجان انگیز ماجراجویی.
‏• سازگار با دستگاه های کم حافظه.
‏• بازی آفلاین.
‏• فیزیک واقعی کامیون های خارج از جاده.
‏‏>>> بازی جدید
‏>>> کامیون باری جدید اضافه شد
‏>>> اشکالات جزئی رفع شده است.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده